מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
פטיפון Hi-Fi

Calliope

פטיפון Hi-Fi המטרה הסופית של שולחן תפנית Hi-Fi היא ליצור מחדש את הצלילים הטהורים והלא-מזוהמים; מהות הצליל הזו היא גם הטרמינל וגם הרעיון של עיצוב זה. מוצר בעל מבנה יפהפה זה הוא פסל של צליל המשחזר צליל. בתור פטיפון הוא נמנה עם אחד מהפטיפונים ההיי-פי עם הביצועים הטובים ביותר שקיימים, והביצועים שאין שני להם זה מסומן ומוגבר על ידי צורתו הייחודית והיבטי העיצוב; הצטרפות לצורה ולתפקוד באיחוד רוחני כדי לגלם את פטיפון הקליאוף.

כיור

Vortex

כיור מטרת עיצוב המערבולת היא למצוא צורה חדשה להשפיע על זרימת המים בכיורים כדי להגדיל את יעילותם, לתרום לחוויית המשתמש שלהם ולשפר את האיכויות האסתטיות והסמיוטיות שלהם. התוצאה היא מטאפורה, הנגזרת מצורת מערבולת אידיאלית המסמנת ניקוז וזרימת מים אשר מציינת חזותית את האובייקט כולו כיור מתפקד. טופס זה בשילוב עם הברז, מוביל את המים פנימה אל מסלול ספירלי המאפשר לאותה כמות מים לכסות יותר קרקע, מה שמביא לירידה בצריכת המים לניקוי.

החלקה לשלג רך וקשה

Snowskate

החלקה לשלג רך וקשה סקייט השלג המקורי מוצג כאן בעיצוב די חדש ופונקציונאלי - במהגוני עץ קשה ועם רצים מפלדת אל חלד. יתרון אחד הוא שניתן להשתמש במגפי עור מסורתיים עם עקב, וככאלה אין ביקוש למגפיים מיוחדים. המפתח לתרגול החלקה הוא טכניקת העניבה הקלה, שכן העיצוב והבנייה מותאמים בשילוב טוב לרוחב וגובה החלקה. גורם מכריע נוסף הוא רוחב הרצים המיטוב את החלקה ניהולית על שלג מוצק או קשה. הרצים מפלדת אל חלד ומותאמים לברגים שקועים.

מבנה תאורה

Tensegrity Space Frame

מבנה תאורה אור מסגרת החלל Tensegrity מנצל את העיקרון של 'RBFuller של' פחות עבור יותר 'כדי לייצר גוף תאורה באמצעות מקור האור והחוט החשמלי שלו בלבד. מתיחות הופכת לאמצעי המבני שבעזרתו שניהם עובדים הדדית בדחיסה ומתח כדי לייצר שדה אור בלתי-רציף לכאורה המוגדר רק על פי ההיגיון המבני שלו. מדרגיותו וכלכלת הייצור מדברים לסחורה של תצורה אינסופית שצורתם הזוהרת מתנגדת בחינניות למשיכת הכובד בפשטות המאשרת את הפרדיגמה של התקופה שלנו: להשיג יותר תוך שימוש בפחות.

מכשיר להמרה לחינוך

Pupil 108

מכשיר להמרה לחינוך תלמיד 108: המכשיר הניתן להמרה במחיר סביר של Windows 8 לחינוך. ממשק חדש וחוויה חדשה לחלוטין בלימוד. התלמיד 108 משתרך על עולמות הטאבלט והמחשבים הניידים, כשהוא עובר בין השניים, לקבלת ביצועים משופרים בחינוך. Windows 8 פותח אפשרויות למידה חדשות, ומאפשר לתלמידים לנצל את מלוא התכונה של מסך המגע ואת אינספור האפליקציות. חלק מפתרונות Intel® חינוך, תלמיד 108 הוא הפיתרון הזול ביותר והמתאים ביותר לכיתות ברחבי העולם.

שולחן אוכל

Chromosome X

שולחן אוכל שולחן אוכל המיועד לספק מקומות ישיבה לשמונה אנשים, העוסקים בסיבוב חצים. החלק העליון הוא X מופשט, עשוי משני חלקים שונים המודגשים על ידי קו עמוק, ואילו אותו X מופשט משתקף על הרצפה עם מבנה הבסיס. המבנה הלבן עשוי משלושה חלקים שונים להרכבה והובלה קלה. יתר על כן, הניגודיות של פורניר הטיק של החלק העליון ולבן לבסיס נבחרה להבהרת החלק התחתון תוך מתן דגש רב יותר על החלק המעוצב בצורה לא סדירה, ובכך נותנת רמז לאינטראקציה שונה בין המשתמשים.