מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שמן זית אורגני

Epsilon

שמן זית אורגני שמן הזית אפסילון הוא מוצר במהדורה מוגבלת מטעי זיתים אורגניים. כל תהליך הייצור מתבצע ביד, בשיטות מסורתיות ושמן הזית מבוקבק ללא מסונן. עיצבנו חבילה זו מתוך רצון להבטיח כי הרכיבים הרגישים של מוצר מזין ביותר יתקבלו על ידי הצרכן מהטחנה ללא כל שינוי. אנו משתמשים בבקבוק Quadrotta המוגן על ידי ניילון, קשור על ידי עור ומונח בקופסת עץ בעבודת יד, אטומה בשעווה איטום. כך שהצרכנים יודעים שהמוצר הגיע ישירות מהטחנה ללא כל התערבות.

מערכת טיהור מים במעבדה

Purelab Chorus

מערכת טיהור מים במעבדה מקהלת Purelab הינה מערכת טיהור המים המודולרית הראשונה המיועדת להתאים לצרכים ולחלל מעבדה פרטניים. הוא מספק את כל ציוני המים המטוהרים, ומספק פיתרון מדרגי, גמיש ומותאם אישית. ניתן להפיץ אלמנטים מודולריים ברחבי המעבדה או לחבר זה לזה בתבנית מגדל ייחודית, תוך צמצום טביעת הרגל של המערכת. פקדים Haptic מציעים שיעורי זרימת חלוקה ניתנים לשליטה ביותר, ואילו הילה של אור מצביעה על מצב הפזמון. טכנולוגיה חדשה הופכת את הפזמון למערכת המתקדמת ביותר שקיימת, ומפחיתה את ההשפעה על הסביבה ועלויות ההפעלה.

מערכת בקרת אוניות

GE’s New Bridge Suite

מערכת בקרת אוניות מערכת בקרת הספינה המודולרית של GE מיועדת להתאים לאוניות גדולות וקלות משקל כאחת, ומספקת שליטה אינטואיטיבית ומשוב חזותי ברור. טכנולוגיית מיצוב חדשה, מערכות בקרת מנוע ומתקני ניטור מאפשרים לתמרן ספינות במדויק בחללים סגורים תוך הפחתת הלחץ על המפעיל כאשר בקרות ידניות מורכבות מוחלפות בטכנולוגיית מסך מגע חדשה. מסך מתכוונן מצמצם השתקפויות ומייעל את הארגונומיה. לכל הקונסולות ידיות אחיזה משולבות לשימוש בים מחוספס.

בית היין

Crombe 3.0

בית היין מטרת חנות היין קרומבה הייתה שהלקוחות יחוו דרך חדשה של קניות. הרעיון הבסיסי היה להתחיל מהמראה והתחושה של מחסן, שאחריו הוספנו אור ועדינות. למרות שהיינות מוצגים באריזתם המקורית, הקווים הנקיים של מסגרות המתכת עדיין מבטיחים היכרות ופרספקטיבה. כל בקבוק תלוי במסגרת במסגרת הנטייה זהה שאליה היה מגיש אותם הסומלייה. מתלה בגובה 12 מ 'מכיל את השמפניות והארונות. לכל ארון, לקוחות יכולים לאחסן בבטחה עד 30 בקבוקים.

לוח השנה

calendar 2013 “Safari”

לוח השנה הספארי הוא לוח שנה של בעלי חיים מנייר. פשוט לחץ החוצה את החלקים, קפל ובטוח להשלמתם. הפוך את שנת 2011 למפגשי חיות הבר שלך! חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".