מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
משרד שירות

Miyajima Insurance

משרד שירות הרעיון של הפרויקט הוא "לחבר את המשרד עם העיר" תוך ניצול הסביבה. האתר ממוקם במקום בו סקירה כללית על העיר. כדי להשיג זאת מאמצים חלל בצורת מנהרה, העוברת משער הכניסה לקצה חלל המשרדים. הקו של עץ התקרה והפער השחור המותקן באורות וגופי מיזוג אוויר מדגישים את הכיוון לעיר.

לוחות אקוסטיים מרופדים

University of Melbourne - Arts West

לוחות אקוסטיים מרופדים תקצירנו היה לספק ולהתקין שפע של לוחות אקוסטיים עטופים מבד בגדלים, זוויות וצורות שונות. אבות טיפוס ראשוניים ראו שינויים הן בעיצוב והן באמצעים הפיזיים להתקנה ולמתלה של לוחות אלה מהקירות, התקרות ומחלקן התחתון של גרם המדרגות. בשלב זה הבנו שמערכות התליה הקנייניות הנוכחיות לפאנלי התקרה אינם מתאימים לצרכים שלנו ותכננו את שלנו.

מסעדה

Yuyuyu

מסעדה יש לא מעט מהעיצובים העכשוויים המעורבים הללו בשוק כיום בסין, בדרך כלל מבוססים על עיצובים מסורתיים אך עם חומרים מודרניים או ביטויים חדשים. Yuyuu היא מסעדה סינית, מעצבים יצרו דרך חדשה לבטא עיצוב מזרחי, מיצב חדש המורכב מקווים ונקודות, אלה מורחבים מהדלת אל פנים המסעדה. עם שינוי הזמנים, גם ההערכה האסתטית של אנשים משתנה. עבור עיצוב מזרחי עכשווי, חדשנות היא הכרחית מאוד.

מסעדה

Yucoo

מסעדה עם הבשלות ההדרגתית של האסתטיקה והשינויים האסתטיים של האדם, הסגנון המודרני המדגיש את העצמי ואת האינדיבידואליות הפך לאלמנטים החשובים של העיצוב. המקרה הזה הוא מסעדה, המעצב מעוניין ליצור חווית חלל נעורים לצרכנים. צמחים בצבע תכלת, אפור וירוק יוצרים נוחות וטבעיות טבעית לחלל. הנברשת המיוצרת על ידי ראטאן וארוג מתכת מסבירה את ההתנגשות בין האדם לטבע, ומציגה את חיוניותה של המסעדה כולה.

חנות

Formal Wear

חנות חנויות בגדים לגברים מציעות לרוב פנים ניטרליות המשפיעות לרעה על מצב הרוח של המבקרים ולכן מצמצמות את אחוז המכירות. על מנת למשוך אנשים לא רק לבקר בחנות, אלא גם לקנות מוצרים המוצגים שם, המרחב צריך לעורר השראה ולהפיץ לעודד טוב. זו הסיבה שעיצוב חנות זו משתמש בתכונות מיוחדות בהשראת אומנות תפירה ופרטים שונים שימשכו תשומת לב ויפיצו מצב רוח טוב. הפריסה בשטח הפתוח שהתפלגה לשני אזורים מיועדת גם לחופש של הלקוחות במהלך הקניות.

מגורים

Shkrub

מגורים בית שרוב הופיע מתוך אהבה ואהבה - זוג אוהב עם שלושה ילדים. ה- DNA של הבית כולל את עקרונות האסתטיקה המבנים המוצאים השראה בהיסטוריה ובתרבות האוקראינית בהשראת החוכמה היפנית. אלמנט האדמה כחומר מורגש את עצמו בהיבטים מבניים של הבית, כמו הגג המסורתי המקורי ובקירות החימר היפים והצפופים. ניתן לחוש את הרעיון של כבוד, כמקום מייסד, ברחבי הבית, כמו חוט מנחה עדין.