מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שולחן צדדי

una

שולחן צדדי שילוב חלק הוא תמצית הטבלה של האונא. שלוש צורות מייפל מתאחדות בעריסה של משטח זכוכית מחוסמת. תוצר של התחשבות אינטנסיבית בחומרים וביכולותיהם, חסון ועם זאת אוורירי במראה וקל משקל להפליא, אונה מתגלה כהתגלמות האיזון והחן.

Commode

shark-commode

Commode הקומוד מאוחד עם מדף פתוח וזה נותן תחושה של תנועה ושני חלקים הופכים אותו ליציב יותר. שימוש בגימורי שטח שונים ובצבעים שונים מאפשר ליצור מצבי רוח שונים וניתן להתקין אותם בין פנים שונים. השורה הסגורה והמדף הפתוח נותן אשליה של יצור חי.

שולחן

Minimum

שולחן מאוד קל ופשוט בייצור והובלה. זה עיצוב פונקציונלי מאוד, אם כי הוא חיצוני מאוד קל וייחודי. יחידה זו הינה יחידה מפורקת לחלוטין, אותה ניתן לפרק ולהרכיב בכל מקום. ניתן ליצור את האורך בשילוב, שכן זה יכול להיות רגלי מתכת-עץ, המורכבים דרך מחברי המתכת. ניתן לשנות את הצורה והצבע של הרגליים על פי הדרישות.

ארון

Deco

ארון ארון אחד תלוי מעל אחר. עיצוב מאוד ייחודי, המאפשר לרהיטים לא למלא את החלל, שכן הקופסאות אינן עומדות על הרצפה, אלא מושעות. זה מאוד נוח לשימוש, מכיוון שהקופסאות חולקו על ידי הקבוצות ובדרך זו זה יהיה נוח מאוד למשתמש. ניתן להשיג וריאציה צבעונית של החומרים.

Commode

dog-commode

Commode קומוד זה דומה לכלב חיצוני. זה מאוד משמח, אך יחד עם זאת, הוא מאוד פונקציונלי. 13 תיבות בגודל שונה ממוקמות בתוך שדה זה. קומוד זה מורכב משלושה חלקים בודדים, המחוברים זה לזה ליצירת דבר אחד ייחודי. הרגליים המקוריות נותנות אשליה של כלב עומד.

יאכטה משייטת

WAVE CATAMARAN

יאכטה משייטת מתוך מחשבה על הים כעולם בתנועה מתמשכת, לקחנו את "הגל" כסמל שלו. החל מרעיון זה עיצבנו את קווי הקופות שנדמה כי הם שוברים את עצמם לקשת. המרכיב השני בבסיס רעיון הפרויקט הוא מושג חלל המגורים שרצינו לצייר במעין המשכיות בין פנים לחוץ. דרך חלונות הזכוכית הגדולים אנו מקבלים נוף כמעט 360 מעלות, המאפשר המשכיות חזותית עם החוץ. לא רק, דרך דלתות הזכוכית הגדולות שנפתחו החיים בפנים מוקרנות בחללים החיצוניים. קֶשֶׁת. ויסינטין / קשת. פויטיק