מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
זהות חזותית

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

זהות חזותית Le Coffret הוא צימר מעוצב ומקסים בלב ואלה ד'אוסטה. הפרויקט הוגש בכבוד מוחלט לסגנון האותנטי: לכן קירות האבן, קורות העץ והריהוט העתיק. מעגל המסמל את השמיים מעל המשולש המייצג את ההר, שם ממוקם צימר, מהרעיון של עליית האדם לשמיים. גופן Onciale מתוקן בגרסה מודרנית כדי לזכור את המקורות הקלטיים של העמק מאזן ובצדק תומך בסמל חזק וחשוב להשיג סוף סוף לוגו שקל לזהות אותו ותופס בקלות את העין.

אמנות עטיפת האלבום

Haezer

אמנות עטיפת האלבום העזר ידוע בסאונד הבס הסולידי שלו, שבירות אפיות עם אפקטים מלוטשים היטב. זה סוג הצליל שיוצא כמו רק מוזיקת ריקוד ישר, אבל בבחינה מקרוב או בהאזנה תתחיל לגלות מספר שכבות של תדרים בתוך המוצר המוגמר. עבור הקונספט היצירתי והביצוע האתגר היה לדמות את חוויית האודיו המכונה העזר. סגנון היצירה הוא כלל לא סגנון מוזיקת הריקודים האופייני, ובכך הופך את העזר לז'אנר משלו.

כיסוי לתפריט

Magnetic menu

כיסוי לתפריט כמה נייר כסף שקוף שקשור במגנטים המשמשים ככיסוי מושלם לסוגים שונים של חומר מודפס. קל לשימוש. קל לייצור ולתחזוקה. מוצר לאורך זמן שחוסך זמן, כסף, חומרי גלם. ידידותי לסביבה. ניתן להתאמה בקלות למטרות שונות. שימוש אידיאלי במסעדות ככיסוי לתפריטים. כאשר המלצר מביא לך רק עמוד אחד עם קוקטיילים, ופשוט עמוד אחד עם עוגות לחבר שלך, למשל, זה כמעט כמו תפריטים מותאמים אישית שיוכנו בדיוק בשבילך.

תיבת ה- Dvd

Paths of Light

תיבת ה- Dvd הדרך הטובה ביותר לקיים את האנימציה הקצרה Paths of Light מאת זינה קרמלו הייתה להבטיח כי ל- DVD יש מקרה יפה להתאים. האריזה למעשה נראית כאילו נקטפה מהיער ועוצבה ליצירת תקליטור. מבחוץ נראים קווים שונים, כמעט ונראים כעצים קטנים הגדלים בצד התיק. חיצוני העץ עוזר גם להעניק לו מראה נטורליסטי במיוחד. Paths of Light הוא עדכון קיצוני מהמקרים שרבים ראו לתקליטורים בשנות התשעים, אשר כלל בדרך כלל מפלסטיק בסיסי עם אריזת נייר כדי להסביר את התוכן בפנים. (טקסט מאת JD Munro)

עיצוב אתרים

Trionn Design

עיצוב אתרים הבד הלבן מספק את הרקע האידיאלי לבנות עליו. שילוב הצבעים המתקתק המסוכרים מספק אלמנט מושך את תשומת הלב המושך את הצופה. השילוב בין גופני serif ו- sans serif והמשקלול והצבעים מייצרים תערובת מעורפלת שמפתה את הצופה לחקור הלאה. אתר הנפשה של HTML5 Parallax עם תגובה, יש לנו עיצוב דמויות וקטור של הצוות שלנו. העיצוב הייחודי שלה עם צבע בהיר עם אנימציות נחמדות וחלקות.

דוגמיות צבע בירה

Beertone

דוגמיות צבע בירה Beertone הוא מדריך ההתייחסות הראשון לבירה המבוסס על צבעי הבירה השונים, המוצג במאוורר בצורת זכוכית. למהדורה הראשונה אספנו מידע מ 202 בירות שוויצריות שונות, שנסעו ברחבי הארץ, ממזרח למערב, מצפון לדרום. כל התהליך לקח הרבה זמן ולוגיסטיקה מפורטת לביצוע אך התוצאה של שני התשוקות הללו יחד גורמת לנו להיות גאים מאוד ומהדורות נוספות כבר מתוכננות. לחיים!