מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
סיגריה / סל מסטיק

Smartstreets-Smartbin™

סיגריה / סל מסטיק פח אשפה מרובה עם פטנטים עם יכולות ייחודיות, Smartbin ™ משלים הרכבה לתשתיות רחוב קיימות כתאום, גב אל גב סביב כל גודל וצורה של עמוד מנורה או עמדת שלט, או בתבנית סולו על קירות, מעקות ועומסים. זה משחרר ערך חדש ובלתי צפוי מנכסי הרחובות הקיימים ליצירת רשתות של פחי סיגריות ונחמדות הממוקמות באופן צפוי שנמצאים תמיד בהישג יד, מבלי להוסיף עומס לזירת הרחוב. ה- Smartbin הופך את הטיפול ברחובות בערים ברחבי העולם בכך שהוא מאפשר תגובה יעילה למלטות סיגריות וחניכיים.

שם הפרוייקט : Smartstreets-Smartbin™, שם המעצבים : SMARTSTREETS LTD, שם הלקוח : Smartstreets Ltd.

Smartstreets-Smartbin™ סיגריה / סל מסטיק

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.