מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בית מכירה

Zhonghe Kechuang

בית מכירה פרויקט זה רודף את העומק והדיוק של החומר, הטכנולוגיה והחלל, ומדגיש את שלמות הפונקציה, המבנה והצורה. באמצעות השילוב של אפקט תאורה וחומרים חדשים כדי להוות את האלמנטים האסתטיים הטובים ביותר, להשיג את המטרה של עיצוב חדשני, לתת לאנשים תחושה בלתי מוגבלת של כיבוד טכנולוגי.

בית מגורים

Casa Lupita

בית מגורים קאסה לופיטה מחווה ארכיטקטורה קולוניאלית קלאסית של מרידה, מקסיקו ושכונותיה ההיסטוריות. פרויקט זה כלל שחזור הקזונה שנחשב לאתר מורשת כמו גם אדריכלות, פנים, ריהוט ועיצוב נוף. הנחת היסוד הרעיונית של הפרויקט היא צירוף הארכיטקטורה הקולוניאלית והעכשווית.

גן ילדים Cifi סופגניות

CIFI Donut

גן ילדים Cifi סופגניות גן הילדים סופגניות CIFI קשור ליישוב מגורים. על מנת ליצור מקום פעילות חינוך לגיל הרך המשלב יכולת יכולת ויופי, הוא מנסה לשלב בין שטח המכירה לבין מרחב החינוך. באמצעות מבנה הטבעת המקשר בין החללים התלת מימדיים, הבניין והנוף משולבים בצורה הרמונית ויוצרים מקום פעילות מלא כיף וחינוכי.

משקאות חריפים

GuJingGong

משקאות חריפים סיפורי התרבות שהועברו על ידי האנשים מוצגים על גבי האריזה, ודפוסי שתיית הדרקון נמשכים בקפידה. הדרקון מכובד בסין ומסמל שמחה. באיור, הדרקון יוצא לשתות. מכיוון שהוא נמשך על ידי יין, הוא מרחף סביב בקבוק היין, ומוסיף אלמנטים מסורתיים כמו שיאנגיון, ארמון, הר ונהר, מה שמאשר את האגדה של יין מחווה גוג'ינג. לאחר פתיחת הקופסה תהיה שכבה של נייר קלפים עם איורים בכדי לגרום לתיבה להיות אפקט התצוגה הכולל לאחר הפתיחה.

מסעדה

Thankusir Neverland

מסעדה השטח של הפרויקט כולו הוא די גדול, עלות הפיכת חשמל ומים ומיזוג אויר מרכזי גבוהה, כמו גם חומרה וציוד למטבח אחרים, ולכן התקציב הזמין לעיצוב חלל פנים הוא מוגבל למדי, ולכן מעצבים לוקחים את " יופי הטבע של הבניין עצמו & quot ;, שמביא הפתעה גדולה. הגג שונה על ידי התקנת אורות שמיים בגודל שונה על גבי. במהלך היום השמש זורחת באורות השמיים, יוצרת טבע ואפקט אור הרמוני.

טבעת

Ohgi

טבעת מימיה דייל, מעצבת טבעת אוגי העבירה מסר סמלי עם הטבעת הזו. ההשראה שלה לטבעת הגיעה ממשמעויות חיוביות שיש לאוהדי הקיפול היפנים ועד כמה הם אהובים בתרבות היפנית. היא משתמשת בזהב צהוב 18 קראט וספיר לחומר והם מביאים הילה מפוארת. יתר על כן, המאוורר המתקפל יושב על טבעת בזווית המעניקה יופי ייחודי. העיצוב שלה הוא אחדות בין מזרח למערב.

מעצב היום

מיטב המעצבים, האמנים והאדריכלים הטובים בעולם.

עיצוב טוב ראוי להכרה רבה. בכל יום אנו שמחים להציג מעצבים מדהימים היוצרים עיצובים מקוריים וחדשניים, ארכיטקטורה מדהימה, אופנה מסוגננת וגרפיקה יצירתית. היום אנו מציגים בפניכם את אחד המעצבים הגדולים בעולם. בדוק עוד היום תיק עבודות עטור פרסים וקבל את ההשראה היומיומית שלך לעיצוב.