מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שרשרת

Sakura

שרשרת השרשרת גמישה מאוד ועשויה מחתיכות שונות המולחמות בצורה חלקה זו לצד זו כדי להתפלס יפה על אזור הצוואר של הנשים. הפרחים המרכזיים בצד ימין מסתובבים וישנה אפשרות להשתמש בחתיכה הקצרה השמאלית של השרשרת בנפרד כסיכה. השרשרת קלה מאוד בהתחשב בצורת התלת מימד והמורכבות של היצירה. המשקל הגולמי עבורו הוא 362.50 גרם המיוצר הוא 18 קראט, עם 518.75 קראט של אבן ויהלומים

משי

Passion

משי "תשוקה" הוא אחד מהאובייקטים "בברכה". קפל יפה את צעיף המשי לריבוע כיס או מסגר אותו כיצירות אמנות וגורם לו להחזיק חיים שלמים. זה כמו משחק - לכל אובייקט יש יותר מפונקציה אחת. "בברכה" מגלם מתאם עדין בין מלאכות ישנות לחפצי עיצוב מודרניים. כל עיצוב הוא יצירת אמנות ייחודית ומספר סיפור אחר. דמיין מקום בו כל פרט קטן מספר סיפור, שבו איכות היא ערך חיים, והמותרות הגדולה ביותר היא להיות נאמן לעצמך. זה המקום בו "בברכה" פוגשת אותך. תן לאמנות לפגוש אותך ולהזדקן איתך!

קולקציית תכשיטים

Future 02

קולקציית תכשיטים Project Future 02 הוא קולקציית תכשיטים עם טוויסט מהנה ותוסס בהשראת משפטים מעגליים. כל יצירה נוצרת עם תוכנת עיצוב בעזרת מחשב, שנבנית כולה או חלקית בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד לייזר סינטרינג או פלדה, וסיימה בעבודת יד בטכניקות צורפות מסורתיות. הקולקציה שואבת השראה מצורת המעגל ומעוצבת בקפידה כדי לדמיין משפטים אוקלידים לדפוסים וצורות של אמנות לבישה, ומסמלת, בדרך זו, התחלה חדשה; נקודת מוצא לעתיד מרגש.

מעיל טרנץ '

Renaissance

מעיל טרנץ ' אהבה ורבגוניות. סיפור יפה שהוטבע בבד, בהתאמה וקונספט של מעיל טרנץ 'זה, לצד כל שאר בגדי הקולקציה. הייחודיות של היצירה הזו היא בוודאות העיצוב האורבני, המגע המינימליסטי, אבל מה שבאמת מפתיע כאן, זה אולי יכול להיות הרבגוניות שלו. פשוט עצום את העיניים, בבקשה. ראשית, אתה אמור לראות אדם רציני שמתמודד עם המשרה הרצינית שלה .. כחולה. עכשיו, תנער את הראש, וממש מולך תראה מעיל תעלה כחול כתוב, עם כמה 'מחשבות מגנטיות עליו. נכתב ביד. באהבה, ניתנת להפעלה!

משקפי שמש מתקפלים

Blooming

משקפי שמש מתקפלים עיצוב המשקפיים של סונג'ה נוצר בהשראת פרחים פורחים ומסגרות משקפיים מוקדמות. בשילוב צורות הטבע האורגניות והאלמנטים הפונקציונליים של מסגרות המשקפיים, פיתח המעצב פריט להמרה שניתן לתמרן בקלות תוך שהוא נותן כמה מבטים שונים. המוצר תוכנן גם עם אפשרות קיפול מעשית, לוקח כמה שפחות מקום בתיק המנשא. העדשות מיוצרות מפלקסיגלס חתוך בלייזר עם הדפסי פרחי סחלב, והמסגרות מיוצרות ידנית באמצעות פליז מצופה זהב 18 קראט.