מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אוסף אמבטיה

CATINO

אוסף אמבטיה קטינו נולד מתוך הרצון לתת צורה למחשבה. אוסף זה מעורר את שירת חיי היומיום באמצעות אלמנטים פשוטים, המפרשים מחדש את הארכיטיפים הקיימים של דמיוננו באופן עכשווי. זה מציע לחזור לסביבה של חום ויציבות, באמצעות יערות טבעיים, המכוסים ממוצקים ומורכבים כדי להישאר נצחיים.

כיור

Angle

כיור יש הרבה כיורים עם עיצוב מעולה בעולם. אבל אנו מציעים לראות את הדבר הזה מזווית חדשה. אנו רוצים לתת את ההזדמנות ליהנות מתהליך השימוש בכיור ולהסתיר פרט כה נחוץ אך לא אסתטי כמו חור ניקוז. "זווית" היא העיצוב הלקוני, בו מחשבים את כל הפרטים לשימוש נוח ומערכת ניקוי. במהלך השימוש בו אתה לא צופה בחור הניקוז, הכל נראה כאילו המים פשוט נעלמים. השפעה זו, הקשורה לאשליה אופטית מושגת על ידי מיקום מיוחד של משטחי הכיור.

רמקול נייד

Ballo

רמקול נייד סטודיו לעיצוב שוויצרי BERNHARD | BURKARD עיצב רמקול ייחודי ל- OYO. צורת הרמקול היא כדור מושלם ללא עמדה ממשית. הרמקול BALLO מניח, מגלגל או תולה לחוויית מוזיקה של 360 מעלות. העיצוב עוקב אחר עקרונות העיצוב המינימליסטי. חגורה צבעונית ממזגת שתי כדוריות. זה מגן על הרמקול ומגביר את צלילי הבס כששוכבים על משטח. הרמקול מגיע עם סוללת ליתיום נטענת מובנית והיא תואמת לרוב התקני השמע. שקע 3.5 מ"מ הוא תקע רגיל לאוזניות. הרמקול BALLO זמין בעשרה צבעים שונים.

תרמוסטט ביתי יחיד

The Netatmo Thermostat for Smartphone

תרמוסטט ביתי יחיד התרמוסטט לסמארטפון מציג עיצוב מינימליסטי ואלגנטי, תוך הפרת עיצובים תרמוסטטיים מסורתיים. הקוביה השקופה עוברת בין לבן לצבע ברגע. כל שעליכם לעשות הוא להחיל את אחד מחמשת סרטי הצבע הניתנים להחלפה בגב המכשיר. הצבע רך וקליל, מביא מגע עדין של מקוריות. אינטראקציות גופניות נשמרות למינימום. נגיעה פשוטה מאפשרת לשנות טמפרטורה בזמן שכל שאר הבקרות מבוצעות מהסמארטפון של המשתמש. מסך הדיו האלקטרוני שנבחר בגלל איכותו ללא תחרות וצריכת אנרגיה מינימלית.

מנורה

Schon

מנורה מקורות אור של מנורה ייחודית זו ממוקמים במרכז הצורה הכללית, כך שהיא מאירה מקור אור רך ואחיד. המשטחים הקלים ניתנים להפרדה מהגוף הראשי כך שצורת גוף פשוטה עם חלקים נמוכים בתוספת חיסכון באנרגיה באמצעות צריכת חשמל נמוכה נותנת לו תכונה נוספת. גם גוף הנגיעה להפעלת האור או לכיבויו הוא תכונה מודרנית נוספת של האור הייחודי הזה. ביטוי מוביל להבדלים בתאורה ותאורת המנורה תוכננה. רוב האור ממנורות כך שהצופה לא ינצל את האור יעבור. יפה לחיות.

פיגי בנק

DEEPE

פיגי בנק האובייקט הוא בנק חזירון. המראה הייחודי בצורת הדמות המשלב תכשיטים יקרים ויוקרתיים כולל חביב וחביב ונוכחות מתמדת של בני משפחה, התרמה היא תכונות פונקציונליות מאוד. אבל התכונה המצטיינת ביותר DeePee - כל זאת בנוסף לפונקציות הסטנדרטיות עונה באופן מושלם - היא הניסוח החדש, "תכשיט" בעל הקשר קונטקסטואליסטי ומשלים, הכל בלעדי לבית.