מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
פיסול ציבורי

Bubble Forest

פיסול ציבורי יער הבועה הוא פסל ציבורי העשוי מפלדת אל חלד עמידה בחומצה. הוא מואר במנורות LED RGB הניתנות לתכנות המאפשרות לפסל לעבור מטמורפוזה מרהיבה כאשר השמש שוקעת. זה נוצר כהשתקפות על יכולתם של צמחים לייצר חמצן. יער הכותרת מורכב מ- 18 גבעולי פלדה / גזעים המסתיימים בכתרים בצורת קונסטרוקציות כדוריות המייצגות בועת אוויר יחידה. יער הבועה מתייחס לפלורה היבשתית, כמו גם לזה המוכר מקרקעית אגמים, ים ואוקיינוסים.

מגורים משפחתיים

Sleeve House

מגורים משפחתיים הבית הייחודי באמת עוצב על ידי האדריכל והמלומד הנודע אדם דיין, וזכה לאחרונה במקום השני בתחרות בניין השנה האמריקאית-אדריכלים. הבית 3-BR / 2.5-אמבטיה ממוקם על כרי דשא פתוחים ומתגלגלים, בסביבה המעניקה פרטיות, כמו גם נוף דרמטי והררי. עד כמה שזה מעשי חידתי, המבנה נתפס באופן דיאגרמטי כשני כרכים דמויי שרוול מצטלבים. חזית העץ החרושת המקושרת ברת קיימא מעניקה לבית מרקם מחוספס ומבולח, פרשנות מחודשת של אסמים ישנים בעמק ההדסון.

מזוודת קיימות

Rhita

מזוודת קיימות הרכבה ופירוק המיועדים למטרת קיימות. בעזרת מערכת מבנה צירים חדשנית, הופחתו 70 אחוז מהחלקים, ללא דבק או מסמרת לקיבוע, ללא תפירה של הרירית הפנימית, שמקלה על התיקון והפחתה 33 אחוז מנפח המטען, ובסופו של דבר, האריכו את המזוודה. מעגל החיים. ניתן לרכוש את כל החלקים באופן פרטני, להתאמה אישית של מזוודה עצמית, או להחלפת חלקים, אין צורך במזוודה להחזיר למרכז התיקון, חוסך זמן ומצמצם את טביעת הרגל הפחמית.

כסא מטאלי חיצוני

Tomeo

כסא מטאלי חיצוני במהלך שנות ה -60 פיתחו מעצבי חזון את ריהוט הפלסטיק הראשון. הכישרון של המעצבים בשילוב עם הרבגוניות של החומר הביא לחיוניותו. גם מעצבים וגם צרכנים התמכרו לזה. כיום אנו מכירים את הסכנות הסביבתיות שלה. ובכל זאת טרסות למסעדה נשארות מלאות בכסאות פלסטיק. הסיבה לכך היא שהשוק מציע מעט אלטרנטיבה. עולם העיצוב נותר מאוכלס בדלילות ביצרנים של ריהוט פלדה, ואפילו לעיתים מפרסם מחדש עיצובים מסוף המאה ה -19 ... הנה מגיע לידתו של טומאו: כסא פלדה מודרני, קל וערום.

חלל אמנות

Surely

חלל אמנות זהו אומנות, סתמי וקמעוני שמשתלבים יחד בחלל אחד. מאז האדריכלות שהיא מפעל לוואי צד וו. הבניין כולו שומר על מרקם מנומר של הקיר, כמרקם שכבתי של החלל, יוצר ניגודיות שונה עם החוץ, יוצר גם חווית חלל. לנטוש קישוט קשה מדי, השתמש בכמה קישוטים רכים לתצוגה שיצרו תחושה מרגיעה. הניגוד בין יצירה לשלב מוקדם גמיש יותר לפיתוח בר-קיימא בעתיד.

זהות מותג

Pride

זהות מותג כדי ליצור את העיצוב של המותג Pride, הצוות השתמש במחקר של קהל היעד בכמה אופנים. כאשר הצוות עשה את עיצוב הלוגו והזהות התאגידית, הוא לקח בחשבון את כללי הפסיכו-גאומטריה - השפעת צורות גיאומטריות על סוגים פסיכולוגיים מסוימים של אנשים ועל בחירתם. כמו כן, העיצוב היה צריך לגרום לרגשות מסוימים בקרב הקהל. על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, הצוות השתמש בכללי השפעת הצבע על האדם. באופן כללי, התוצאה השפיעה על העיצוב של כל מוצרי החברה.