מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מרכז מכירות

Shuimolanting

מרכז מכירות הסגנון הסיני של המקרה הזה מאמצ את אבן האדמה הקפה הכהה הקיימת בשוק ואת ריק התאורה הטבעית של חלון הרצפה, ויוצר ניגודיות בין האור והצל, הוירטואלי והממשי. סורגי העץ הווירטואליים והאלומיניום, חתיכות העלים של נחושת על לוטוס במקום הנופי, ואמנות ההתקנה של מבנה הדמות הסינית באזור המנוחה היא נקודת החצר & quot; סחלב דיו & quot; מקרה. בפרט, השימוש בחומרים חדשים של אבעבועות שחורות, בהבלגה הרגילה יוצא דופן, אך גם מוריד בצורה גאונית את עלות המשטח.

אולם תצוגה של חדרי אמבטיה

Agape

אולם תצוגה של חדרי אמבטיה כדי להבדיל מחלל תצוגה רגיל, אנו מגדירים מרחב זה כרקע שיכול להדגיש את היופי של הסחורה. בהגדרה זו אנו רוצים ליצור שלב זמן שהסחורה יכולה להאיר את עצמה באופן ספונטני. אנו גם יוצרים ציר זמן כדי להציג כל מוצר שהראה במרחב זה נוצר מתקופה שונה.

עיצוב Ui

Moulin Rouge

עיצוב Ui פרויקט זה מיועד לאנשים שרוצים לקשט את הטלפון הסלולרי שלהם עם נושא Moulin Rouge למרות שהם מעולם לא ביקרו במולין רוז 'בפריס. המטרה העיקרית היא להציע חוויה דיגיטלית משופרת וכל הגורמים העיצוביים הם לדמיין את מצב הרוח של מולן רוז '. צרכנים יכולים להתאים אישית הגדרות קבועות מראש וסמלים במועדפים שלהם באמצעות ברז פשוט על המסך.

בית ספר בינלאומי

Gearing

בית ספר בינלאומי צורת המעגל הרעיוני של בית הספר הבינלאומי לדרצן מסמלת הגנה, אחדות וקהילה. הפונקציות השונות מופיעות כמו הילוכים מחוברים, ביתנים על חוט המסודר על קשת. פיצול החלל יוצר מגוון אזורים קהילתיים בין הכיתות. חווית המרחב הרומנית והנוכחות המתמדת של הטבע עוזרים לתלמידים לחשוב חשיבה יצירתית ולהביע את רעיונותיהם. השבילים המובילים לגנים החינוכיים מחוץ לאתר והיער משלימים את תפיסת המעגל ויוצרים מעבר מרגש בין הסביבה הבנויה והטבעית.

מגורים פרטיים

House L019

מגורים פרטיים בבית כולו נעשה שימוש במושג חומר וצבע פשוט אך מתוחכם. קירות לבנים, רצפות עץ אלון ואבן גיר מקומית לחדרי אמבטיה וארובות. הפרטים המעוצבים המדויקים יוצרים אווירה של יוקרה רגישה. נופים מורכבים בדיוק קובעים את חלל המגורים הצף בצורת L.

התקנת פנס

Linear Flora

התקנת פנס פלורה ליניארית היא בהשראת המספר "שלוש" מהבוגנוויליה, הפרח של מחוז פינגונג. מלבד שלושת עלי הכותרת של בוגנוויליה שנראו מתחת ליצירות האמנות, ניתן היה להבחין בווריאציות ובכפולות של שלוש בהיבטים שונים. לרגל חגיגות 30 שנה לפסטיבל הפנסים של טייוואן, אמן עיצוב התאורה ריי טנג פאי הוזמן על ידי מחלקת לענייני תרבות במחוז פינג-טונג ליצור פנס לא שגרתי, השילוב הייחודי של צורה וטכנולוגיה, והעביר מסר לשינוי מורשת הפסטיבל. וחיבורו לעתיד.