מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מועדון ילדים

Meland

מועדון ילדים הפרויקט כולו השלים את הביטוי המצוין של גן המשחקים המקורה של הורה לילד, תוך הצגת מידה גבוהה של שלמות ועקביות במישור הייחודי והמרחב. עיצוב הקווים העדין מחבר בין אזורים פונקציונליים שונים ומבין את הרציונליות של זרימת המבקרים. הנרטיב של החלל, בתורו, מחבר חללים שונים דרך עלילה שלמה ומביא את הצרכנים לחוות את המסע המופלא של אינטראקציה בין הורה לילד.

דירה

Home in Picture

דירה הפרויקט הוא חלל מגורים שנוצר למשפחה בת ארבעה ילדים עם שני ילדים. אווירת ארץ החלומות שנוצרה על ידי עיצוב הבית באה לא רק מעולם האגדות שנוצר לילדים, אלא גם מהתחושה העתידנית וההלם הרוחני שמביא האתגר על ריהוט הבית המסורתי. המעצב לא התבסס על שיטות ודפוסים נוקשים, פירק את ההיגיון המסורתי והציג פרשנות חדשה לאורח החיים.

עיצוב פנים למגורים

Inside Out

עיצוב פנים למגורים המעצב האדריכלי פרויקט עצמאי ראשון של עיצוב פנים סולו, ובחר תערובת של ריהוט יפני ונורדי בהשתתפות כדי ליצור אווירה נוחה ונעימה. עץ ובד משמשים בעיקר בכל הדירות עם אביזרי אור מינימליים. המושג & quot; Inside Out & quot; קופסת עץ שנחשפה עם כניסה ומסדרון העץ המחוברים כשהם פתוחים לסלון כ & quot; בתוך & quot; הצגת ראווה של ספרים ותצוגות אמנות, עם חדרים כ & quot; בחוץ & quot; כיס החללים המשרת פונקציות מגורים.

שיקום טירה ישן

Timeless

שיקום טירה ישן הבעלים קנה את בית קרופורדטון בסקוטלנד באפריל 2013, בשאיפה להחזיר את הטעם המקורי של האצולה הסקוטית העתיקה, ותואם את החיים המודרניים. המאפיינים והמרבצים ההיסטוריים של הטירה העתיקה נשמרים עם טעם מקורי. האסתטיקה העיצובית והתרבות האזורית של מאות שנים מתנגשות עם ניצוצות אמנותיים באותו חלל.

תמונות לעטיפת המגזינים

TimeFlies

תמונות לעטיפת המגזינים הרעיון המרכזי היה להתבלט מהמסה של מגזיני הלקוחות המסורתיים. קודם כל, באמצעות הכיסוי הלא שגרתי. הכריכה הקדמית של מגזין TimeFlies לחברת התעופה נורדייקה כוללת עיצוב אסטוני עכשווי, וכותרת המגזין על שער כל גיליון נכתב בכתב ידו של מחבר היצירה המוצגת. העיצוב המודרני והמינימליסטי של המגזין מכסה מעביר ללא מילים נוספות יצירתיות של חברת התעופה החדשה, האטרקטיביות של הטבע האסטוני וההצלחה של המעצבים האסטוניים הצעירים.

כיור

Thalia

כיור כיור נראה כמו ניצן שנמצא מוכן לפרוח ולהתמלא: הוא כל כך פורח שהוא נוצר מאיחוד מיומן של לגש ועץ מלא מעץ מלא, תמצית בחלקו העליון והשני בחלקו התחתון. התאמה איתנה ובטוחה, המעניקה מגע אלגנטיות מיוחד ושרירות צבעונית עם שזירה עליזה של דגנים עם גוונים שונים תמיד המייצרים כיורים ייחודיים. יופיו של אובייקט זה מאופיין באסימטריה ובהרמוניה שלו על ידי מפגש של צורות שונות ותמצית וודי.