מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אמנות דיגיטלית

Surface

אמנות דיגיטלית אופיו האתרי של היצירה מעורר משהו מוחשי. הרעיון נובע משימוש במים כאלמנט להעברת מושג השטף והיותו משטח. למעצב יש קסם להביא לידי ביטוי את הזהות שלנו ואת התפקיד של הסובבים אותנו בתהליך זה. בשבילו אנו "משטחים" כשאנחנו מראים משהו מעצמנו.

קומקום וכוס תה

EVA tea set

קומקום וכוס תה קומקום תה אלגנטי מפתה עם כוסות תואמות זורם ללא דופי והוא תענוג לקחת ממנו. הצורה הלא שגרתית של סיר התה הזה כשהזרבוב מתמזג וצומח מהגוף, נותנת את עצמה היטב במיוחד למזיגה טובה. הספלים רב-תכליתיים ומישושיים כדי להתרפק בידכם בדרכים שונות, מכיוון שלכל אדם גישה משלו להחזיק כוס. ניתן להשיג בצבע לבן מבריק עם טבעת בציפוי כסף או חרסינה שחורה מט עם מכסה לבן מבריק וכוסות מסגרות לבנות. פילטר נירוסטה המותקן בפנים. מידות: קומקום קומקום: 12.5 x 19.5 x 13.5 כוסות: 9 על 12 x 7.5 ס"מ.

שעון

Zeitgeist

שעון השעון משתקף מהזאיטגיסט שקשור לחומרים חכמים, טכניים ועמידים. הפנים ההייטקיות של המוצר מיוצגות על ידי גוף פחמן טורוס למחצה ותצוגת זמן (חורים קלים). הפחמן מחליף חלק ממתכת, כשריד של פעם ומדגיש את החלק הפונקציונאלי של השעון. היעדר החלק המרכזי מראה כי חיווי LED חדשני מחליפים את מנגנון השעון הקלאסי. ניתן להתאים תאורה אחורית רכה תחת הצבע האהוב על בעליהם וחיישן אור יפקח על חוזק התאורה.

רכב רובוטי

Servvan

רכב רובוטי זהו פרויקט של רכב שירות לכלכלה מבוססת משאבים, ויוצר רשת עם רכבים אחרים. מערכת יחידה מאפשרת לתקשר זה עם זה, מה שמגביר את היעילות של הובלת הנוסעים, כמו גם עלייה ביעילות בגלל התנועה ברכבת הכביש (הקטנת גורם FX, המרחק בין כלי רכב). לרכב שליטה בלתי מאוישת. הרכב הוא סימטרי: זול לייצור. יש לו ארבעה גלגלי מנוע מסתובבים, ואפשרות להפוך תנועה: תמרון עם מידות גדולות. העלייה אל מול משפרת את תקשורת הנוסעים.

מזין מזון

Food Feeder Plus

מזין מזון מזין המזון פלוס לא רק עוזר לילדים לאכול לבד, אלא גם אומר יותר עצמאות עבור ההורים. תינוקות יכולים להחזיק מעצמם ולמצוץ וללעוס אותו לאחר שגרסתם אוכל שההורים הכינו. מזין המזון פלוס כולל שק סיליקון גדול וגמיש יותר בכדי לספק את התיאבון ההולך וגובר. זוהי הזנה חיונית המאפשרת לקטנטנים לחקור וליהנות בבטחה ממזון מוצק טרי. אין צורך לנקות את המזונות. כל שעליך לעשות הוא להכניס את המזון לשק הסיליקון, לסגור את נעילת הצמד, ותינוקות יכולים ליהנות מהאכלה עצמית עם אוכל טרי.

טופוגרפיה מלאכותית

Artificial Topography

טופוגרפיה מלאכותית ריהוט גדול כמו מערה זהו הפרויקט עטור הפרסים שזכה בפרס הגדול לאמנות בתחרות הבינלאומית למכולות. הרעיון שלי הוא לחלול את הנפח בתוך מיכל על מנת לבנות חלל אמורפי כמו מערה. הוא עשוי מחומר פלסטי בלבד. כ -1000 גיליונות של חומר פלסטי רך בעובי 10 מ"מ נכרתו בקווי קווי המתאר והיו למינציה כמו שכבה. זו לא רק אמנות אלא גם ריהוט גדול. מכיוון שכל המנות רכות כמו ספה, ואדם שנכנס לחלל זה יכול להירגע על ידי מציאת המקום המתאים לצורת גופו שלו.