מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזות קפה

The Mood

אריזות קפה העיצוב מציג חמישה פרצופים שונים של קופים, מצוירים ביד וינטג 'ומעט מציאותיים, כאשר כל אחד מהם מייצג קפה שונה מאזור אחר. על הראש שלהם, כובע מסוגנן וקלאסי. הבעתם המתונה מעוררת סקרנות. קופי דאפרים אלה מרמזים על איכות, התחכום האירוני שלהם מושך את שתייני הקפה המעוניינים במאפייני הטעם המורכבים. הביטויים שלהם מייצגים באופן משחקי מצב רוח, אך מרמזים גם לפרופיל הטעם של הקפה, עדין, חזק, חמוץ או חלק. העיצוב פשוט, ובכל זאת חכם עדין, קפה לכל מצב רוח.

זכוכית קוניאק

30s

זכוכית קוניאק העבודה תוכננה לשתיית קוניאק. הוא מנופח בחינם באולפן זכוכית. זה הופך כל פיסת זכוכית לאינדיבידואלית. זכוכית קלה לתפיסה ונראית מעניינת מכל הזוויות. צורת הזכוכית משקפת אור מזוויות שונות ומוסיפה הנאה נוספת לשתייה. בשל צורתו המשטחית של הספל, תוכלו להניח את הזכוכית על השולחן כרצונכם לנוח על אחד הצדדים שלה. שמו והרעיון של היצירה חוגגים את הזדקנותו של האמן. העיצוב משקף את ניואנסי ההזדקנות ומעורר את המסורת של קוניאק מזדקן ומשתפר באיכותו.

חבילת טיפוח העור

Bionyalux

חבילת טיפוח העור הרעיון של שחזור עור במוצרי טיפוח חדשים, עולה בקנה אחד עם הנטל האפסי של מיחזור הבאסה, שמירה על הסביבה וקונספט אקולוגי. מתכונות המוצר של חיי המדף המוגבלים ברמה של 60 יום בתהליך הטיפול בשיפור העור של 30 יום, 30 ו- 60 נבחרים כסמל ההכרה הויזואלית של המוצר, ושלושת שלבי השימוש, 1,2, 3 משולבים בחזון.

אריזת אורז

Songhua River

אריזת אורז אורז נהר סונגהואה, הוא מוצר אורז מתכוון תחת קבוצת המזון SOURCEAGE. ככל שהפסטיבל הסיני המסורתי - פסטיבל האביב מתקרב, הם מעצבים באמצעות מוצר אורז ארוז להפליא כמתנות ללקוחות המתנות של פסטיבל האביב, כך שהעיצוב הכולל צריך להדהד את האווירה החגיגית של פסטיבל האביב, ומדגיש את האלמנטים התרבותיים הסיניים המסורתיים ומשמעות טובה.

מיצב פיסול

Superegg

מיצב פיסול Superegg מייצג את ההכפלה המהירה של כמוסות קפה חד פעמיות, המסמלות את הנוחות האנושית ואת השפעתה על הסביבה. צורת המוח הגיאומטרית המרקמת, המתועדת על ידי המתמטיקאי גבריאל לאם, מופיעה המורחבת מעל פני האדמה, מנוקדת בכמוסות קפה מושלכות אקראיות המסודרות לקווים מושלמים. החוויה הוויזראלית מרתקת את הצופה מכל הזוויות והמרחקים. מעל 3000 כמוסות נאספו באמצעות קריאה לפעולה במדיה החברתית ובקהילה המקומית. Superegg מאפשר לצופה לעיין בפסולת ולעודד הרגלי מיחזור חדשים.

סט מתנות לאוכל גורמה

Saintly Flavours

סט מתנות לאוכל גורמה Saintly Flavours היא סט מתנות לאוכל גורמה שממוקד לצרכני חנויות יוקרה. בעקבות המגמה בה האוכל והאוכל הפכו לאופנתיים, ההשראה לפרויקט מגיעה מנושא האופנה Met Gala משנת 2018 של הקתוליות. ג'רמי בונגגו קאנג ניסה ליצור מראה שתופס את עיניהם של צרכני החנויות המתקדמות, תוך שימוש בסגנון התחריטים המקושט והמסורתי כדי לייצג את המסורת העשירה של אמנות וייצור אוכל איכותי במנזרים קתוליים.