מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אטרקציה תיירותית

In love with the wind

אטרקציה תיירותית טירה מאוהבת ברוח היא בית מגורים של המאה העשרים השוכן בנוף של 10 דונם בסמוך לכפר רבדינובו, אזור בלב הר סטרנדזה. בקרו ותיהנו מאוספים בעלי שם עולמי, ארכיטקטורה מדהימה וסיפורי משפחה מעוררי השראה. תוכלו להירגע בין גנים אידיליים, ליהנות מיערות וטיולים על שפת האגם ולהרגיש את רוח האגדות.

אטרקציה תיירותית

The Castle

אטרקציה תיירותית הטירה היא פרויקט פרטי שהחל לפני עשרים שנה בשנת 1996 החל מחלום מילדות לבנות טירה משלו, זהה לאגדות. המעצב הוא גם אדריכל, בנאי ומעצב הנוף. הרעיון המרכזי של הפרויקט הוא ליצור מקום לבילוי משפחתי, כמו אטרקציה תיירותית.

מוצר חינוכי

Shine and Find

מוצר חינוכי היתרון החשוב ביותר של מוצר זה הוא קלות הלמידה ושיפור הזיכרון. ב- Shine and Find כל קונסטלציה נעשית באופן מעשי, והאתגר הזה מתרגל שוב ושוב. זה עושה בראש תמונה עמידה. למידה בדרך זו, מעשית ולימוד וחוזר, אינה משעממת והופכת את הזיכרון לעמיד יותר ומהנה. זה מאוד רגשי, אינטראקטיבי, פשוט, טהור, מינימלי ומודרני.

מלון

Yu Zuo

מלון מלון זה ממוקם בקירות מקדש דאי, בתחתית הר טאי. מטרת המעצבים הייתה להפוך את עיצוב מלון כדי לספק לאורחים אירוח שקט ונוח, ובמקביל לאפשר לאורחים לחוות את ההיסטוריה והתרבות הייחודית של עיר זו. על ידי שימוש בחומרים פשוטים, גוונים בהירים, תאורה רכה ויצירות אמנות שנבחרו בקפידה, החלל מציג תחושה של היסטוריה ועכשווית כאחד.

סימולטור למפעיל מלגזות

Forklift simulator

סימולטור למפעיל מלגזות סימולטור למפעיל מלגזות מ- Sheremetyevo-Cargo הוא מכונה מיוחדת המיועדת להכשרת נהגי מלגזות ובדיקת כישורים. הוא מייצג בקתה עם מערכת בקרה, מקום ישיבה ומסך פנורמי מתקפל. חומר גוף סימולטור עיקרי הוא מתכת; יש גם אלמנטים פלסטיים ומכסים ארגונומיים עשויים קצף פוליאוריטן אינטגרלי.

התערוכה

City Details

התערוכה חלון הראווה של פתרונות עיצוב לאלמנטים קשיחים בפרטי העיר התקיים באוקטובר, 3 עד אוקטובר, 5 2019 במוסקבה. מושגים מתקדמים של אלמנטים קשיחים, מגרשי ספורט ומשחקים, פתרונות תאורה וחפצי אמנות עירוניים פונקציונליים הוצגו בשטח של 15 000 מ"ר. פיתרון חדשני שימש לארגון אזור התצוגה, במקום שבמקום אפילו שורות של דוכני מציגים, נבנה המודל המיניאטורי העובד של העיר עם כל המרכיבים הספציפיים, כמו: כיכר העיר, הרחובות, גינה ציבורית.