מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
הספר

Brazilian Cliches

הספר "קלישאות ברזילאיות" נוצרה באמצעות תמונות מקטלוג ישן של קלישאות כיתוב ברזילאיות. אך הסיבה לכותרת שלה אינה נובעת רק מהקלישאות המשמשות להרכב האיורים שלה. בתורו של כל עמוד אנו נתקלים בסוגים אחרים של קלישאות ברזילאיות: היסטוריות, כמו הגעתם של הפורטוגזים, קאטצ'ינג של אינדיאנים ילידים, קפה ומחזורים כלכליים מזהב ... זה אפילו כולל קלישאות ברזילאיות עכשוויות, מלאות בפקקים, חובות, בתים משותפים סגורים וניכור - מוצג בסיפור חזותי עכשווי לא הוגן.

שמן זית אורגני

Epsilon

שמן זית אורגני שמן הזית אפסילון הוא מוצר במהדורה מוגבלת מטעי זיתים אורגניים. כל תהליך הייצור מתבצע ביד, בשיטות מסורתיות ושמן הזית מבוקבק ללא מסונן. עיצבנו חבילה זו מתוך רצון להבטיח כי הרכיבים הרגישים של מוצר מזין ביותר יתקבלו על ידי הצרכן מהטחנה ללא כל שינוי. אנו משתמשים בבקבוק Quadrotta המוגן על ידי ניילון, קשור על ידי עור ומונח בקופסת עץ בעבודת יד, אטומה בשעווה איטום. כך שהצרכנים יודעים שהמוצר הגיע ישירות מהטחנה ללא כל התערבות.

לוח השנה

calendar 2013 “Safari”

לוח השנה הספארי הוא לוח שנה של בעלי חיים מנייר. פשוט לחץ החוצה את החלקים, קפל ובטוח להשלמתם. הפוך את שנת 2011 למפגשי חיות הבר שלך! חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".

שולחן כניסה

organica

שולחן כניסה אורגניקה היא התיאור הפילוסופי של פבריציו של כל מערכת אורגנית בה כל החלקים קשורים זה בזה כדי ליצור קיום. העיצוב התבסס על המורכבות של גוף האדם והתפיסה הקדם האנושית. הצופה מוביל למסע נשגב. הפתח לטיול זה הן שתי צורות עץ מאסיביות הנתפסות כריאות, ואז פיר אלומיניום עם מחברים הדומים לעמוד שדרה. הצופה יכול למצוא מוטות מפותלים שנראים כמו עורקים, צורה שאפשר לפרש אותה כאיבר והפינאלה היא זכוכית תבנית יפה, חזקה אך שברירית, ממש כמו עור האדם.

לוח השנה

calendar 2013 “Farm”

לוח השנה החווה היא לוח שנה של בעלי חיים מקרטון. מורכב לחלוטין זה הופך את החווה המיניאטורית המענגת להשלים עם שש חיות שונות. חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".