מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
חנות

Ilumel

חנות אחרי כמעט ארבעה עשורים של היסטוריה, חנות אילומל היא אחת החברות הגדולות והיוקרתיות ביותר ברפובליקה הדומיניקנית בשוק הרהיטים, התאורה והקישוטים. ההתערבות האחרונה מגיבה לצורך בהרחבה של אזורי התצוגה והגדרת מסלול נקי ומפורש יותר המאפשר להעריך את מגוון האוספים הקיימים.

כוננית ספרים

Amheba

כוננית ספרים כוננית אורגנית בשם Amheba מונעת על ידי אלגוריתם, המכיל פרמטרים משתנים ומערכת כללים. מושג אופטימיזציה טופולוגית משמש להבהרת המבנה. בזכות היגיון פאזל מדויק ניתן לפרק ולהעביר אותו, בכל עת. אדם אחד מסוגל לשאת חלקים ולהרכיב מבנה באורך 2,5 מטרים. הטכנולוגיה של הייצור הדיגיטלי שימשה למימוש. כל התהליך נשלט רק במחשבים. לא היה צורך בתיעוד טכני. הנתונים נשלחו למכונת ה- CNC בעלת 3 הצירים. התוצאה של התהליך כולו היא מבנה משוקלל משקל.

התחום הציבורי

Quadrant Arcade

התחום הציבורי הארקייד המופיע בכיתה II הפך לנוכחות רחוב מזמינה באמצעות סידור האור הנכון במקום הנכון. באופן כללי, תאורת הסביבה משמשת בצורה הוליסטית והשפעותיה מבוימות באופן היררכי כדי להשיג וריאציות בדפוסי אור היוצרים עניין ומקדמים שימוש מוגבר במרחב. שילוב אסטרטגי לעיצוב ומיקום הפנדנט הדינמי תלוי יחד עם האמן כך שהאפקטים הוויזואליים נראים עדינים יותר מאשר מכריע. עם דהיית אור יום, המבנה האלגנטי מודגש על ידי קצב התאורה החשמלית.

עיצוב התקנת אמנות

Kasane no Irome - Piling up Colors

עיצוב התקנת אמנות עיצוב מיצב של ריקוד יפני. היפנים ערמו צבעים מימי קדם כדי לבטא דברים קדושים. כמו כן, ערימת הנייר בצלליות מרובעות שימשה כדבר המייצג עומק קדוש. נקאמורה קזונובו עיצב חלל שמשנה את האווירה על ידי שינוי לצבעים שונים עם "נערם" מרובע כזה כמוטיב. לוחות העפים באוויר שבמרכזם רקדנים מכסים את השמיים מעל חלל הבמה ומתארים את מראה האור העובר בחלל שלא ניתן לראות ללא הפאנלים.

עיצוב התקנת אמנות

Hand down the Tale of the HEIKE

עיצוב התקנת אמנות תכנון תלת מימדי של הבמה תוך שימוש בכל חלל הבמה. אנו מגששים לריקוד יפני חדש, וזה עיצוב של אמנות הבמה אשר מכוון לצורה האידיאלית של ריקוד יפני עכשווי. שלא כמו ריקוד יפני מסורתי של אמנות במה דו מימדית, עיצוב תלת מימדי המנצל את חלל הבמה כולו.

שיפוץ המלון

Renovated Fisherman's House

שיפוץ המלון מלון SIXX ממוקם בכפר Houhai שבמפרץ האיטאנג בסניה. הים הדרומי של סין נמצא במרחק של 10 מטרים לפני המלון, והוחאי ידועה כגן העדן של הגולש בסין. האדריכל הפך את הבניין המקורי בן שלוש הקומות, המוגש למשפחת דייגים מקומית במשך שנים, למלון נופש עם גלישה, על ידי חיזוק המבנה הישן ושיפוץ החלל בפנים.

מעצב היום

מיטב המעצבים, האמנים והאדריכלים הטובים בעולם.

עיצוב טוב ראוי להכרה רבה. בכל יום אנו שמחים להציג מעצבים מדהימים היוצרים עיצובים מקוריים וחדשניים, ארכיטקטורה מדהימה, אופנה מסוגננת וגרפיקה יצירתית. היום אנו מציגים בפניכם את אחד המעצבים הגדולים בעולם. בדוק עוד היום תיק עבודות עטור פרסים וקבל את ההשראה היומיומית שלך לעיצוב.