מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מגורים בסוף השבוע

Cliff House

מגורים בסוף השבוע זוהי בקתת דייגים עם נוף להר, על גדת נהר השמים ('טנקווה' ביפנית). העשוי מבטון מזוין, הצורה היא צינור פשוט, באורך שישה מטרים. קצה הצינור בצד הדרך משוקלל נגדי ומעוגן עמוק באדמה, כך שהוא משתרע אופקית מהגדה ומסתובב מעל המים. העיצוב פשוט, הפנים מרווח, וסיפון הנהר פתוח לשמים, להרים ולנהר. בנוי מתחת למפלס הכביש, רק גג הבקתה נראה, מהצד הדרך, כך שהקונסטרוקציה לא חוסמת את הנוף.

שם הפרוייקט : Cliff House, שם המעצבים : Masato Sekiya, שם הלקוח : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House מגורים בסוף השבוע

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.