מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שעון

Zeitgeist

שעון השעון משתקף מהזאיטגיסט שקשור לחומרים חכמים, טכניים ועמידים. הפנים ההייטקיות של המוצר מיוצגות על ידי גוף פחמן טורוס למחצה ותצוגת זמן (חורים קלים). הפחמן מחליף חלק ממתכת, כשריד של פעם ומדגיש את החלק הפונקציונאלי של השעון. היעדר החלק המרכזי מראה כי חיווי LED חדשני מחליפים את מנגנון השעון הקלאסי. ניתן להתאים תאורה אחורית רכה תחת הצבע האהוב על בעליהם וחיישן אור יפקח על חוזק התאורה.

מזין מזון

Food Feeder Plus

מזין מזון מזין המזון פלוס לא רק עוזר לילדים לאכול לבד, אלא גם אומר יותר עצמאות עבור ההורים. תינוקות יכולים להחזיק מעצמם ולמצוץ וללעוס אותו לאחר שגרסתם אוכל שההורים הכינו. מזין המזון פלוס כולל שק סיליקון גדול וגמיש יותר בכדי לספק את התיאבון ההולך וגובר. זוהי הזנה חיונית המאפשרת לקטנטנים לחקור וליהנות בבטחה ממזון מוצק טרי. אין צורך לנקות את המזונות. כל שעליך לעשות הוא להכניס את המזון לשק הסיליקון, לסגור את נעילת הצמד, ותינוקות יכולים ליהנות מהאכלה עצמית עם אוכל טרי.

מערכת קיר וילון רב-ריאלית

GLASSWAVE

מערכת קיר וילון רב-ריאלית מערכת קיר וילון מולאקסיאלית GLASSWAVE פותחת את הדלת לגמישות רבה יותר בעיצוב קירות זכוכית לייצור המוני. תפיסה חדשה זו בקירות וילון מבוססת על העיקרון של סלעים אנכיים עם פרופילים גליליים ולא מלבניים. גישה חדשנית סופית זו פירושה שניתן ליצור מבנים עם חיבורים רב כיווניים, מה שמגדיל פי עשרה את השילובים הגאומטריים האפשריים בהרכבת קיר זכוכית. GLASSWAVE היא מערכת נמוכה קומות המיועדת לשוק של בניינים ייחודיים בגובה שלוש קומות ומטה (אולמות מלכות, אולמות תצוגה, פרוזדורים וכו ')

ייצור / פוסט-ייצור / שידור

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

ייצור / פוסט-ייצור / שידור אשגבאט טל - מרכז הרדיו (מגדל טלוויזיה) הוא מבנה מונומנטלי, שגובהו 211 מ ', ממוקם בפאתי הדרומי של אשגבאט, בירת טורקמניסטן, על גבעה 1024 מ', מעל פני הים. מגדל טלוויזיה הוא המרכז המרכזי לייצור תוכניות רדיו וטלוויזיה, פוסט-הפקה ושידור. והיא אחת הדוגמאות הטובות ביותר לטכנולוגיה דיגיטלית חדישה. מגדל הטלוויזיה הפך את טורקמניסטן לחלוץ בשידורי HD HD באסיה. מגדל הטלוויזיה הוא ההשקעה הטכנולוגית הגדולה ביותר מזה 20 שנה בשידור.

מטעין גלגלים

Arm Loader

מטעין גלגלים מטעין המתפקד בעיקר על רקע לא אחיד עלול לגרום לנהג לחוות מחלת תנועה קשה וגם לגרום לו לחוש עייפות מהירה. עם זאת, 'ARM LOADER' מאפשר זיהוי של נקודות הקואורדינטות בשטח ומסייע למושב הנהג להיות יציב ולא להסס. לכן זה עוזר לנהג לא להרגיש עייף ומאפשר לו לבצע את עבודתו בבטחה.

כונן הבזק מסוג Usb

Frohne eClip

כונן הבזק מסוג Usb eClip הוא כונן הבזק מסוג USB הראשון עם קליפ נייר עם סרגל מטרי. eClip זכתה בפרס העיצוב Silver iDA & Golden A '. eClip הוא קל משקל, מתאים למקלדת שלך ומתפקד כמו מהדק נייר כדי לארגן את הניירות, הקבלות והכסף שלך. eClip מגן על נתונים אישיים, קניין רוחני, נתוני מעסיק, נתונים רפואיים וסודות מסחריים באמצעות תוכנת אבטחה. eClip תוכנן על ידי Frohne בפלורידה. מחבר זיכרון הזהב עמיד בפני זעזועים, עמיד בפני שריטות, עמיד במים, עמיד באלכוהול, עמיד בפני אבק, עמיד בפני חלודה ואלקטרומגנטיות.