מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שירות המלצות מוזיקה

Musiac

שירות המלצות מוזיקה Musiac הוא מנוע המלצות מוזיקלי, השתמש בהשתתפות פרואקטיבית בכדי למצוא אפשרויות מדויקות למשתמשים שלה. זה נועד להציע ממשקים חלופיים שיאתגרו את האוטוקרטיה של האלגוריתם. סינון מידע הפך לגישת חיפוש בלתי נמנעת. עם זאת, זה יוצר אפקטים של חדרי הד ומגביל את המשתמשים באזור הנוחות שלהם על ידי ביצוע בקפדנות אחר העדפותיהם. משתמשים נעשים פסיביים ומפסיקים לחקור את האפשרויות שהמכונה מספקת. בילוי זמן לבחינת אפשרויות עשוי להעלות עלויות ביו ענקיות, אך המאמץ הוא זה שיוצר חוויה משמעותית.

פסנתר היברידי יוקרתי

Exxeo

פסנתר היברידי יוקרתי EXXEO הוא פסנתר היברידי אלגנטי לחללים עכשוויים. הצורה הייחודית שלו מגלמת את האיחוד התלת מימדי של גלי קול. לקוחות יכולים להתאים אישית את הפסנתר שלהם באופן מלא להרמוניה עם סביבתו כיצירת אמנות דקורטיבית. פסנתר היי-טק זה עשוי מחומרים אקזוטיים כמו סיבי פחמן, עור רכב מובחר ואלומיניום בכלי תעופה וחלל. מערכת רמקולים לטאבלט מתקדם; משחזר את הטווח הדינמי הרחב של הפסנתרים הגדולים באמצעות מערכת הקול של 200 וואט, 9 רמקולים. הסוללה המובנית הייעודית שלה מאפשרת לפסנתר להופיע עד 20 שעות בטעינה יחידה.

מתחם אירוח

Serenity Suites

מתחם אירוח סוויטות סרניטי שוכנות בהתנחלות ניקיטי, סיתוניה בצ'לקידיקי, יוון. המתחם מורכב משלוש יחידות עם עשרים סוויטות ובריכת שחייה. יחידות הבניין מסמנות צורה עמוקה של אופק מרחבי תוך שהם מציעים נוף אופטימלי לכיוון הים. בריכת השחייה היא הליבה שבין אירוח למתקני ציבור. מתחם האירוח מהווה נקודת ציון באזור, כקליפה מוחצנת בעלת איכויות פנימיות.

תוכנית של אירועי עיצוב

Russian Design Pavilion

תוכנית של אירועי עיצוב תערוכות, תחרויות עיצוב, סדנאות, ייעוץ בעיצוב חינוכי ופרויקטים לפרסום במטרה לקדם מעצבים ומותגים רוסים בחו"ל. הפעילויות שלנו מעודדות מעצבים דוברי רוסית לשכלל את הידע והכישורים שלהם באמצעות פרויקטים בינלאומיים ועוזרות להם להבין את תפקידם בקהילה העיצובית, כיצד לקדם ולהפוך את המוצרים שלהם לתחרותיים, וליצור חידושים אמיתיים.

מדבקת קוד Qr

Marketplace on the Move

מדבקת קוד Qr דרך חדשה למכור את המכונית שלך בכל מקום! רק באתר www.krungsriautomarketplace.com בו תוכלו לפרסם למכירת רכבכם ואנחנו נייצר מדבקה של קוד QR בהתבסס על כתובת האינטרנט הייחודית של המכונית שלכם, עם עיצוב המדבקה שבחרתם ואז למסור למקומכם כך שתוכלו לצרף מדבקה לרכב שלכם! !! עבור הקונה, פשוט סרוק קוד QR שאתה רואה בחניון של המוכר בחנויות כלבו, בתי קפה, בניינים וכו '. גישה לפרטי רכב באופן מיידי. התקשר למוכר ובדוק אותו. כולם קרה לפתע במקום בו שניכם נמצאים !!!

כלי חינוך והדרכה

Corporate Mandala

כלי חינוך והדרכה מנדלה תאגידית היא כלי חינוך והדרכה חדש לגמרי. זהו שילוב חדשני וייחודי של עקרון המנדלה העתיק וזהות ארגונית שנועדה לשפר את עבודת הצוות ואת הביצועים העסקיים הכלליים. יתר על כן זהו מרכיב חדש בזהות התאגידית של החברה. מנדלה תאגידית היא פעילות קבוצתית לצוות או פעילות פרטנית למנהל. הוא תוכנן במיוחד עבור חברה מסוימת והוא צבעוני על ידי צוות או על ידי פרט באופן חופשי ואינטואיטיבי בו כל אחד יכול לבחור בכל צבע ותחום שהוא.