מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כיור

Thalia

כיור כיור נראה כמו ניצן שנמצא מוכן לפרוח ולהתמלא: הוא כל כך פורח שהוא נוצר מאיחוד מיומן של לגש ועץ מלא מעץ מלא, תמצית בחלקו העליון והשני בחלקו התחתון. התאמה איתנה ובטוחה, המעניקה מגע אלגנטיות מיוחד ושרירות צבעונית עם שזירה עליזה של דגנים עם גוונים שונים תמיד המייצרים כיורים ייחודיים. יופיו של אובייקט זה מאופיין באסימטריה ובהרמוניה שלו על ידי מפגש של צורות שונות ותמצית וודי.

מערכת תאורה וקול

Luminous

מערכת תאורה וקול זוהר שתוכנן להציע פיתרון תאורה ארגונומי ומערכת סאונד היקפית במוצר יחיד. הכוונה היא ליצור רגשות שהמשתמשים רוצים לחוש בהם וניצלו שילוב של צליל ואור כדי להשיג מטרה זו. מערכת הסאונד התפתחה על בסיס השתקפות צליל ומדמה צליל היקפי תלת ממדי בחדר ללא צורך בחיווט והתקנת מספר רמקולים ברחבי המקום. כאור תליון, זוהר יוצר תאורה ישירה ועקיפה. מערכת תאורה זו מספקת אור רך, אחיד ונמוך עם ניגודיות המונעת בעיות בוהק וראיה.

אופניים חשמליים

Ozoa

אופניים חשמליים האופניים החשמליים OZOa כוללים מסגרת עם צורת 'Z' ייחודית. המסגרת מהווה קו בלתי שבור המחבר בין אלמנטים פונקציונליים מרכזיים ברכב, כמו גלגלים, היגוי, מושב ודוושות. צורת ה- Z מכוונת בצורה כזו שהמבנה שלה מספק מתלה אחורי מובנה טבעי. כלכלת המשקל ניתנת על ידי שימוש בפרופילי אלומיניום בכל החלקים. משולבת סוללת ליתיום יון הניתנת להסרה.

התחום הציבורי

Quadrant Arcade

התחום הציבורי הארקייד המופיע בכיתה II הפך לנוכחות רחוב מזמינה באמצעות סידור האור הנכון במקום הנכון. באופן כללי, תאורת הסביבה משמשת בצורה הוליסטית והשפעותיה מבוימות באופן היררכי כדי להשיג וריאציות בדפוסי אור היוצרים עניין ומקדמים שימוש מוגבר במרחב. שילוב אסטרטגי לעיצוב ומיקום הפנדנט הדינמי תלוי יחד עם האמן כך שהאפקטים הוויזואליים נראים עדינים יותר מאשר מכריע. עם דהיית אור יום, המבנה האלגנטי מודגש על ידי קצב התאורה החשמלית.

שולחן הניתן להרחבה

Lido

שולחן הניתן להרחבה הלידו מתקפל לתיבה מלבנית קטנה. כשהוא מקופל, הוא משמש כתיבת אחסון לפריטים קטנים. אם הם מרימים את הלוחות הצדדיים, רגלי המפרק מתקרבות החוצה מהארגז ולידו הופכת לשולחן תה או לשולחן קטן. באופן דומה, אם הם פורשים לחלוטין את הלוחות הצדדיים משני הצדדים, זה הופך לשולחן גדול, כאשר הצלחת העליונה רוחבה של 75 ס"מ. שולחן זה יכול לשמש כשולחן אוכל, במיוחד בקוריאה וביפן, שם ישיבה על הרצפה בזמן האוכל היא תרבות נפוצה.

כלי נגינה

DrumString

כלי נגינה שילוב של שני כלים יחד זה אומר ללדת צליל חדש, פונקציה חדשה בשימוש בכלי נגינה, דרך חדשה לנגן כלי, מראה חדש. גם סולמות הערות לתופים הם כמו D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 וסולם הערות של המיתרים מעוצבים במערכת EADGBE. ה- DrumString הוא קליל ויש לו רצועה מהודקת מעל הכתפיים והמותניים ולכן השימוש והחזקת הכלי יהיה קל וזה יעניק לך את היכולת להשתמש בשתי ידיים.