מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
פוסטר לתערוכה

Optics and Chromatics

פוסטר לתערוכה הכותרת אופטיקה וכרומטית מתייחסת לוויכוח בין גתה לניוטון על אופי הצבעים. הדיון הזה מיוצג על ידי ההתנגשות בין שתי הקומפוזיציות בצורת האותיות: האחת מחושבת, גיאומטרית, עם קווי מתאר חדים, והשנייה נשענת על המחזה האימפרסיוניסטי של צללים צבעוניים. בשנת 2014 עיצוב זה שימש ככיסוי לכיסויי האמן של סדרת פנטון פלוס.

בידור

Free Estonian

בידור ביצירות אמנות ייחודיות זו השתמשה אולגה ראג בעיתונים אסטוניים החל מהשנה בה הופקה המכונית במקור בשנת 1973. העיתונים הצהובים בספרייה הלאומית צולמו, ניקו, עברו התאמה וערכו לשימוש בפרויקט. התוצאה הסופית הודפסה על חומר מיוחד המשמש למכוניות, שנמשך 12 שנים, ונדרש 24 שעות ליישום. אסטונית חופשית היא מכונית שמושכת תשומת לב, מסביב אנשים עם אנרגיה חיובית ורגשות ילדותיים נוסטלגיים. זה מזמין סקרנות ומעורבות מצד כולם.

אריזת תה יבש

SARISTI

אריזת תה יבש העיצוב הוא מיכל גלילי עם צבעים עזים. שימוש חדשני ומאיר בצבעים ובצורות יוצר עיצוב הרמוני המשקף את חליטות הצמחים של SARISTI. מה שמבדיל בין העיצוב שלנו הוא היכולת שלנו לתת טוויסט מודרני לאריזות התה היבשות. בעלי החיים המשמשים באריזה מייצגים רגשות ותנאים שאנשים חווים לעתים קרובות. למשל, ציפורי הפלמינגו מייצגות אהבה, דוב הפנדה מייצג רגיעה.

אריזות שמן זית

Ionia

אריזות שמן זית כאשר היוונים הקדמונים נהגו לצייר ולעצב כל אמפורה (מיכל) שמן זית בנפרד, הם החליטו לעשות זאת היום! הם החיו ויישמו את האמנות והמסורת העתיקה הזו, בייצור מודרני עכשווי שבו לכל אחד ואחת מ -2000 הבקבוקים המיוצרים יש דפוסים שונים. כל בקבוק מעוצב באופן אינדיבידואלי. זהו עיצוב ליניארי יחיד במינו, בהשראת דוגמאות יווניות עתיקות עם נגיעה מודרנית החוגגת מורשת שמן זית וינטאג '. זה לא מעגל קסמים; זהו קו יצירתי מתפתח ישר. כל פס ייצור יוצר 2000 עיצובים שונים.

מיתוג

1869 Principe Real

מיתוג 1869 פרינסיפה ריאל הוא לינה וארוחת בוקר הממוקם במקום הטרנדי ביותר בליסבון - פרינסיפה ריאל. מדונה בדיוק קנתה בית בשכונה הזו. צימר זה ממוקם בארמון עתיק משנת 1869, ושומר על הקסם הישן המעורבב עם חללי פנים עכשוויים, ומעניק לו מראה יוקרתי ותחושה. מיתוג זה נדרש לשלב ערכים אלה בלוגו וביישומי המותג שלו כדי לשקף את הפילוסופיה של מקום אירוח ייחודי זה. התוצאה היא לוגו שמשלב גופן קלאסי, מזכיר את מספרי הדלתות הישנים, עם טיפוגרפיה מודרנית ופירוט של סמל מיטה מסוגנן ב L של Real.

עיצוב אריזות בירה בווארית

AEcht Nuernberger Kellerbier

עיצוב אריזות בירה בווארית בתקופת ימי הביניים, מבשלות בירה מקומיות הניחו לבירה להתבגר במרתפים חצובים בסלעים מתחת ל -600 שנה מתחת לטירת נירנברג. לכבוד ההיסטוריה הזו, האריזה של "AEcht Nuernberger Kellerbier" מביטה אותנטית בזמן. תווית הבירה מציגה רישום ידני של הטירה היושבת על סלעים וחבית עץ במרתף, ממוסגרת בגופנים מסוג וינטאג '. תווית האיטום עם סימן המסחר של חברת "סנט מאוריציוס" ופקק הכתר בצבע נחושת משדרים אומנות ואומנות.