מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
רמקול נייד

Ballo

רמקול נייד סטודיו לעיצוב שוויצרי BERNHARD | BURKARD עיצב רמקול ייחודי ל- OYO. צורת הרמקול היא כדור מושלם ללא עמדה ממשית. הרמקול BALLO מניח, מגלגל או תולה לחוויית מוזיקה של 360 מעלות. העיצוב עוקב אחר עקרונות העיצוב המינימליסטי. חגורה צבעונית ממזגת שתי כדוריות. זה מגן על הרמקול ומגביר את צלילי הבס כששוכבים על משטח. הרמקול מגיע עם סוללת ליתיום נטענת מובנית והיא תואמת לרוב התקני השמע. שקע 3.5 מ"מ הוא תקע רגיל לאוזניות. הרמקול BALLO זמין בעשרה צבעים שונים.

שם הפרוייקט : Ballo, שם המעצבים : Bernhard Burkard, שם הלקוח : BERNHARD | BURKARD .

Ballo רמקול נייד

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.