מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
יישום סלולרי

DeafUP

יישום סלולרי DeafUP מעורר את חשיבות החינוך והניסיון המקצועי עבור קהילת החרשים במזרח אירופה. הם יוצרים סביבה בה אנשי מקצוע ושומעים וחרשים יכולים להיפגש ולשתף פעולה. עבודה משותפת תהיה דרך טבעית להעצים ולהניע אנשים חירשים להיות פעילים יותר, להעלות את הכישרון שלהם, ללמוד מיומנויות חדשות, לעשות את ההבדל.

אתר אינטרנט

Tailor Made Fragrance

אתר אינטרנט Tailor Made Fragrance נולד מניסיון של חברה איטלקית המתמחה בפיתוח וייצור של אריזות ראשוניות לתחומי ניחוח, טיפוח עור, קוסמטיקה צבעונית ובישום ביתי. תפקידה של Webgriffe היה לתמוך באסטרטגיה העסקית של הלקוח על ידי תכנון של פיתרון העדיף את מודעות המותג והשקת היחידה העסקית החדשה המתמקדת במתן למשתמשים ליצור את הבושם הייחודי וההתאמה האישית שלהם, מהווה צעד של תהליך רחב של צמיחה תעשייתית פילוח של הצעות B2B.

תווית בירה

Carnetel

תווית בירה עיצוב תוויות בירה בסגנון ארט נובו. תווית הבירה מכילה גם פרטים רבים אודות תהליך הבישול. העיצוב מתאים גם לשני בקבוקים שונים. ניתן לעשות זאת פשוט על ידי הדפסת העיצוב בתצוגה של 100 אחוז וגודל 70 אחוז. התווית מחוברת למסד נתונים, מה שמבטיח שכל בקבוק יקבל מספר מילוי ייחודי.

זהות מותג

BlackDrop

זהות מותג זהו פרויקט אסטרטגיה וזהות אישית של המותג. BlackDrop היא רשת חנויות ומותגים שמוכרת ומפיצה קפה. BlackDrop הוא פרויקט אישי שפותח בתחילה כדי לקבוע את הטון ואת הכיוון היצירתי לעסקים יצירתיים פרילנסרים אישיים. זהות מותג זו נוצרה לצורך מיצוב אלכס כיועץ מותג מהימן בקהילת ההפעלה. BlackDrop מייצג מותג הפעלה חלקלק ועכשווי ושקוף שמטרתו להפוך למותג מוביל בתעשייה נצחי, מזוהה.

סדרת צילומים

U15

סדרת צילומים פרויקט האמנים מנצל את התכונות של בניין U15 בכדי ליצור אסוציאציה עם אלמנטים טבעיים הקיימים בדמיון הקולקטיבי. תוך ניצול מבנה הבניין וחלקיו ממנו, כצבעיו וצורותיו, הם מנסים לעוד מיקומים ספציפיים יותר כמו יער האבן הסיני, מגדל השטן האמריקני, כסמלים טבעיים גנריים כמו מפלים, נהרות ומורדות סלעיים. כדי להעניק פרשנות שונה בכל תמונה, האמנים חוקרים את הבניין בגישה מינימליסטית, תוך שימוש בזוויות ונקודות מבט שונות.

אתר אינטרנט

Travel

אתר אינטרנט העיצוב השתמש בסגנון מינימליסטי, כדי לא להעמיס על חוויית המשתמש במידע מיותר. כמו כן, קשה מאוד להשתמש בסגנון מינימליסטי בענף הנסיעות שכן במקביל לעיצוב פשוט וברור, על המשתמש לקבל מידע מלא אודות נסיעתו וזה לא קל לשלב.