מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב המותג

EXP Brasil

עיצוב המותג העיצוב של המותג EXP Brasil מגיע מעקרונות החברה של אחדות ושותפות. ניצול התערובת בין טכנולוגיה לעיצוב בפרויקטים שלהם כמו בחיי המשרד. אלמנט טיפוגרפי מייצג את האיחוד והחוזק של חברה זו. עיצוב האות X סולידי ומשולב אך קל וטכנולוגי מאוד. המותג מייצג את חיי הסטודיו, עם אלמנטים במכתבים, הן על המרחב החיובי והשלילי שמאחד אנשים ועיצוב, אינדיבידואלי וקולקטיבי, פשוט עם טכנולוגי, קל משקל וחזק, מקצועי ואישי.

כותרת הפתיחה

Pop Up Magazine

כותרת הפתיחה הפרויקט היה מסע לחקור את סוגיות הבריחה (נושא לשנת 2019) בצורה מופשטת וזורמת, והראה את השינויים, הדברים החדשים וההשלכות מכך. כל הוויזואליות נקיות ונוחות לצפייה, מנוגדות למציאות הלא נוחה ממעשה הבריחה. העיצוב משתנה ללא הרף והצורות המורפיות באנימציה מייצגות את פעולת ההסתגלות מחדש, הנגרמת על ידי סיטואציה כלשהי. לבריחה יש משמעויות, פרשנויות שונות ונקודת המבט משתנה משובב לרציני.

פרסום

Insect Sculptures

פרסום כל יצירה נוצרה בעבודת יד ליצירת פסלים של חרקים בהשראת סביבתם והאוכל שהם אוכלים. הגרפיקה שימשה כקריאה לפעולה באמצעות אתר Doom גם כדי לזהות מזיקים ביתיים ספציפיים. האלמנטים ששימשו לפסלים אלה היו מקורם בחצרות זבל, משטחי זבל, ערוגות נהר ושווקי על. לאחר הרכבת כל חרק, הם הצטלמו ושובצו מחדש בפוטושופ.

גלידה

Sister's

גלידה אריזה זו מיועדת לחברת גלידות האחיות. צוות העיצוב ניסה להשתמש בשלוש נשים, שמזכירות את יצרני המוצר הזה, בצורת צבעים שמחים שמגיעים מהטעם של כל גלידה. בכל טעם של העיצוב, הצורה של הגלידה משמשת כשיער הדמות, המציגה תמונה מעניינת וחדשה של אריזות הגלידה. עיצוב זה, במתכונתו החדשה, משך תשומת לב רבה בקרב מתחרותיו וזכה למכירות גבוהות. העיצוב מנסה ליצור אריזות מקוריות ויצירתיות.

בקבוק

Herbal Drink

בקבוק הבסיס למושג שלהם הוא אלמנט רגשי. מושג השמות והעיצוב המפותחים מכוונים לתחושות ורגשות הלקוח, הם משרתים את המטרה לעצור את האדם ממש ליד המדף הדרוש ולגרום לו לבחור אותו מבין שלל המותגים האחרים. החבילה שלהם מבטאת את ההשפעות של תמציות תוכנית, הדפוסים הצבעוניים המודפסים ישירות על בקבוק חרסינה לבן הדומה לצורת פרחים. זה מדגיש חזותית את הדימוי של המוצר הטבעי.

פחית יין

Essenzza

פחית יין העיצוב של היין, זו ארץ המוצא והעיר זכתה לתשומת לב רבה. חפש בציורים מיניאטוריים ומסורתיים. המוטיבים החשובים גילו שכדי להשיג את המטרה, פירוש הדבר הוא שבעוד שתכנון בקבוקי יין יוקרתיים מסורתיים היה יעיל מאוד. מוטיב ששימש בתכנון, ערבסקות. מוטיבים אלה שציירו מציור לכה איראני. העיצוב מנסה ליצור עיצובים מקוריים ויצירתיים ושואף ליצור עיצוב בעל משמעות מהותית, ולשאת מסר חשוב.