מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אוסף משטח השעון

TTMM (after time)

אוסף משטח השעון ttmm מציג אוסף אפליקציות למשטח השעון, המיועד לשעונים חכמים עם מסכי 144 × 168 פיקסלים בשחור-לבן כמו Pebble ו- Kreyos. תמצאו כאן 15 דגמים של אפליקציות למשטח שעון פשוט, אלגנטי ואסתטי. מכיוון שהם עשויים מאנרגיה טהורה, הם דומים לרוחות רפאים מאשר דברים אמיתיים. שעונים אלה הם החסכוניים והידידותיים ביותר לסביבה שהיו אי פעם.

מגזין

Going/Coming

מגזין בהתבסס על הרעיון של יציאות וכניסות מגזין הלוח הזה מחולק לשני חלקים: הולך / יבוא. ההגעה היא בערים אירופאיות, חוויות טיולים וטיפים לצאת לחו"ל. כולל דרכון של ידוען בכל מהדורה. בדרכון של "רפובליקת המטיילים" יש מידע אישי על אותו אדם ועל הראיון שלו. ההגעה היא על כל הרעיון שהטוב ביותר בטיול חוזר הביתה. זה מדבר על קישוט הבית, בישול, פעילויות שקשורות למשפחה שלנו ומאמרים כדי ליהנות יותר טוב מהבית שלנו.

לוח השנה

calendar 2013 “ZOO”

לוח השנה ה- ZOO הוא ערכת מלאכת נייר לייצור שש בעלי חיים, שכל אחד מהם משמש כלוח השנה של חודשיים. קח שנה מלאת כיף עם "גן החיות הקטן" שלך! חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".

יישום שעון

Dominus plus

יישום שעון דומינוס פלוס מבטא את הזמן בצורה מקורית. כמו נקודות על חתיכות דומינו שלוש קבוצות של נקודות מייצגות: שעות, עשרות דקות ודקות. ניתן לקרוא את השעה ביום מצבע הנקודות: ירוק ל- AM; צהוב לראש הממשלה. היישום מכיל טיימר, שעון מעורר ופעמונים. ניתן לנווט על ידי כל הפונקציות על ידי נגיעה בנקודות פינתיות נפרדות. היה זה עיצוב מקורי ואמנותי המציג את פני הזמן של המאה ה -21. זה מעוצב בסימביוזה יפה עם מקרי המכשירים הניידים של אפל. יש לו ממשק פשוט עם רק כמה מילים נחוצות להפעלתו.

כרטיס הודעה

Standing Message Card “Post Animal”

כרטיס הודעה תן לערכת מלאכת הנייר מהחי להעביר את ההודעות החשובות שלך. שרבט את ההודעה שלך בגוף ואז שלח יחד עם חלקים אחרים בתוך המעטפה. זהו כרטיס הודעה מהנה שהמקבל יכול להרכיב יחד ולהציג. כולל שש חיות שונות: ברווז, חזיר, זברה, פינגווין, ג'ירפה ואיילים. חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר.