מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב גופן

Monk Font

עיצוב גופן הנזיר מחפש איזון בין הפתיחות והקריאות של סרטי הסנס ההומניסטי לבין אופי מסודר יותר של הסאניף המרובע. למרות שתוכנן במקור כגופן לטיני, הוחלט מוקדם כי הוא זקוק לדיאלוג רחב יותר כדי לכלול גרסה ערבית. גם הלטינית וגם הערבית מעצבים לנו את אותו הרציונל ואת הרעיון של גיאומטריה משותפת. חוזק תהליך העיצוב המקביל מאפשר לשתי השפות הרמוניה וחינון מאוזנים. הן הערבית והן הלטינית פועלות בצורה חלקה יחד עם דלפקים משותפים, עובי הגבעול וצורות מעוקלות.

אריזה

Winetime Seafood

אריזה עיצוב האריזה לסדרת Winetime Seafood אמור להפגין את הרעננות והאמינות של המוצר, צריך להבדיל אותו לטובה מהמתחרים, להיות הרמוני ומובן. הצבעים המשמשים (כחול, לבן וכתום) יוצרים ניגודיות, מדגישים אלמנטים חשובים ומשקפים את מיקום המותג. הקונספט הייחודי היחיד שפותח מבדיל את הסדרה מיצרנים אחרים. אסטרטגיית המידע החזותי אפשרה לזהות את מגוון המוצרים של הסדרה, והשימוש באיורים במקום בתמונות הפך את האריזה למעניינת יותר.

עיצוב אריזה

Milk Baobab Baby Skin Care

עיצוב אריזה זה בהשראת חלב, המרכיב העיקרי. עיצוב המיכלים הייחודי מסוג אריזת החלב משקף את מאפייני המוצר ונועד להיות מוכר אפילו לצרכנים בפעם הראשונה. בנוסף, החומר העשוי מפוליאתילן (PE) וגומי (EVA) והתכונות הרכות של צבע פסטל משמשים כדי להדגיש שמדובר במוצר עדין לילדים עם עור חלש. הצורה העגולה מיושמת בפינה לצורך בטיחותם של אמא ותינוק.

קמפיין פרסום

Feira do Alvarinho

קמפיין פרסום Feira do Alvarinho היא מסיבת יין שנתית המתקיימת במונקו, בפורטוגל. כדי לתקשר את האירוע, נוצרה ממלכה עתיקה ובדיונית. ממלכת אלווריניו, שמכונה כך מכיוון שמונקו ידועה כערש היין של אלווארניו, קיבלה השראה בהיסטוריה האמיתית, במקומות, באיקונים ובאגדות של מונקאו. האתגר הגדול ביותר של פרויקט זה היה להעביר את הסיפור האמיתי של הטריטוריה לעיצוב הדמות.

עיצוב זהות חזותית

ODTU Sanat 20

עיצוב זהות חזותית זו השנה ה -20 של ODTU Sanat, פסטיבל אמנות שהתקיים מדי שנה על ידי האוניברסיטה הטכנית במזרח התיכון, בקשה הייתה לבנות שפה חזותית כדי להדגיש את 20 שנות הפסטיבל שהתקבלו. כמתבקש, השנה ה -20 לפסטיבל הודגשה כשהיא מתקרבת אליו כמו יצירת אמנות מקורה שיש לחשוף. צללים של אותם שכבות צבעוניות היוצרים את המספרים 2, ו- 0 יצרו אשליה תלת מימדית. אשליה זו מעוררת תחושת הקלה והמספרים נראים כאילו הם נמסו לרקע. בחירת הצבעים החיה יוצרת ניגודיות עדינה עם השלווה של 20 הגלים.

עץ ויסקי מאלבק

La Orden del Libertador

עץ ויסקי מאלבק כשהוא מנסה לשלב בין האלמנטים הייחודיים המתייחסים לשם המוצר, העיצוב מחזק את המסר שהוא מציע. זה משדר תמונה מרגשת ומסקרנת. האיור של קונדור מתריס המציג את כנפיו, מציין את תחושת החופש, משויך למדליה הסימטרית והמרמיזה, נוסף לאיור רקע עם נוף דמיוני המביא שירה לעיצוב, מייצר שילוב אידיאלי להעברת המסר המבוקש. לוח צבעים מפוכח מעניק לו תכונות בלעדיות והשימוש הטיפוגרפי מעביר למוצר מסורתי והיסטורי.