מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
קוקטיילים ארוזים

Boho Ras

קוקטיילים ארוזים בוהו ראס מוכר קוקטיילים ארוזים המיוצרים עם מיטב הרוחות ההודיות המקומיות. המוצר נושא אווירה בוהמית, שתופסת את אורח החיים האמנותי הלא שגרתי והוויזואליות של המוצר הן התיאור המופשט של הבאז שמגיע הצרכן לאחר ששתה את הקוקטייל. זה הצליח בצורה מושלמת להשיג את נקודת האמצע בה נפגשים גלובליים ומקומיים, שם הם מתמזגים ביצירת Vibe Glocal עבור המוצר. בוהו ראס מוכרת משקאות חריפים טהורים בבקבוקי 200 מ"ל וקוקטיילים ארוזים בבקבוקי 200 מ"ל ו 750 מ"ל.

רובוט לטיפול בחיות מחמד

Puro

רובוט לטיפול בחיות מחמד מטרת המעצב הייתה לפתור בעיות במשקי בית בגידול כלבים של 1 נפש. הפרעות חרדה של חיות כלבים ובעיות פיזיולוגיות מושרשות מתקופה ממושכת של היעדרות מטפלות. בגלל שטחי המחיה הקטנים שלהם, חולקו המטפלים סביבת מגורים עם בעלי חיים מלווים, מה שגרם לבעיות סניטריות. בהשראת מנקודות הכאב, העלה המעצב רובוט טיפול ש 1. מנגן ואינטראקציה עם חיות לוויה על ידי השלכת פינוקים, 2. מנקה אבק ופירורים לאחר פעילויות בתוך הבית, ו 3. לוקח ריחות ושיער כשחיות נלוות לוקחות מנוחה.

מושג טרקלין נוח

Dhyan

מושג טרקלין נוח מושג הטרקלין של Dyhan משלב עיצוב מודרני עם רעיונות מזרחיים מסורתיים ועקרונות של שלום פנימי על ידי חיבור לטבע. השימוש בלינגאם כהשראה צורה והגנים הבודהי-עץ והיפנים כבסיס במודולים של המושג, דהאן (סנסקריט: מדיטציה) הופך את הפילוסופיות המזרחיות לתצורות מגוונות, ומאפשר למשתמש לבחור את דרכו לזן / הרפיה. מצב בריכת המים מקיף את המשתמש במפל ובריכה, ואילו מצב הגן מקיף את המשתמש בירק. המצב הסטנדרטי מכיל אזורי אחסון מתחת לפלטפורמה המשמשת כמדף.

יחידות דיור

The Square

יחידות דיור רעיון העיצוב היה ללמוד יחסים ארכיטקטוניים בין צורות שונות המורכבות יחד ליצירת יחידות נעים. הפרויקט מורכב מ -6 יחידות שכל אחת מהן היא 2 מכולות משלוח קבועות זו על זו ויוצרים מסה של צורת L. יחידות אלה בצורת L קבועות בתנוחות חופפות ויוצרות חללים ומוצקים בכדי לתת תחושה של תנועה וכדי לספק אור יום ואוורור מספיק. סביבה. מטרת העיצוב העיקרית הייתה ליצור בית קטן למי שמבלה את הלילה ברחובות ללא בית או מקלט.

פודקאסט

News app

פודקאסט חדשות הוא יישום ראיון למידע שמע. זה בהשראת העיצוב שטוח התפוחים של iOS עם איורים להמחשת חסימות המידע. מבחינה ויזואלית לרקע צבע כחול חשמלי כמשימה לגרום לבלוקים להתבלט. ישנם מעט מאוד אלמנטים גרפיים, המטרה, להקל על היישום לשימוש מבלי להסיח את דעתו של המשתמש או לאבד אותו.

בקרת הגישה לזיהוי פנים תלת מימד

Ezalor

בקרת הגישה לזיהוי פנים תלת מימד הכירו את מערכת בקרת הגישה לחיישן ולמצלמות מרובות, אזלור. האלגוריתמים והמחשוב המקומי מיועדים לפרטיות. הטכנולוגיה נגד פינוי-זיוף ברמה הפיננסית מונעת את מסכות הפנים-מזויפות. תאורה רפלקטיבית רכה מביאה נוחות. כהרף עין, משתמשים יכולים לגשת למקום שהם אוהבים בקלות. האימות ללא מגע שלה מבטיח היגיינה.