מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בר קוקטיילים

Gamsei

בר קוקטיילים כשגמסי נפתח בשנת 2013, היפר-לוקליזם הוכנס לתחום של תרגול שהיה עד אז מוגבל בעיקר לסצינת האוכל. בגמאסיי, החומרים לקוקטיילים מזויפים בפראות או מגדלים על ידי חקלאים ארטסיים מקומיים. פנים הבר, הוא המשך ברור לפילוסופיה זו. ממש כמו הקוקטיילים, Buero Wagner רכש את כל החומרים באופן מקומי, ועבד בשיתוף פעולה הדוק עם היצרנים המקומיים כדי לייצר פתרונות בהתאמה אישית. Gamsei הוא מושג משולב לחלוטין ההופך את אירוע שתיית הקוקטייל לחוויה רומן.

אריזת פירות ים

PURE

אריזת פירות ים הרעיון של המוצר החדש הזה הוא "חופשי מ". במילים פשוטות, יצרנו עיצוב רגוע בצורה בלתי רגילה. בדרך כלל עבור פירות ים משומרים הם אריזות כהות ועמוסות, העיצוב שלנו הוא "חופשי" מכל נטל אופטי. מצד שני, הטווח מיועד גם לאנשים אלרגיים ורגישים למזון. כך שזה נראה כמעט במכוון סוג של רפואה. המכירה החלה בינואר 2013 והיא מוצלחת ביותר. המשוב של עסק הקמעונאות הוא: חיכינו הרבה זמן לקונספט טוב ומושקע. הלקוח יאהב את זה.

מושג אדריכלות ארגונית

ajando Next Level C R M

מושג אדריכלות ארגונית ajando Loft Concept: מידע הוא חומר הבניין של היקום שלנו. לופט מאוד יוצא דופן נוצר ברובע הנמל מנהיים, גרמניה. צוות אג'נדו השלם יגור ויעבוד שם החל מינואר 2013. האדריכל פיטר סטאסק ומשרד האדריכלים לופטוורק הממוקם בקרלסרוה עומדים מאחורי תפיסת האדריכלות הארגונית של הלופט. זה היה בהשראת הפיזיקה הקוונטית של ווילר, הארכיטקטורה של יוזף מ. הופמן, וכמובן, ממומחיות המידע של אג'נדו: "מידע הופך את העולם לסבב". טקסט מאת עיתונאית חופשית של אילונה קוגלין

עירונית אלקטריק-טריק

Lecomotion

עירונית אלקטריק-טריק LECOMOTION E-trike הוא ידידותי לסביבה וחדשני, הוא תלת אופן תורם חשמלי אשר נוצר בהשראת עגלות קניות מקננות. ה- LECOMOTION E-trikes נועדו לעבוד כחלק ממערכת שיתוף אופניים עירונית. מיועד גם לקנן אחד בשני בקו לאחסון קומפקטי ולאפשר איסוף והזזת רבים בו זמנית דרך דלת אחורית מתנדנדת וערך כננת נשלף. ניתן סיוע דיווש. אתה יכול להשתמש בו כאופניים רגילים, עם הסוללה התומכת או בלעדיה. המטען איפשר גם הובלת שני ילדים או מבוגר אחד.

נייר מכתבים

commod – Feines in Holz

נייר מכתבים "קומוד" מתמחה בעבודות פנים. נאמן למוטו "סחורות עץ משובחות" החברה מבצעת פרויקטים מיוחדים במיוחד למגורים. המכתבים היו אמורים לענות על טענה זו. מתווה מצומצם אך שובב מומש באמצעות צבע מעורב במיוחד. המכתבים משקפים את סגנון המשרד כמו גם את האידיאולוגיה שלה להשתמש רק בחומר היקר ביותר: הנייר עשוי 100 אחוז כותנה, מעטפות פורניר עץ אמיתי. כרטיסי הביקור "מגלמים" את סיסמת החברות על ידי יצירת חדר תלת מימדי המכיל מוצרי עץ טיפוסיים.

מגרסת נייר

HandiShred

מגרסת נייר HandiShred הוא מגרסת נייר ידנית ניידת אינה דורשת מקור כוח חיצוני. הוא מעוצב קטן ומסודר כך שתוכל להניח אותו על שולחנך, בתוך מגירה או מזוודה שיכולים לגשת בקלות ולגרוס את המסמך החשוב שלך בכל עת ובכל מקום. מגרסה שימושית זו עובדת נהדר לגריסת מסמכים או קבלות כלשהם בכדי להבטיח כי המידע הפרטי, הסודי וכל מידע אישי יישמרו מאובטחים בכל עת.