מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
דבש

Ecological Journey Gift Box

דבש עיצוב קופסת המתנות לדבש נוצר בהשראת "המסע האקולוגי" של שנונגג'יה עם שפע של צמחי בר וסביבה אקולוגית טבעית טובה. ההגנה על הסביבה האקולוגית המקומית היא הנושא היצירתי של העיצוב. העיצוב מאמץ אומנות סינית מסורתית עם חיתוך נייר ואמנות בובות צל כדי להציג את האקולוגיה הטבעית המקומית וחמישה בעלי חיים מוגנים ונדירים בסכנת הכחדה. דשא מחוספס ונייר עץ משמש על חומר האריזה, המייצג את מושג הטבע והגנה על הסביבה. הקופסה החיצונית יכולה לשמש כתיבת אחסון מעודנת לשימוש חוזר.

שרפרף מטבח

Coupe

שרפרף מטבח שרפרף זה נועד לעזור לאחד לשמור על תנוחת עמידה ישירה ניטרלית. על ידי התבוננות בהתנהגותם היומיומית של אנשים, צוות העיצוב מצא את הצורך באנשים לשבת על שרפרפים למשך זמן קצר יותר כמו למשל לשבת במטבח להפסקה מהירה, מה שיצר השראה מהצוות ליצור שרפרף זה במיוחד כדי להתאים להתנהגות כזו. שרפרף זה מעוצב עם חלקים ומבנים מינימליים, מה שהופך את השרפרף במחיר סביר ומשתלם עבור קונים ומוכרים על ידי התחשבות בפריון התוצרת.

Infographic עם Gif מונפש

All In One Experience Consumption

Infographic עם Gif מונפש פרויקט הצריכה של חוויה כוללת אחת הוא אינפוגרפיק ביג דאטה המציג מידע כמו מטרתם, סוגם וצריכתם של מבקרים בקניונים מורכבים. התכנים העיקריים מורכבים משלושה תובנות ייצוגיות הנגזרות מניתוח ה- Big Data, והם מסודרים מלמעלה למטה לפי סדר החשיבות. הגרפיקה נעשית בטכניקות איזומטריות ומקובצות לשימוש בצבע הייצוגי של כל נושא.

פוסטר הסרט

Mosaic Portrait

פוסטר הסרט סרט האמנות "דיוקן פסיפס" שוחרר ככרזת קונספט. זה בעיקר מגולל את סיפורה של ילדה שהותקפה מינית. לבן בדרך כלל יש את המטאפורה של המוות וסמל הצניעות. הכרזה הזו בוחרת להסתיר את המסר של "מוות" מאחורי מצבה השקט והעדין של הילדה, כדי להדגיש את הרגש החזק יותר שמאחורי השקט. במקביל, המעצב שילב בתמונה אלמנטים אמנותיים וסמלים מרמזים, מה שגרם לחשיבה וחקירה נרחבים יותר של עבודות קולנוע.

חגורת כביסה בתוך הבית

Brooklyn Laundreel

חגורת כביסה בתוך הבית זוהי חגורת כביסה לשימוש פנים. גוף קומפקטי שהוא קטן יותר מהכריכה היפנית נראה כמו סרט קלטת, גימור חלק ללא בורג על פני השטח. חגורה באורך 4 מ 'כוללת 29 חורים, כל חור יכול לשמור ולהחזיק קולב מעילים ללא ספסות כביסה, הוא עובד לייבוש מהיר. החגורה עשויה מפוליאוריטן אנטי-בקטריאלי ואנטי-עובש, חומר בטוח, נקי וחזק. עומס מקסימאלי הוא 15 ק"ג. 2 יחידות וו וגוף סיבובי מאפשרים שימוש מרובה דרך. קטן ופשוט, אבל זה שימושי מאוד לכביסה בתוך הבית. הפעלה קלה והתקנה חכמה יתאימו לכל סוגי החדרים.

בית חולים

Warm Transparency

בית חולים באופן קונבנציונאלי, בית חולים נוטה להיות חלל בעל צבע טבעי או חומר ירוד בגלל חומר מבנה מלאכותי כדי לשפר את התפקוד ואת היעילות. לכן חולים מרגישים שהם נפרדים מחיי היומיום שלהם. יש לקחת בחשבון סביבה נוחה בה מטופלים יכולים לבלות ומשוחררים ממתח. אדריכלי TSC מספקים חלל פתוח ונוח על ידי קביעת חלל תקרה פתוח בצורת L ואת המרזבים הגדולים על ידי שימוש בשפע של חומר עץ. השקיפות החמה של ארכיטקטורה זו מחברת בין אנשים לשירותים רפואיים.