מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב פנים של מלונות

Stories Container

עיצוב פנים של מלונות המכולה נושאת מטענים למקומות. המלון מספק מקומות מנוחה למטיילים. מקום מנוחה חולף הוא המשותף להם. לכן השתמש ב"מכולה "כמושג המלון. המלון הוא לא רק מקום מנוחה, אלא גם מרחב עם אישיות. לכל חדר יש ביטוי ואישיות משלו. לכן צרו שמונה סוויטות שונות כדלקמן: פינו, התפתחו, וואבי סאבי, פרח ברק, פנטון, פנטזיה, מסע ובלרינה. בית יציבה הוא לא רק מקום מנוחה, אלא גם תחנת אספקה לרוחכם.

עיצוב פנים למשרד

Yuli Design Studio

עיצוב פנים למשרד תמיד יש יותר מדי לוחות שלט מבולגנים בכיוונים אנכיים, אופקיים ורוחביים ברחובות החוסמים את המראה האדריכלי האמיתי. זה דוחק לשקול כיצד להגדיר מחדש את לוחות השלטים כדי לשפר ולשדרג את האפקטים שמביאים פריטי קישוט דקורטיביים כאלה. נקודת עיצוב הפנים היא לפרק את המתווה הקודם. תאורה טבעית מוצגת. לופט בנוי על ידי חלל מוגבה. במקום בו היו המדרגות משתנה. שינוי במקום בו היו המדרגות גוזר את זמן התנועות האנכיות. זה יוצר אפשרות חדשה מחוץ לגבולות ישנים.

מספרה

Taipei Eros

מספרה מספרות השיער מבוססות על הגיאומטריה של צבעי שחור, לבן ואפור. מחוות גזירת השיער מתורגמות להמסה של הישויות הפיסוליות. המוטיב המשולש מעצב את הקוביות והמטוסים התפקודיים מהתקרה לרצפות באמצעות פעולות של ערימה, חיתוך ותפירה. פסי האור המוטמעים בקווי ההפרדה תורם למספר חגורות תאורה המשמשות כתאורה משלימה תוך פתרון מצב התקרה המונמכת. הם נמתחים ומתפתלים עם השתקפות המראה הגדולה, משתתפים בחופשיות בין המטוסים לבין התלת מימד.

גינה פרטית

Ryad

גינה פרטית האתגר כלל מודרניזציה של בית כפרי ותיק והופך אותו לתחום של שקט ושלווה, תוך עבודה מקיפה הן על האזורים האדריכליים והן על הנוף. החזית חודשה, עבודות אזרחיות נעשו על המדרכות ובנו בריכת שחייה וקירות תמך ויצרו עבודות ברזל מזויפות חדשות לקשתות, קירות וגדרות. גינון, השקיה והמאגר, כמו גם ברקים, ריהוט ואביזרים הושלמו באופן מקיף.

בית קפה ומסעדה

Roble

בית קפה ומסעדה הרעיון של עיצובו נלקח מסטייק וחמרות עשן בארצות הברית, וכתוצאה מצוות המחקר של השלב הראשון, צוות המחקר החליט להשתמש בעץ ובעור בצבעים כהים כמו שחור וירוק, יחד עם הזהב והורד. זהב נלקח באור יוקרה חם וקליל. המאפיינים של העיצוב הם 6 נברשות תלויות גדולות המורכבות מ- 1200 פלדה מעוגלת בעבודת יד. וכן דלפק הבר 9 מטרים, המכוסה על ידי מטרייה של 275 סנטימטרים המורכבת מבקבוקים יפים ושונים, ללא כל תמיכה מכסה את דלפק הבר.

הרמקול

Sperso

הרמקול ספרסו בא משתי מילים של Sperm and Sound. הצורה הספציפית של הבועה הזגוגית והרמקול אל תוך בורו בראש מתייחסת לתחושת גבריות וחדירה עמוקה של הצליל סביב הסביבה בדיוק כמו אש של זרע זכרי אל הביצית הנשית במהלך ההזדווגות. המטרה היא לייצר עוצמה גבוהה וצליל איכותי סביב הסביבה. המערכת האלחוטית מאפשרת למשתמש לחבר את הטלפון הנייד, הנייד, הטאבלט והמכשירים האחרים לרמקול באמצעות Bluetooth. ניתן להשתמש ברמקול תקרה זה במיוחד בסלון, חדרי שינה וחדר טלוויזיה.