מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
זהות מותג

SATA | BIA - Blue Islands Açor

זהות מותג ה- BIA הוא סמל ציפור מקומית לשמיים האטלנטיים, שעף על מחשבות וחלומות על מדינות, טייס טבע המעביר אנשים, זיכרונות, עסקים וחברות. ב- SATA, BIA תמיד תסמל את האיחוד בין תשעת האיים של הארכיפלג באתגר אטלנטי אחד: קח את שם האיים האזוריים לעולם ותביא את העולם לאיים האזוריים. ה- BIA - Açor Islands Blue (Açor Islands - Blue Açor) - עוף המציא מחדש את האזור, ישר, בהשראת העתידנות של אבות טיפוס, הבנוי על קוד הגנטי הייחודי שלו, לא סימטרי, מובחן וצבעוני כמו תשעת האיים של האיים האזוריים.

שם הפרוייקט : SATA | BIA - Blue Islands Açor, שם המעצבים : SATA Airlines, שם הלקוח : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor זהות מותג

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.