מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
פטיפון Hi-Fi

Calliope

פטיפון Hi-Fi המטרה הסופית של שולחן תפנית Hi-Fi היא ליצור מחדש את הצלילים הטהורים והלא-מזוהמים; מהות הצליל הזו היא גם הטרמינל וגם הרעיון של עיצוב זה. מוצר בעל מבנה יפהפה זה הוא פסל של צליל המשחזר צליל. בתור פטיפון הוא נמנה עם אחד מהפטיפונים ההיי-פי עם הביצועים הטובים ביותר שקיימים, והביצועים שאין שני להם זה מסומן ומוגבר על ידי צורתו הייחודית והיבטי העיצוב; הצטרפות לצורה ולתפקוד באיחוד רוחני כדי לגלם את פטיפון הקליאוף.

עגילים וטבעת

Vivit Collection

עגילים וטבעת בהשראת צורות שנמצאות בטבע, אוסף Vivit יוצר תפיסה מעניינת וסקרנית על ידי הצורות המוארכות והקווים המסתחררים. חלקי ויויט מורכבים מיריעות זהב צהובות כפופות של 18 קראט עם ציפוי רודיום שחור על הפנים החיצוניות. העגילים בצורת העלים מקיפים את תנוכי האוזניים כך שהתנועות הטבעיות שלה יוצרות ריקוד מעניין בין השחור לזהב - מסתיר וחושף את הזהב הצהוב שמתחת. רמיזות הצורות והתכונות הארגונומיות של אוסף זה מציגות משחק מרתק של אור, צללים, בוהק והשתקפויות.

כיור

Vortex

כיור מטרת עיצוב המערבולת היא למצוא צורה חדשה להשפיע על זרימת המים בכיורים כדי להגדיל את יעילותם, לתרום לחוויית המשתמש שלהם ולשפר את האיכויות האסתטיות והסמיוטיות שלהם. התוצאה היא מטאפורה, הנגזרת מצורת מערבולת אידיאלית המסמנת ניקוז וזרימת מים אשר מציינת חזותית את האובייקט כולו כיור מתפקד. טופס זה בשילוב עם הברז, מוביל את המים פנימה אל מסלול ספירלי המאפשר לאותה כמות מים לכסות יותר קרקע, מה שמביא לירידה בצריכת המים לניקוי.

בוטיק ואולם תצוגה

Risky Shop

בוטיק ואולם תצוגה חנות מסוכנת תוכננה ונוצרה על ידי smallna, סטודיו לעיצוב וגלריית וינטאג 'שהוקמה על ידי פיוטר פלושקי. המשימה הציבה אתגרים רבים, שכן הבוטיק ממוקם בקומה השנייה של בית דירות, חסר חלון ראווה ושטחו של 80 מ"ר בלבד. כאן עלה הרעיון להכפיל את השטח, על ידי ניצול הן של החלל בתקרה והן של שטח הרצפה. מושגת אווירה מסבירת פנים וביתית, למרות שהרהיטים תלויים למעשה על התקרה. חנות מסוכנת מעוצבת כנגד כל הכללים (היא אפילו מתריסת כוח המשיכה). זה משקף באופן מלא את רוח המותג.

עגילים וטבעת

Mouvant Collection

עגילים וטבעת אוסף Mouvant נוצר בהשראת כמה היבטים של פוטוריזם, כמו רעיונות הדינמיות והתממשות הבלתי מוחשי שהוצג על ידי האמן האיטלקי אומברטו בוקציוני. העגילים והטבעת של קולקציית Mouvant כוללים כמה שברי זהב בגדלים שונים, מרותכים בצורה כזו שמשיג אשליה של תנועה ויוצר צורות רבות ושונות, תלוי בזווית שהיא מדמיינת.

וודקה

Kasatka

וודקה "KASATKA" פותחה כוודקה מובחרת. העיצוב מינימליסטי, גם בצורת הבקבוק וגם בצבעים. בקבוק גלילי פשוט וטווח צבעים מצומצם (לבן, גווני אפור, שחור) מדגישים את טוהר הקריסטל של המוצר, ואת האלגנטיות והסגנון של גישה גרפית מינימליסטית.