מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כורסה

The Monroe Chair

כורסה אלגנטיות בולטת, פשטות ברעיון, נוחה, מעוצבת תוך התחשבות בקיימות. כסא מונרו הוא ניסיון לפשט באופן דרסטי את תהליך הייצור הכרוך בייצור כורסא. היא מנצלת את הפוטנציאל הטכנולוגי של CNC לחתוך שוב ושוב אלמנט שטוח מ- MDF, ואז אלמנטים אלה מונחים סביב ציר מרכזי לעיצוב כורסה מפותלת ומורכבת. הרגל האחורית מתחלפת בהדרגה למשענת הגב ומשענת היד לרגל הקדמית, ויוצרת אסתטיקה מובחנת המוגדרת לחלוטין על ידי פשטות תהליך הייצור.

ספסל הפארק

Nessie

ספסל הפארק פרויקט זה מבוסס על רעיון הקונספט של "Drop & Forget", כלומר התקנה קלה באתר עם עלויות התקנה מינימליות ביחס למבני האינפרה-קיימים של סביבה עירונית. נוצר נוזל בטון חזק, מאוזן בקפידה, יוצר חווית ישיבה מחבקת ונוחה.

משקפיים

Camaro | advanced collection

משקפיים האוסף המתקדם | עץ "מאופיין במשקפיים גדולים יותר והעיצוב מודגש על ידי הקומפוזיציה התלת מימדית הבולטת. שילובי עץ חדשים והליטוש המשובח ביותר בידיים משמעו שכל מסגרת משקפיים מתקדמת של ROLF הינה יצירה אומנותית.

אריזה

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

אריזה מים KRYSTAL מגלמים את מהות היוקרה והבריאות בבקבוק. מים עם KRYSTAL עם ערך pH בסיסי בין 8 ל 8.8 והרכב מינרלים ייחודי, מגיעים בבקבוק פריזמה שקוף מרובע ואייקוני הדומה לקריסטל נוצץ ואינו מתפשר על איכות וטוהר. לוגו המותג KRYSTAL מוצג בעדינות על הבקבוק, מה שמדגיש נופך נוסף של חווית היוקרה. בנוסף להשפעה הוויזואלית של הבקבוק, בקבוקי ה- PET והזכוכית בצורת ריבוע ניתנים למחזור, מה שמייעל את שטח האריזה והחומרים ובכך מוריד את טביעת הרגל הכוללת של הפחמן.

פטיפון Hi-Fi

Calliope

פטיפון Hi-Fi המטרה הסופית של שולחן תפנית Hi-Fi היא ליצור מחדש את הצלילים הטהורים והלא-מזוהמים; מהות הצליל הזו היא גם הטרמינל וגם הרעיון של עיצוב זה. מוצר בעל מבנה יפהפה זה הוא פסל של צליל המשחזר צליל. בתור פטיפון הוא נמנה עם אחד מהפטיפונים ההיי-פי עם הביצועים הטובים ביותר שקיימים, והביצועים שאין שני להם זה מסומן ומוגבר על ידי צורתו הייחודית והיבטי העיצוב; הצטרפות לצורה ולתפקוד באיחוד רוחני כדי לגלם את פטיפון הקליאוף.

עגילים וטבעת

Vivit Collection

עגילים וטבעת בהשראת צורות שנמצאות בטבע, אוסף Vivit יוצר תפיסה מעניינת וסקרנית על ידי הצורות המוארכות והקווים המסתחררים. חלקי ויויט מורכבים מיריעות זהב צהובות כפופות של 18 קראט עם ציפוי רודיום שחור על הפנים החיצוניות. העגילים בצורת העלים מקיפים את תנוכי האוזניים כך שהתנועות הטבעיות שלה יוצרות ריקוד מעניין בין השחור לזהב - מסתיר וחושף את הזהב הצהוב שמתחת. רמיזות הצורות והתכונות הארגונומיות של אוסף זה מציגות משחק מרתק של אור, צללים, בוהק והשתקפויות.