מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כסא גן חיצוני ציבורי

Para

כסא גן חיצוני ציבורי Para הוא סט של כסאות חיצוניים ציבוריים שנועדו לספק גמישות מאופקת במסגרות בחוץ. סט כיסאות בעל צורה סימטרית ייחודית וחורג לחלוטין מהאיזון הוויזואלי הטמון בעיצוב הכיסאות הקונבנציונאלי, בהשראת צורת נדנדה פשוטה, סט הכיסאות החיצוני נועז, מודרני ומקדם בברכה. שניהם עם תחתית משוקללת כבדה, פארא A תומכת בסיבוב 360 סביב הבסיס שלה, ופארה B תומכת בהתהפכות דו כיוונית.

שולחן

Grid

שולחן ה- Grid הוא שולחן שתוכנן ממערכת רשת אשר עוצבה בהשראת האדריכלות הסינית המסורתית, כאשר נעשה שימוש בסוג של מבנה עץ המכונה Dougong (Dou Gong) בחלקים שונים של הבניין. על ידי שימוש במבנה עץ משולב מסורתי, הרכבת השולחן היא גם תהליך למידה על המבנה והתנסות בהיסטוריה. המבנה התומך (Dou Gong) עשוי מחלקים מודולריים הניתנים לפירוק נזקק לאחסון.

סדרת רהיטים

Sama

סדרת רהיטים סאמה היא סדרת רהיטים אותנטית המספקת פונקציונליות, חוויה רגשית וייחודיות באמצעות צורותיה המינימליות, המעשיות והאפקט החזותי החזק. ההשראה התרבותית השואבת משירת התלבושות המסתחררות הנלבשות בטקסי סאמה מתפרשת מחדש בעיצובה באמצעות משחק של גאומטריה חרוטית וטכניקות כיפוף מתכת. היציבה הפיסולית של הסדרה משולבת בפשטות בחומרים, בצורות ובטכניקות ייצור, כדי להציע פונקציונלי & amp; יתרונות אסתטיים. התוצאה היא סדרת רהיטים מודרנית המספקת מגע ייחודי לחללי המגורים.

מטבח

KITCHEN TRAIN

מטבח שימוש בסגנונות שונים של מכשירי מטבח יוצר סביבת בישול לא מסודרת בנוסף לטרדה חזותית. לשים את זה על קצה המזלג, ניסיתי להכין קבוצה מאוחדת של מטבח פופולריים אלה הנפוצים בכל הבתים. העיצוב הזה היה בהשראת יצירתיות בלבד. "צורה מאוחדת" ו"מראה נעים "הם שני המאפיינים שלה. יתר על כן, השוק יתקבל בברכה בגלל המראה החדשני שלו. זו תהיה הזדמנות עבור היצרן והלקוח שקונים 6 כלים באריזה אחת.

מסוף הגירה אוטומטי

CVision MBAS 2

מסוף הגירה אוטומטי MBAS 2 תוכנן כדי להתריס נגד טיבם של מוצרי אבטחה ולמזער הפחדה ופחד מהיבטים טכנולוגיים ופסיכולוגיים כאחד. העיצוב שלה מפרש מחדש אלמנטים ממוחשבים ביתיים מוכרים בכדי לספק מראה ידידותי למשתמש לאזרחים כפריים סביב גבול תאילנד. קוליות וויזואליות על המסך מנחות משתמשים בפעם הראשונה צעד אחר צעד בתהליך. גוון הצבע הכפול במשטח הדפסת האצבע מצביע בבירור על אזורי סריקה. MBAS 2 הוא מוצר ייחודי שמטרתו לשנות את הדרך בה אנו חוצים גבולות, ומאפשרים מספר שפות וחווית משתמש ידידותית ללא הבחנה.

כסא

SERENAD

כסא אני מכבד את כל הכסאות. לדעתי אחד הדברים החשובים והקלאסיים והמיוחדים בעיצוב פנים הוא הכסא. הרעיון של כסא סרנד מקורו בברבור על המים שהסתובב והניח את פניה בין הכנפיים. אולי המשטח הזוהר והחלקלק בכסא סרנד עם עיצוב שונה ומיוחד הוא נעשה רק למקומות מאוד מיוחדים וייחודיים.