מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
תערוכת עיצוב / מכירות

dieForm

תערוכת עיצוב / מכירות זה גם העיצוב וגם הרעיון התפעולי הרומני שהופכים את תערוכת "dieForm" לחדשנית כל כך. כל מוצרי אולם התצוגה הווירטואלי מוצגים פיזית. המבקרים מוסחים מהמוצר לא על ידי פרסום או צוות מכירות. מידע נוסף על כל מוצר ניתן למצוא בתצוגות מולטימדיה או באמצעות קוד QR באולם התצוגה הווירטואלי (אפליקציה ואתר), שם ניתן להזמין את המוצרים גם במקום. הקונספט מאפשר להציג מגוון מוצרים מרגש תוך הדגשת המוצר ולא על המותג.

עמדת יריד סחר עולמית לעיצוב טויוטה

The Wave

עמדת יריד סחר עולמית לעיצוב טויוטה בהשראת העיקרון היפני של "הרגיעה הפעילה", העיצוב משלב אלמנטים רציונליים ורגשיים ליישות אחת. הארכיטקטורה נראית מינימליסטית ורגועה מבחוץ. עדיין אתה יכול להרגיש כוח אדיר הקורן ממנו. תחת הכישוף שלה, אתה גולש בסקרנות אל הפנים. ברגע שאתה נמצא בפנים אתה מוצא את עצמך בסביבה מפתיעה מפוצצת מרץ ומלאה בקירות תקשורת גדולים המציגים אנימציות אנרגטיות ומופשטות. בדרך זו הדוכן הופך לחוויה בלתי נשכחת עבור המבקרים. הרעיון מציג את האיזון הא-סימטרי שאנו מוצאים בטבע ובלב האסתטיקה היפנית.

חנות

Family Center

חנות יש כמה סיבות לכך שסגרתי את הקיר הקדמי הארוך (30 מטר). האחת, שגובה הבניין הקיים היה ממש לא נעים, ולא היה לי שום אישור לגעת בזה! שנית, על ידי סגירת החזית הקדמית, השגתי 30 מטר שטח קיר. על פי המחקר הסטטיסטי התצפיתי היומי שלי, רוב הקונים בחרו להיכנס לחנות רק בגלל סקרנות, ולראות מה קורה מאחורי החזית הזו צורות סקרניות.

מסעדה

Lohas

מסעדה דלפק המרד לקצב האורבני. הבסיס ממוקם בצומת תנועה עמוס. התוכנית המרחבית הכוללת שמה לה למטרה ליצור קצב רך ומיושב, כאילו לגרום לזמן להאט ובחיים האורבניים המהירים האלה ליהנות מכל רגע כאן ועכשיו. המרחב הפתוח, כפי שנוצר, באמצעות תכנון בינוני, מחלק את המרחב על בסיס פונקציות שונות. המסכים דמויי הטוטם מוסיפים לאווירה המרחבית הרכה קצת משחקיות מולדת.

מסעדה

pleasure

מסעדה התענוג לחיות חיי אמנות. הרחבה והמשך. דרך הרחבה של צורות התקרה ומרחבי הרצפה, והתפתחותם המתארת של קווי המתאר, העומדת כאן זקופה או מעורפלת שם, ומשקפת כוח פעולה שמקיף את הפסגות והעמקים בחיים. בעוד שאווירה שכבתית זורמת ומופכת לפעולה, תמונות של יופי מובלות בחלל. תא החלל יהיה נוזל ושקוף, תוך שמירה על חלוקות של תאים שונים. בעזרת סידור חלל גאוני, פרטיות יכולה להתקיים בתאים.

מגורים

nature

מגורים בית זה מיועד לזוג. חזרו לטבע. אנשים מוכנים לצאת יותר, להיות בחוץ או לאפשר לטבע להיות חלק מחיים אלה, לאפשר לטבע להעשיר את אוצר המילים של הבית. כל שעליך לעשות הוא להכניס את הטבע לרכוב על קצהו. אלמנטים עשירים ומגוונים, המציגים כיצד ניתוק יכול להתקיים לצד מורכבות צפופה, ממש כמו ריבוי היבטי הפרחים, שבסופו של דבר יביאו את עצמם, לבחירות סופיות לאחר התלבטות רבה.