מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
דוכן עוגות

Temple

דוכן עוגות מהפופולריות ההולכת וגוברת באפייה ביתית יכולנו לראות צורך במעמד עוגות עכשווי למראה מודרני, שאפשר לאחסן בקלות בארון או בתיקייה. קל לניקוי ובטוח למדיח כלים. קל להרכבה ואינטואיטיבי של המקדש על ידי הזזת הצלחות מעל עמוד השדרה המחודד המרכזי. הפירוק קל באותה המידה פשוט על ידי החלקה לאחור. כל 4 המרכיבים העיקריים מוחזקים יחד על ידי המחסנית. המחסנית מסייעת בשמירה על כל האלמנטים יחד לאחסון קומפקטי רב זוויתי. אתה יכול להשתמש בתצורות צלחות שונות לאירועים שונים.

שם הפרוייקט : Temple, שם המעצבים : Chris Woodward, שם הלקוח : CWD ltd .

Temple דוכן עוגות

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.