מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מערכת קיר וילון רב-ריאלית

GLASSWAVE

מערכת קיר וילון רב-ריאלית מערכת קיר וילון מולאקסיאלית GLASSWAVE פותחת את הדלת לגמישות רבה יותר בעיצוב קירות זכוכית לייצור המוני. תפיסה חדשה זו בקירות וילון מבוססת על העיקרון של סלעים אנכיים עם פרופילים גליליים ולא מלבניים. גישה חדשנית סופית זו פירושה שניתן ליצור מבנים עם חיבורים רב כיווניים, מה שמגדיל פי עשרה את השילובים הגאומטריים האפשריים בהרכבת קיר זכוכית. GLASSWAVE היא מערכת נמוכה קומות המיועדת לשוק של בניינים ייחודיים בגובה שלוש קומות ומטה (אולמות מלכות, אולמות תצוגה, פרוזדורים וכו ')

ייצור / פוסט-ייצור / שידור

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

ייצור / פוסט-ייצור / שידור אשגבאט טל - מרכז הרדיו (מגדל טלוויזיה) הוא מבנה מונומנטלי, שגובהו 211 מ ', ממוקם בפאתי הדרומי של אשגבאט, בירת טורקמניסטן, על גבעה 1024 מ', מעל פני הים. מגדל טלוויזיה הוא המרכז המרכזי לייצור תוכניות רדיו וטלוויזיה, פוסט-הפקה ושידור. והיא אחת הדוגמאות הטובות ביותר לטכנולוגיה דיגיטלית חדישה. מגדל הטלוויזיה הפך את טורקמניסטן לחלוץ בשידורי HD HD באסיה. מגדל הטלוויזיה הוא ההשקעה הטכנולוגית הגדולה ביותר מזה 20 שנה בשידור.

מטעין גלגלים

Arm Loader

מטעין גלגלים מטעין המתפקד בעיקר על רקע לא אחיד עלול לגרום לנהג לחוות מחלת תנועה קשה וגם לגרום לו לחוש עייפות מהירה. עם זאת, 'ARM LOADER' מאפשר זיהוי של נקודות הקואורדינטות בשטח ומסייע למושב הנהג להיות יציב ולא להסס. לכן זה עוזר לנהג לא להרגיש עייף ומאפשר לו לבצע את עבודתו בבטחה.

כונן הבזק מסוג Usb

Frohne eClip

כונן הבזק מסוג Usb eClip הוא כונן הבזק מסוג USB הראשון עם קליפ נייר עם סרגל מטרי. eClip זכתה בפרס העיצוב Silver iDA & Golden A '. eClip הוא קל משקל, מתאים למקלדת שלך ומתפקד כמו מהדק נייר כדי לארגן את הניירות, הקבלות והכסף שלך. eClip מגן על נתונים אישיים, קניין רוחני, נתוני מעסיק, נתונים רפואיים וסודות מסחריים באמצעות תוכנת אבטחה. eClip תוכנן על ידי Frohne בפלורידה. מחבר זיכרון הזהב עמיד בפני זעזועים, עמיד בפני שריטות, עמיד במים, עמיד באלכוהול, עמיד בפני אבק, עמיד בפני חלודה ואלקטרומגנטיות.

מסור חשמל

Rotation Saw

מסור חשמל מסור שרשרת כוח עם ידית מסתובבת. לשרשרת זו ידית המסתובבת 360 מעלות ועוצרת בזוויות מוגדרות מראש. באופן כללי, אנשים חותכים עצים אופקית או אנכית על ידי סיבוב מסורם בזוויות מסוימות או נוטים או מטים את חלקי גופם. למרבה הצער, המסור לעתים קרובות מחליק מאחיזתו של המשתמש או שהמשתמש צריך לעבוד במצב מסורבל, מה שעלול לגרום לפציעות. כדי לפצות על חסרונות כאלה, המסור המוצע מצויד בידית מסתובבת כך שהמשתמש יכול לכוונן את זוויות החיתוך.

ערכת תה

Wavy

ערכת תה בהשראת מרפסת טרוורטין בטבע, וואווי היא ערכת תה שתביא לכם חווית תה ייחודית. הידיות החדשניות מפותחות כך שתוכלו להתאים לכם בנוחות. על ידי קינון הספל בכפות הידיים, תגלה שהוא מתגלה כמו שושנת מים ומוביל אותך לרגע של שלווה.