מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
גג בר מסעדה

The Atticum

גג בר מסעדה הקסם של מסעדה בסביבה תעשייתית צריך לבוא לידי ביטוי בארכיטקטורה ובריהוט. טיח הסיד השחור והאפור, שפותח במיוחד לפרויקט זה, הוא אחת ההוכחות לכך. המבנה הייחודי והמחוספס שלו עובר בכל החדרים. בביצוע המפורט נעשה שימוש מכוון בחומרים כמו פלדה גולמית שתפרי הריתוך וסימני השחזה שלהם נותרו גלויים. רושם זה נתמך על ידי הבחירה של חלונות מגן. אלמנטים קרים אלה עומדים בניגוד לעץ אלון חם, פרקט אדרה מהוקצע ביד וקיר נטוע במלואו.

תאורה

vanory Estelle

תאורה אסטל משלבת עיצוב קלאסי בצורת גוף זכוכית גלילי בעבודת יד עם טכנולוגיית תאורה חדשנית המייצרת אפקטי תאורה תלת מימדיים על אהיל הטקסטיל. תוכנן בכוונה להפוך מצבי רוח של תאורה לחוויה רגשית, אסטל מציעה מגוון אינסופי של מצבי רוח סטטיים ודינמיים המייצרים כל מיני צבעים ומעברים, נשלטים באמצעות פאנל מגע בגוף התאורה או אפליקציית סמארטפון.

ביתן מטלטלין

Three cubes in the forest

ביתן מטלטלין שלוש קוביות הן המכשיר בעל המאפיינים והפונקציות השונות (ציוד שעשועים לילדים, ריהוט ציבורי, חפצי אמנות, חדרי מדיטציה, סוכות, מקומות מנוחה קטנים, חדרי המתנה, כיסאות עם גגות), ויכול להביא לאנשים חוויות מרחביות רעננות. שלוש קוביות ניתנות להובלה באמצעות משאית בקלות, בגלל הגודל והצורה. מבחינת הגודל, ההתקנה (הנטייה), משטחי הישיבה, החלונות וכו', כל קובייה מעוצבת בצורה אופיינית. שלוש קוביות מתייחסות לחללים מינימליים מסורתיים יפניים כמו חדרי טקס תה, עם שונות וניידות.

מתחם רב תכליתי

Crab Houses

מתחם רב תכליתי במישור העצום של השפלה שלזיה, הר קסום אחד עומד לבדו, מכוסה בערפל של מסתורין, מתנשא מעל העיירה הציורית סובוטקה. שם, בין נופי טבע ומיקום אגדי, מתוכנן להיות מתחם בתי הסרטנים: מרכז מחקר. כחלק מפרויקט ההתחדשות של העיר, הוא אמור לשחרר יצירתיות וחדשנות. המקום מפגיש מדענים, אמנים וקהילה מקומית. צורת הביתנים בהשראת סרטנים הנכנסים לים דשא מתפתל. הם יהיו מוארים בלילה, בדומה לגחליליות המרחפות מעל העיירה.

שולחן

la SINFONIA de los ARBOLES

שולחן השולחן la SINFONIA de los ARBOLES הוא חיפוש אחר שירה בעיצוב... יער כפי שהוא נראה מהאדמה הוא כמו עמודים המתפוגגים אל השמיים. איננו יכולים לראות אותם מלמעלה; היער ממעוף הציפור דומה לשטיח חלק. אנכיות הופכת לאופקית ועדיין נשארת מאוחדת בדואליות שלה. כמו כן, השולחן la SINFONIA de los ARBOLES, מביא לתודעה את ענפי העצים המהווים בסיס יציב לדלפק עדין המאתגר את כוח הכבידה. רק פה ושם מרצדות קרני השמש בין ענפי העצים.

בית מרקחת

Izhiman Premier

בית מרקחת עיצוב החנות החדש של Izhiman Premier התפתח סביב יצירת חוויה אופנתית ומודרנית. המעצב השתמש בתמהיל שונה של חומרים ופרטים כדי לשרת כל פינה של הפריטים המוצגים. כל אזור תצוגה טופל בנפרד על ידי לימוד תכונות החומרים והמוצרים המוצגים. יצירת זיווג של חומרים המתערבבים בין שיש כלכותה, עץ אגוז, עץ אלון וזכוכית או אקריליק. כתוצאה מכך, החוויה התבססה על כל פונקציה והעדפות הלקוח עם עיצוב מודרני ואלגנטי התואם לפריטים המוצגים.