מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מזון

Drink Beauty

מזון Drink Beauty הוא כמו תכשיט יפהפה שאפשר לשתות! עשינו שילוב של שני חפצים ששימשו בנפרד עם תה: סוכריות סלע ופרוסות לימון. עיצוב זה ניתן לאכילה לחלוטין. על ידי הוספת פרוסות לימון למבנה של סוכריות הסלע, טעמו משתפר להפליא וערכו של המזון עולה בגלל הוויטמינים של הלימון. המעצבים פשוט החליפו את המקלות שאליהם הוחזקו גבישי סוכריות רוק בפרוסת לימון מיובש. שתיית יופי היא דוגמה שלמה לעולם המודרני המפגיש יופי ויעילות יחד.

משקה

Firefly

משקה עיצוב זה הוא קוקטייל חדש עם צ'יה, הרעיון המרכזי היה לעצב קוקטייל שיש לו כמה שלבי טעם. העיצוב הזה מגיע גם עם צבעים שונים שניתן היה לראות תחת אור שחור מה שהופך אותו מתאים למסיבות ומועדונים. צ'יה יכולה לספוג ולשמור כל טעם וצבע כך שכשמכינים קוקטייל עם פיירפליי יכולים לחוות טעמים שונים צעד אחר צעד. ערך התזונה של מוצר זה גבוה יותר בהשוואה לקוקטיילים אחרים וזה הכל בגלל ערך התזונה הגבוה של צ'יה וקלוריות נמוכות . עיצוב זה הוא פרק חדש בתולדות המשקאות והקוקטיילים.

עובש קרח

Icy Galaxy

עובש קרח הטבע תמיד היה אחד ממקורות ההשראה החשובים ביותר עבור מעצבים. הרעיון עלה במוחם של מעצבים באמצעות התבוננות בחלל ובדימוי הגלקסיה של שביל החלב. ההיבט החשוב ביותר בעיצוב זה היה ליצור צורה ייחודית. עיצובים רבים הנמצאים בשוק מתמקדים ביצירת הקרח הצלול ביותר אך בעיצוב שהוצג זה, המעצבים התמקדו בכוונה בצורות המיוצרות על ידי המינרלים בזמן שהמים הופכים לקרח, בכדי שיהיה ברור יותר שהמעצבים הפכו פגם טבעי לאפקט יפהפה. עיצוב זה יוצר צורה כדורית ספירלית.

מסנן סיגריות

X alarm

מסנן סיגריות מעורר X, הוא מעורר עבור מעשנים לגרום להם להבין מה הם עושים לעצמם בזמן שהם עושים זאת. עיצוב זה הוא דור חדש של פילטרים לסיגריות. עיצוב זה יכול להוות תחליף טוב לפרסומות יקרות נגד עישון ויש לו השפעה רבה יותר על דעתם של המעשנים מאשר כל פרסום שלילי אחר. יש לו מבנה פשוט מאוד, המסננים מוטבעים בדיו בלתי נראה המכסה את האזור השלילי של השרטוט עם כל נשיפה הסקיצה תיראה ברורה יותר כך שעם כל נפיחה תראה שהלב שלך מתכהה ואתה יודע מה קורה לך.

חניית אופניים מהפכנית

Smartstreets-Cyclepark™

חניית אופניים מהפכנית חניון האופניים Smartstreets-Cyclepark הוא מתקן רב תכליתי וייחודי לחניוני אופניים לשני אופניים שמתאים תוך דקות כדי לאפשר שיפור מהיר של מתקני חניה לאופניים ברחבי אזורים עירוניים מבלי להוסיף עומס לזירת הרחוב. הציוד מסייע בהפחתת גניבת האופניים וניתן להתקין אותו אפילו ברחובות הצרים ביותר, ומשחרר ערך חדש מתשתיות קיימות. עשוי מפלדת אל חלד, הציוד יכול להיות בהתאמה בצבע RAL וממותג לרשויות מקומיות או נותני חסות. זה יכול לשמש גם כדי לעזור בזיהוי מסלולי מחזור. ניתן להגדיר אותו מחדש כך שיתאים לכל גודל או סגנון של עמודה.

אריזת מגנזיום

Kailani

אריזת מגנזיום עבודותיה של סוכנות ארום בנושא הזהות הגרפית והקו האמנותי לאריזות קיילי מבוססות על עיצוב מינימלי ונקי. המינימליזם הזה תואם את המוצר שיש בו רק מרכיב אחד, מגנזיום. הטיפוגרפיה שנבחרה חזקה ומוקלדת. זה מאפיין הן את חוזק המינרלים המגנזיום והן את חוזק המוצר, המשיב את החיוניות והאנרגיה לצרכנים.