מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מעיל טרנץ '

Renaissance

מעיל טרנץ ' אהבה ורבגוניות. סיפור יפה שהוטבע בבד, בהתאמה וקונספט של מעיל טרנץ 'זה, לצד כל שאר בגדי הקולקציה. הייחודיות של היצירה הזו היא בוודאות העיצוב האורבני, המגע המינימליסטי, אבל מה שבאמת מפתיע כאן, זה אולי יכול להיות הרבגוניות שלו. פשוט עצום את העיניים, בבקשה. ראשית, אתה אמור לראות אדם רציני שמתמודד עם המשרה הרצינית שלה .. כחולה. עכשיו, תנער את הראש, וממש מולך תראה מעיל תעלה כחול כתוב, עם כמה 'מחשבות מגנטיות עליו. נכתב ביד. באהבה, ניתנת להפעלה!

משקפי שמש מתקפלים

Blooming

משקפי שמש מתקפלים עיצוב המשקפיים של סונג'ה נוצר בהשראת פרחים פורחים ומסגרות משקפיים מוקדמות. בשילוב צורות הטבע האורגניות והאלמנטים הפונקציונליים של מסגרות המשקפיים, פיתח המעצב פריט להמרה שניתן לתמרן בקלות תוך שהוא נותן כמה מבטים שונים. המוצר תוכנן גם עם אפשרות קיפול מעשית, לוקח כמה שפחות מקום בתיק המנשא. העדשות מיוצרות מפלקסיגלס חתוך בלייזר עם הדפסי פרחי סחלב, והמסגרות מיוצרות ידנית באמצעות פליז מצופה זהב 18 קראט.

עגילים רב תכליתיים

Blue Daisy

עגילים רב תכליתיים דייזי הם פרחים מורכבים עם שני פרחים המשולבים לאחד, קטע פנימי וקטע עלי כותרת חיצוניים. זה מסמל את השזירה של שניים המייצגים אהבה אמיתית או את הקשר האולטימטיבי. העיצוב משתלב בייחודיות של פרח החיננית ומאפשר ללבוש ללבוש את החיננית הכחולה במספר דרכים. הבחירה בספיר כחול לעלי הכותרת היא להדגיש השראה לתקווה, תשוקה ואהבה. ספירים צהובים שנבחרו לעלי כותרת הפרחים המרכזיים מרתקים את הלובש תחושת שמחה וגאווה ומעניקים ללבוש שלווה מלאה וביטחון בהצגת האלגנטיות שלו.

תליון

Eternal Union

תליון האיחוד הנצחי מאת אולגה יתסקר, היסטוריון מקצועי שהחליט להמשיך בקריירה חדשה של מעצבת תכשיטים, נראה פשוט אך מלא משמעות. חלקם ימצאו בו נגיעה של תכשיטים קלטיים או אפילו קשר של הרקלס. היצירה מייצגת צורה אינסופית אחת, הנראית כמו שתי צורות קשורות זו בזו. אפקט זה נוצר באמצעות קווים דמויי רשת החקוקים מעל היצירה. במילים אחרות - השניים קשורים זה לזה כאחד, והאחד הוא איחוד בין השניים.

אוסף תכשיטים

Ataraxia

אוסף תכשיטים בשילוב עם אופנה וטכנולוגיה מתקדמת, מטרת הפרויקט ליצור תכשיטים שיכולים להפוך את האלמנטים הגותיים הישנים לסגנון חדש, תוך דיון בפוטנציאל המסורתי בהקשר העכשווי. עם העניין באופן בו ויברציות גותיות משפיעות על הקהל, הפרויקט מנסה לעורר חוויה אינדיבידואלית ייחודית באמצעות אינטראקציה משחקית, תוך חקר הקשר בין עיצוב לובשים. אבני חן סינתטיות, כחומר חותם איכותי לסביבה, נחתכו למשטחים שטוחים במיוחד כדי להטיל את צבעיהם על העור כדי לשפר את האינטראקציה.

קולייר

Eves Weapon

קולייר הנשק של איב עשוי 750 ורד קראט וזהב לבן. הוא מכיל 110 יהלומים (20.2ct) ומורכב מ 62 קטעים. לכולם שתי הופעות שונות לחלוטין: מבחינה צדדית הקטעים הם בצורת תפוח, במבט עליון ניתן לראות קווים בצורת V. כל קטע מפוצל לצדדים כדי ליצור את אפקט העמסת הקפיץ המחזיק ביהלומים - היהלומים מוחזקים על ידי מתח בלבד. זה מדגיש לטובה את הזוהר, הברק וממקסם את הזוהר הגלוי של היהלום. היא מאפשרת עיצוב קליל וברור במיוחד, למרות גודל השרשרת.