מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב פנים בחלל הקמעונאי

Studds

עיצוב פנים בחלל הקמעונאי אביזרי Studds בע"מ הינה יצרנית קסדות ואביזרים דו גלגליים. קסדות הרבעה נמכרו באופן מסורתי בכל חנויות המותג. מכאן שהיה צורך ליצור זהות מותגית שהגיעה לה. D'art המציגה את החנות, והציגה נקודות מגע חדשניות כמו מציאות מדומה של המוצרים, שולחנות תצוגה מגע אינטראקטיביים ומכונות לחיטוי קסדה וכו '. מציגה את חנות הקסדה והאביזרים, משכה מספר לא מבוטל של לקוחות, תוך כדי מסע קמעוני של לקוחות. לשלב הבא.

עיצוב פנים של בית קפה

Quaint and Quirky

עיצוב פנים של בית קפה בית הקינוחים הקווינטי והמוזר הוא פרויקט המציג vibe עכשווי מודרני עם נגיעה של טבע המשקף במדויק את הפינוקים הטעימים. הצוות רוצה ליצור מקום ייחודי באמת והם הביטו לקן הציפורים לקבלת השראה. לאחר מכן קם הקונספט לחיים באמצעות אוסף תרמילי ישיבה המשמשים כמאפיין המרכזי של החלל. המבנה התוסס והצבעים של כל התרמילים חולקים כדי ליצור תחושת אחידות הקושרת בין קרקעית רצפת הביניים אפילו כשהם מעניקים לאווירה מגע של תפיסת תשומת לב.

עיצוב פנים של בית קפה

& Dough

עיצוב פנים של בית קפה הלקוח ממוקמת ביפן עם חנויות מותגים של 1,300 דונאטס, ובצק הוא מותג בתי קפה שפותח לאחרונה והיא החנות הראשונה שפתחה פתיחה מפוארת. הדגשנו את העוצמה שהלקוח שלנו יכול לספק ושיקפנו אותם בעיצובים. תוך ניצול כוחו של הלקוח שלנו, אחת הנקודות המאפיינות הראשונות של בית קפה זה היא היחס בין דלפק הרכישה למטבח. על ידי הקמת קיר וחלון-אבנט מאוזן, הלקוח שלנו טוב בסגנון הפעלה זה, יגרום ללקוחות לזרום חלקים יותר.

מסעדה

La Boca Centro

מסעדה לה בוקה סנטרו הוא אולם בר ואוכל מוגבל לשלוש שנים, שמטרתו לטפח חילופי תרבות תחת נושא המטבח הספרדי והיפני. בביקור בברצלונה השוקקת, תוספת יפה של העיר ואינטראקציה עם אנשים עליזים, נדיבי לב בקטלוניה, היוו השראה לעיצובים שלנו. במקום להתעקש על רבייה מלאה, התמקדנו בלוקליזציה חלקית בכדי לתפוס את המקוריות.

מסעדת בר

IL MARE

מסעדת בר אימצנו במסעדה את המושג "עיצוב ניתן לחתוך ולהדביק". בכדי להפעיל רב-מסעדה, לא יסולא בפז להשתמש בחלקים נאים של עיצובים משולבים פרוטניים. לדוגמא, הצורה המעוצבת בקשת המחברת בין העמוד והתקרה תהפוך לחתיכה אחת מהעיצוב ובוודאי שתעבור היטב מעל הספסל או דלפק הבר. באופן טבעי אפשר להשתמש בזה רק כחלוקה בין האווירה. למען האמת, שלוש מסעדות נוספות כבר הושלמו, וה"עיצוב המסוגל לחתוך ולהדביק "הפעיל השפעה חיובית.

מסעדה

George

מסעדה הרעיון של ג'ורג 'הוא & quot; ארוחה מעוצבת יחד עם זיכרונות הלקוח. & Quot; זהו מקום בו ניתן ליהנות כלאחר יד מאירועים יומיומיים, כמו מסיבות ארוחות ושתייה, להוקיר את התרבות וההיסטוריה האמריקאית של האדריכלות המודרנית כאשר הלקוח גר בניו יורק. לכן, המסעדה, כולה, בנויה בתדמית של מסעדת מורשת בניו יורק, מבנים נוספים שנעשו מעט לאט, ומראים תחושה של רקע היסטורי. זה כדי לשלב את הרעיון שהוזכר לעיל והצלחנו למקסם את הפוטנציאל של בניין זה.