מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מכשיר שידור וידאו דיגיטלי

Avoi Set Top Box

מכשיר שידור וידאו דיגיטלי Avoi הוא אחד התיבות החדשות החכמות ביותר של חברת Vestel המספקות בעיקר טכנולוגיות שידור דיגיטליות עבור משתמשי טלוויזיה. הדמות החשובה ביותר של אבוי היא "אוורור נסתר". אוורור סמוי מאפשר ליצור עיצובים ייחודיים ופשוטים. עם Avoi, מלבד הצפייה בערוצים הדיגיטליים באיכות HD, ניתן להאזין למוזיקה, לצפות בסרטים ולהסתכל בתמונות ותמונות במסך הטלוויזיה, תוך שליטה בקבצים אלה דרך תפריט ממשק המשתמש. מערכת ההפעלה של אבוי היא אנדרואיד V4.2 Jel

46 "הטלוויזיה המובילה התומכת בשידור ה- Hd

V TV - 46120

46 "הטלוויזיה המובילה התומכת בשידור ה- Hd בהשראת משטחים רפלקטיביים עם מבריק גבוה ואפקטים של מראה. הקדמי והמכסה האחורי האחורי עשוי טכנולוגית עובש הזרקת פלסטיק. החלק האמצעי מיוצר מיציקת מתכת. מעמד תומך מעוצב במיוחד עם זכוכית צבועה מאחור וצוואר טרנספרנט עם פירוט טבעת מצופה כרום. רמת הברק המשמשת על משטחים הושגה באמצעות תהליכי צבע מיוחדים.

שמשייה הוביל ופיד גן גדול

NI

שמשייה הוביל ופיד גן גדול NI Parasol החדשה לגמרי מגדירה מחדש את התאורה באופן שיכול להיות יותר מאובייקט זוהר. שילוב חדשני של שמשיה ופיד לגינה, NI נראה חכם עומד לצד כסאות נוח על שפת הבריכה או אזורים חיצוניים אחרים, מהבוקר עד הלילה. ה- OTC בעל חישה האצבעות הקניינית (דימר בלחיצה אחת) מאפשר למשתמשים להתאים את עצמו לרמות התאורה הרצויות של מערכת התאורה בעלת 3 הערוצים. NI מאמצת גם נהג LED נמוך 12 וולט LED המייצר מעט מאוד חום, ומספק אספקת חשמל חסכונית באנרגיה למערכת עם מעל 2000 יחידות של נוריות 0.1 וולט.

גוף תאורה

Yazz

גוף תאורה Yazz הוא גוף תאורה מהנה העשוי מחוטים קשיחים למחצה הניתנים לכיפוף המאפשרים למשתמש להתכופף לכל צורה או צורה שמתאימה למצב רוחם. הוא גם מגיע עם שקע מחובר המאפשר קל לשלב יותר מיחידה אחת יחד. Yazz הוא גם מושך אסתטי, ידידותי למשתמש וחסכוני. הרעיון נבע מהרעיון של צמצום התאורה עד לעיקרי היסוד הבסיסיים ביותר כביטוי האולטימטיבי של היופי מבלי לאבד את תאורת ההשפעה האסתטית שלו שכן מינימליזם תעשייתי הוא אמנות בפני עצמה.

שרפרף

Kagome

שרפרף סן, עוצב על ידי שין אסאנו עם רקע בעיצוב גרפי, הוא אוסף בן 6 חלקים של ריהוט פלדה שהופך קווי דו מימדי לצורות תלת מימד. כל יצירה הכוללת "שרפרף קאגום" נוצרה עם קווים שממזערים עודף כדי לבטא הן צורה והן פונקציונליות במגוון יישומים, בהשראת מקורות ייחודיים כמו מלאכה ותבניות יפניות מסורתיות. שרפרף Kagome עשוי משמונה משולשים עם זווית ישרה התומכים זה בזה וכאשר הם נראים מלמעלה יוצרים את דפוס המלאכה היפני המסורתי Kagome Moyou.

מחשב All-In-One הניתן להתאמה אישית

BENT

מחשב All-In-One הניתן להתאמה אישית מעוצב עם עיקרון התאמה אישית המונית, וממלא את צרכי המשתמש בצורה טובה יותר במסגרת המגבלות של ייצור המוני. האתגר העיקרי בפרויקט זה היה להביא עיצוב שיענה על צרכים שונים של ארבע קבוצות משתמשים במגבלות הייצור ההמוני. שלוש פריטי התאמה אישית עיקריים מוגדרים ומשמשים להבדלת המוצר לקבוצות משתמשים אלה: שיתוף מסך 2. התאמת גובה המסך 3. שילוב מחשבון לוח. מודול מסך משני הניתן להתאמה אישית מצורף כפתרון ושילוב ייחודי להתאמה אישית של מחשבון מקלדת הוא אבזר