מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אנימציה תלת מימדית

Alignment to Air

אנימציה תלת מימדית באשר לאנימציית המכתבים היצירתיים, ג'ין התחיל עם האלף-בית A. וכשמדובר בצעד הקונספט, הוא ניסה לראות מצבי רוח נמרצים יותר המשקפים את הפילוסופיה שלו שהיא די פעילה אך מארגנת בו זמנית. לאורך הדרך, הוא הגה את המלים הסותרות שעומדות ביסודיות לרעיון שלו בדרך כלשהי כמו יישור לאוויר שהוא הכותרת של פרויקט זה. עם זה בחשבון, האנימציה מציגה רגעים מדויקים ועדינים יותר במילה הראשונה. מצד שני, זה מסתיים באווירה גמישה ורופפת למדי בכדי לבטא את המכתב האחרון.

שם הפרוייקט : Alignment to Air, שם המעצבים : Jin Jeon, שם הלקוח : Jin Jeon(J2Motion).

Alignment to Air אנימציה תלת מימדית

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.