מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב מחדש של זהות המותג

InterBrasil

עיצוב מחדש של זהות המותג ההשראה לחשיבה מחדש ולעיצוב מחדש של המותג היו השינויים במודרניזציה ואינטגרציה בתרבות החברה. עיצוב הלב כבר לא יכול היה להיות חיצוני למותג, והעניק השראה לשותפות הן פנימית עם העובדים, אלא גם עם הלקוחות. איחוד משולב בין היתרונות, המחויבות ואיכות השירות. מהצורה לצבעים, העיצוב החדש שילב את הלב ל- B ואת צלב הבריאות ב- T. שתי המילים שהצטרפו באמצע גרמו ללוגו להיראות כמו מילה אחת, סמל אחד, המאחד את ה- R ו- B ב הלב.

עיצוב המותג

EXP Brasil

עיצוב המותג העיצוב של המותג EXP Brasil מגיע מעקרונות החברה של אחדות ושותפות. ניצול התערובת בין טכנולוגיה לעיצוב בפרויקטים שלהם כמו בחיי המשרד. אלמנט טיפוגרפי מייצג את האיחוד והחוזק של חברה זו. עיצוב האות X סולידי ומשולב אך קל וטכנולוגי מאוד. המותג מייצג את חיי הסטודיו, עם אלמנטים במכתבים, הן על המרחב החיובי והשלילי שמאחד אנשים ועיצוב, אינדיבידואלי וקולקטיבי, פשוט עם טכנולוגי, קל משקל וחזק, מקצועי ואישי.

ערכת קפה

Riposo

ערכת קפה העיצוב של שירות זה נכתב בהשראת שני בתי ספר של תחילת המאה העשרים, הבאוהאוס הגרמני והאוונגרד הרוסי. גיאומטריה ישרה קפדנית ופונקציונליות מחושבת ומתאימה לחלוטין לרוח המניפסטים של אותם זמנים: "מה שנוח זה יפה". במקביל בעקבות טרנדים מודרניים המעצב משלב שני חומרים מנוגדים בפרויקט זה. פורצלן חלב לבן קלאסי משלים מכסים בהירים העשויים משעם. פונקציונליות העיצוב נתמכת על ידי ידיות פשוטות ונוחות והשימושיות הכוללת של הטופס.

הבית

Santos

הבית בעזרת עץ כאל היסוד הקונסטרוקטיבי העיקרי, הבית מעביר את שני המפלסים שלו בחתך, ויוצר גג מזוגג שישתלב עם ההקשר ויאפשר כניסה של אור טבעי. חלל הגובה הכפול מפרט את היחסים בין קומת הקרקע, הקומה העליונה והנוף. גג מתכת מעל זבובי הראווה, המגן עליו מפני שכיחות השמש המערבית ובונה מחדש את הנפח באופן רשמי, ומסגר את חזון הסביבה הטבעית. התוכנית מנוסחת על ידי איתור שימושים ציבוריים בקומת הקרקע ושימושים פרטיים בקומה העליונה.

ריהוט פלוס מאוורר

Brise Table

ריהוט פלוס מאוורר טבלת Brise מעוצבת עם תחושת אחריות לשינויי אקלים ורצון להשתמש במאווררים ולא במזגנים. במקום לנשוף רוחות חזקות, הוא מתרכז בתחושה של קור רוח על ידי סיבוב האוויר גם לאחר הפיכת המזגן. עם Brise Table, המשתמשים יכולים לקבל קצת רוח ולהשתמש כשולחן צדדי בו זמנית. כמו כן, זה מחלחל היטב לסביבה והופך את המרחב ליפה יותר.

כותרת הפתיחה

Pop Up Magazine

כותרת הפתיחה הפרויקט היה מסע לחקור את סוגיות הבריחה (נושא לשנת 2019) בצורה מופשטת וזורמת, והראה את השינויים, הדברים החדשים וההשלכות מכך. כל הוויזואליות נקיות ונוחות לצפייה, מנוגדות למציאות הלא נוחה ממעשה הבריחה. העיצוב משתנה ללא הרף והצורות המורפיות באנימציה מייצגות את פעולת ההסתגלות מחדש, הנגרמת על ידי סיטואציה כלשהי. לבריחה יש משמעויות, פרשנויות שונות ונקודת המבט משתנה משובב לרציני.