מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בית לזכרונות

Memory Transmitting

בית לזכרונות בית זה מעביר את תמונות הבית על ידי קורות עץ ואת ערימת הלבנים הלבן. האור עובר ממרחבים של לבנים לבנות ברחבי הבית, ויוצר אווירה מיוחדת עבור הלקוח. המעצב משתמש בכמה שיטות כדי לפתור את המגבלות של בניין זה עבור המזגנים וחללי האחסון. כמו כן, יש לשלב את החומרים בזיכרון הלקוח ולהציג אסתטיקה חמה ואלגנטית דרך המבנה, המחברת בין הסגנון הייחודי של הבית הזה.

בית פנים

Seamless Blank

בית פנים זהו בית להציג את אורח החיים הייחודי של המארחת, שהיא מעצבת גרפית וביתה של יזם. המעצב מציג חומרים טבעיים כדי להמחיש את העדפותיה של המארחת ולשמור על שטחים ריקים כדי למלא את החומר של בן המשפחה. המטבח הוא מרכז הבית, מעוצב במיוחד עם נוף היקפי למארחת ודואג להורים לראות בכל מקום. הבית מצויד בריצוף גרניט לבן חלק, ציור מינרלים איטלקי, זכוכית שקופה וציפוי אבקה לבן כדי לחשוף את הפרטים האלגנטיים של חומרים.

בית פנים

Warm loft

בית פנים בית בסגנון תעשייתי עם חומרים חמים. בית זה מכין מספר פונקציות עבור לקוחות לקידום איכויות חיים. המעצב ניסה לחבר את הצינורות לכל חללים ושילב צינורות עץ, פלדה ו- ENT כדי להמחיש את סיפור חיי הלקוחות. לא כמו בסגנון תעשייתי רגיל, הבית הזה מזין רק מעט צבעים ומכין הרבה מקומות אחסון.

שרפרף

Ydin

שרפרף ניתן להרכיב שרפרף ידין בעצמכם, ללא שימוש בכלים מיוחדים, בזכות מערכת אינטגרציה פשוטה. ארבע הרגליים הזהות ממוקמות לא בסדר מסוים ומושב הבטון, המשמש כאבן המפתח, שומר על הכל על מקומו. כפות הרגליים מיוצרות מעץ גרוטאות שמגיע מיצרן מדרגות, מעובדות בקלות בטכניקות עיבוד עץ מסורתיות ולבסוף משומנות. המושב מעוצב בפשטות בבטון UHP בעל חיזוק סיבים. רק 5 חלקים ניתנים לניתוק שניתנים לארוז שטוח ומוכנים למשלוח ללקוחות הסופיים, הוא טיעון לקיימות נוסף.

עגלת גבינה צוננת

Coq

עגלת גבינה צוננת פטריק סראן יצר את עגלת הגבינות קוק בשנת 2012. המוזרות של הפריט המתגלגל הזה מעוררת את סקרנותם של הסועדים, אך אל תטעו, זה בעיקר כלי עבודה. זה מושג באמצעות מבנה אשור מעוצב בלכה מעוטר על ידי גוש לכה אדום גלילי, שניתן לתלות אותו בצד כדי לחשוף מבחר גבינות בוגרות. בעזרת הידית כדי להזיז את העגלה, לפתוח את הקופסה, להחליק את הלוח החוצה בכדי לפנות מקום לצלחת, לסובב את הדיסק הזה כדי לחתוך חלקי גבינה, המלצר יכול לפתח את התהליך ליצירה קטנה של אמנות ביצועים.

עגלה מדברית מצוננת

Sweet Kit

עגלה מדברית מצוננת חלון הראווה הנייד הזה להגשת קינוחים במסעדות נוצר בשנת 2016 והוא היצירה האחרונה בטווח K. עיצוב Sweet-Kit עונה על הדרישה לאלגנטיות, יכולת תמרון, נפח ושקיפות. מנגנון הפתיחה מבוסס על טבעת המסתובבת סביב דיסק זכוכית אקרילי. שתי טבעות אשור מעוצבות הן מסלולי הסיבוב והן הידיות לפתיחת ארון התצוגה ולהנעת העגלה סביב המסעדה. תכונות משולבות אלה עוזרות לקבוע את הסצנה לשירות ולהדגיש את המוצרים המוצגים.