מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אמנות דיגיטלית

Surface

אמנות דיגיטלית אופיו האתרי של היצירה מעורר משהו מוחשי. הרעיון נובע משימוש במים כאלמנט להעברת מושג השטף והיותו משטח. למעצב יש קסם להביא לידי ביטוי את הזהות שלנו ואת התפקיד של הסובבים אותנו בתהליך זה. בשבילו אנו "משטחים" כשאנחנו מראים משהו מעצמנו.

טופוגרפיה מלאכותית

Artificial Topography

טופוגרפיה מלאכותית ריהוט גדול כמו מערה זהו הפרויקט עטור הפרסים שזכה בפרס הגדול לאמנות בתחרות הבינלאומית למכולות. הרעיון שלי הוא לחלול את הנפח בתוך מיכל על מנת לבנות חלל אמורפי כמו מערה. הוא עשוי מחומר פלסטי בלבד. כ -1000 גיליונות של חומר פלסטי רך בעובי 10 מ"מ נכרתו בקווי קווי המתאר והיו למינציה כמו שכבה. זו לא רק אמנות אלא גם ריהוט גדול. מכיוון שכל המנות רכות כמו ספה, ואדם שנכנס לחלל זה יכול להירגע על ידי מציאת המקום המתאים לצורת גופו שלו.

לוח השנה

Calendar 2014 “Town”

לוח השנה טאון היא ערכת מלאכת נייר עם חלקים הניתנים להרכבה חופשית בלוח השנה. הרכיבו בניינים בצורות שונות ותיהנו ליצור עיר קטנה משלכם. עיצובים איכותיים הם בעלי הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים על פי הרעיון של Life with Design.

לוח השנה

Calendar 2014 “Farm”

לוח השנה ערכת מלאכת הנייר של החווה קלה להרכבה. אין צורך בדבק או מספריים. להרכיב על ידי התאמת חלקים באותו סימון. כל חיה תהיה לוח שנה של חודשיים. עיצובים איכותיים הם בעלי הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים על פי הרעיון של Life with Design.

לוח השנה

Calendar 2014 “Botanical Life”

לוח השנה החיים הבוטניים הם לוח שנה המדגיש חיי צמחים יפים בגליון בודד. פתחו את הסדין והניחו על הבסיס כדי ליהנות ממגוון חלונות קופצים צמחיים. עיצובים איכותיים הם בעלי הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים על פי הרעיון של Life with Design.

לוח השנה

Meet the Chef

לוח השנה כיצד לוח שנה של חברות יכול להביא עסקים נוספים למסעדות המקומיות בתאילנד בהמדינה? מה לגבי יצירת מעורבות נוספת בלוח השנה באמצעות קוד QR כדי לראות את קטעי הוידיאו 'מתכון סודי' של מנות חתימה של 12 המסעדות המקומיות בתאילנד. הקליפים יועלו לאתרי הרשת החברתית לצורך שיתוף קל. צפיות נוספות יעזרו למסעדות להיות מוכרות יותר ועשויות להביא ליותר מכירות. כתוצאה מכך, יזמים פרטיים מקומיים יכולים לעמוד בכוחות עצמם, לנהל את עסקם הנבחר ולא להיאלץ לעזוב את עיר הולדתם.