מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
טבעת

Dancing Pearls

טבעת הפנינים הרוקדות בין גלי הים השואגים, זו תוצאה של השראה מהאוקיאנוס ומהפנינים והיא טבעת מודל תלת ממדי. טבעת זו מעוצבת בשילוב של פניני זהב וצבעוניות עם מבנה מיוחד למימוש תנועת הפנינים בין גלי האוקיאנוס השואגים. קוטר הצינור נבחר בגודל טוב מה שהופך את העיצוב לחזק מספיק כדי להפוך את הדגם לייצור.

משקפיים

Camaro | advanced collection

משקפיים האוסף המתקדם | עץ "מאופיין במשקפיים גדולים יותר והעיצוב מודגש על ידי הקומפוזיציה התלת מימדית הבולטת. שילובי עץ חדשים והליטוש המשובח ביותר בידיים משמעו שכל מסגרת משקפיים מתקדמת של ROLF הינה יצירה אומנותית.

עגילים וטבעת

Vivit Collection

עגילים וטבעת בהשראת צורות שנמצאות בטבע, אוסף Vivit יוצר תפיסה מעניינת וסקרנית על ידי הצורות המוארכות והקווים המסתחררים. חלקי ויויט מורכבים מיריעות זהב צהובות כפופות של 18 קראט עם ציפוי רודיום שחור על הפנים החיצוניות. העגילים בצורת העלים מקיפים את תנוכי האוזניים כך שהתנועות הטבעיות שלה יוצרות ריקוד מעניין בין השחור לזהב - מסתיר וחושף את הזהב הצהוב שמתחת. רמיזות הצורות והתכונות הארגונומיות של אוסף זה מציגות משחק מרתק של אור, צללים, בוהק והשתקפויות.

עגילים וטבעת

Mouvant Collection

עגילים וטבעת אוסף Mouvant נוצר בהשראת כמה היבטים של פוטוריזם, כמו רעיונות הדינמיות והתממשות הבלתי מוחשי שהוצג על ידי האמן האיטלקי אומברטו בוקציוני. העגילים והטבעת של קולקציית Mouvant כוללים כמה שברי זהב בגדלים שונים, מרותכים בצורה כזו שמשיג אשליה של תנועה ויוצר צורות רבות ושונות, תלוי בזווית שהיא מדמיינת.

טבעת

Moon Curve

טבעת עולם הטבע נמצא בתנועה מתמדת כשהוא מאזן בין סדר לכאוס. עיצוב טוב נוצר מאותו מתח. תכונותיו של חוזק, יופי ודינמיות נובעות מיכולתו של האמן להישאר פתוחים לניגודים אלה במהלך מעשה היצירה. היצירה המוגמרת היא סכום של אינספור בחירות שהאמן מבצע. כל מחשבה ושום תחושה לא תביא לעבודה נוקשה וקרה, ואילו כל תחושה ושום שליטה מניבה עבודה שלא מצליחה להתבטא. שזירת השניים תהיה ביטוי לריקוד החיים עצמם.

שמלה

Nyx's Arc

שמלה כאשר האור חודר דרך החלונות בגובה עדין, יפיק רמת תאורה אסתטית, תאורה להביא אנשים לחדר כאשר המוח מסתורי ושקט, כמו ה- Nyx עם מסתורי ושקט, השימוש בבדים למינציה ו פיתול לפרשנות כזו של היופי.