מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
דפוס צריכה חדש

Descry Taiwan Exhibition

דפוס צריכה חדש התערוכה, בהר אלישן, האטרקציה התיירותית המפורסמת בטייוואן, משלבת אומנויות עם תעשיית התה המסורתית הטייוואנית. שיתוף הפעולה בין חתכים בתערוכה זו יכול להוציא את המודול העסקי החדש. בכל חבילה תיירים יכולים לראות ביטויים שונים המעבירים את אותו נושא, & amp; quot; טייוואן. & Amp; quot; המבקרים יהיו שקועים בנוף היפה של טייוואן, ויבינו עמוק יותר את תרבות התה והתעשייה של טייוואן.

מטף כיבוי ופטיש בריחה

FZ

מטף כיבוי ופטיש בריחה ציוד בטיחות לרכב הוא חיוני. מטפי כיבוי ופטימי בטיחות, השילוב של השניים יכול לשפר את יעילות הבריחה של כוח האדם בעת תאונת דרכים. שטח הרכב מוגבל, ולכן מכשיר זה נועד להיות קטן מספיק. ניתן למקם אותו בכל מקום ברכב פרטי. מטפי כיבוי מסורתיים הם לשימוש חד-פעמי, ועיצוב זה יכול להחליף בקלות את התוחית. זו אחיזה נוחה יותר, קלה למשתמשים לתפעול.

הפעלת אירוע

The Jewel

הפעלת אירוע תיבת התכשיטים התלת מימדית הייתה חלל קמעונאי אינטראקטיבי שהזמין את הציבור להשתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר בהדפסת תלת מימד על ידי יצירת תכשיטים משלו. הוזמנו להפעיל את החלל וחשבנו באופן מיידי - איך יכול להיות קופסת תכשיטים שלמה בלי שיהיה תכשיט יפה ומיוחד? התוצאה הייתה פסל עכשווי שהביא לפריזמה של צבע שחובקת את היופי של האור, הצבע והצל המחזירים.

רובוט נייד אוטונומי

Pharmy

רובוט נייד אוטונומי רובוט ניווט אוטונומי ללוגיסטיקה של בתי חולים. זוהי מערכת שירות מוצרים לביצוע משלוחים יעילים ובטוחים, ומורידה את הסיכוי של איש המקצוע הבריאותי להיחשף לחולים, לרסן מחלות מגפת בין צוות בית החולים לחולים (COVID-19 או H1N1). העיצוב עוזר להתמודד עם מסירות בתי חולים עם גישה ובטיחות נוחות, תוך שימוש באינטראקציה למשתמשים מסובכת באמצעות הטכנולוגיה הידידותית. היחידות הרובוטיות יכולות לנוע באופן אוטונומי לסביבה מקורה ויש להן זרימה מסונכרנת עם יחידות דומות, ויכולות לעבוד על רובוטים בשיתוף פעולה.

מפזר ארומה חכמה

Theunique

מפזר ארומה חכמה אגארווד נדיר ויקר. את הארומה שלו ניתן להשיג רק משריפה או מיצוי, משתמשים בהם בתוך הבית ומוענק למשתמשים מעטים. כדי לשבור מגבלות אלה נוצר מפזר ארומה חכם וטבליות אגרווד טבעיות בעבודת יד לאחר מאמצים של שלוש שנים עם מעל 60 עיצובים, 10 טיפוס-טיפוס ו -200 ניסויים. זה מדגים מודל עסקי אפשרי חדש ושימוש בהקשר לתעשיית אגרווד. משתמשים יכולים פשוט להכניס דיפוזיה בתוך מכונית, להתאים את הזמן, הצפיפות והמגוון של הארומה בקלות וליהנות מהארומתרפיה האולטימטיבית לאן שהם הולכים ובכל פעם שהם נוהגים.

מכונת מסחטה אוטומטית

Toromac

מכונת מסחטה אוטומטית הטורומק מעוצב במיוחד עם המראה העוצמתי שלו להביא דרך חדשה לצריכת מיץ תפוזים טרי סחוט. הוא מיועד למיצוי מיצים מקסימאלי, הוא מיועד למסעדות, קפיטריות וסופרמרקטים והעיצוב הפרמיוני שלו מאפשר חוויה ידידותית המספקת טעם, בריאות והיגיינה. יש לה מערכת חדשנית החותכת את הפירות אנכית וסוחטת את החצאים בלחץ סיבובי. משמעות הדבר היא כי ביצועים מרביים מושגת ללא סחיטה או מגע של המעטפת.