מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
חניית אופניים מהפכנית

Smartstreets-Cyclepark™

חניית אופניים מהפכנית חניון האופניים Smartstreets-Cyclepark הוא מתקן רב תכליתי וייחודי לחניוני אופניים לשני אופניים שמתאים תוך דקות כדי לאפשר שיפור מהיר של מתקני חניה לאופניים ברחבי אזורים עירוניים מבלי להוסיף עומס לזירת הרחוב. הציוד מסייע בהפחתת גניבת האופניים וניתן להתקין אותו אפילו ברחובות הצרים ביותר, ומשחרר ערך חדש מתשתיות קיימות. עשוי מפלדת אל חלד, הציוד יכול להיות בהתאמה בצבע RAL וממותג לרשויות מקומיות או נותני חסות. זה יכול לשמש גם כדי לעזור בזיהוי מסלולי מחזור. ניתן להגדיר אותו מחדש כך שיתאים לכל גודל או סגנון של עמודה.

גרם מדרגות

U Step

גרם מדרגות גרם מדרגות U נוצר על ידי שילוב של שני חלקי פרופיל תיבה מרובעים בצורת U בעלי מידות שונות. בדרך זו גרם המדרגות לתומך עצמי בתנאי שהמימדים אינם חורגים מסף. הכנה מראש של חלקים אלה מספקת נוחות הרכבה. האריזה וההובלה של חלקים ישרים אלו גם הם מפושטים מאוד.

גרם מדרגות

UVine

גרם מדרגות גרם מדרגות לולייני UVine נוצר על ידי שילוב פרופילי קופסא בצורת U ו- V בצורה לסירוגין. בדרך זו גרם המדרגות לתמיכה עצמית מכיוון שהוא אינו זקוק למוט מרכזי או לתמיכה היקפית. באמצעות המבנה המודולרי והמגוון שלו, העיצוב מביא לקלות לאורך ייצור, אריזה, הובלה והתקנה.

אופניים אלקטרוניים מעץ

wooden ebike

אופניים אלקטרוניים מעץ חברת ברצלונה Aceteam יצרה את האופנוע האלקטרוני הראשון מעץ, המשימה הייתה לבנות אותו בצורה ידידותית לסביבה. החיפוש אחר שותף לשיתוף פעולה מוסמך הצליח עם הפקולטה למדעי העץ והטכנולוגיה של אוניברסיטת אברסוואלדה לפיתוח בר-קיימא. הרעיון של מתיאס ברודה הפך למציאות, תוך שילוב טכנולוגיית CNC והידע בחומר עץ, E-Bike העץ נולד.

אור השולחן

Moon

אור השולחן אור זה ממלא תפקיד פעיל בליווי אנשים בחלל עבודה מהבוקר עד הלילה. זה תוכנן תוך התחשבות בסביבת עבודה של אנשים. ניתן לחבר את החוט למחשב נייד או לבנק חשמל. צורת הירח הייתה עשויה משלושת רבעים מעגל כאייקון עולה מתמונת השטח העשויה מסגרת אל חלד. תבנית פני הירח מזכירה את מדריך הנחיתה בפרויקט חלל. התפאורה נראית כמו פסל באור יום ומתקן קליל שמנחם את מתוח העבודה בלילה.

אור

Louvre

אור אור הלובר הוא מנורת שולחן אינטראקטיבית בהשראת אור השמש של הקיץ היווני העוברת בקלות מתריסים סגורים דרך לוברס. זה מורכב מ 20 טבעות, 6 של פקק ו 14 של פרספקס, המשנים סדר בדרך שובבה כדי לשנות את הדיפוזיה, הנפח ואת האסתטיקה הסופית של האור על פי העדפות וצרכי המשתמשים. אור עובר בחומר וגורם להתפשטות, כך שאף צללים לא מופיעים על עצמו ולא על המשטחים סביבו. טבעות בגבהים שונים מעניקות אפשרות לשילובים אינסופיים, התאמה אישית בטוחה ושליטה מוחלטת על האור.