מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שמלה

Nyx's Arc

שמלה כאשר האור חודר דרך החלונות בגובה עדין, יפיק רמת תאורה אסתטית, תאורה להביא אנשים לחדר כאשר המוח מסתורי ושקט, כמו ה- Nyx עם מסתורי ושקט, השימוש בבדים למינציה ו פיתול לפרשנות כזו של היופי.

שרשרת

Extravaganza

שרשרת קולייר אלגנטי בהשראת ראפים, עיטורי צוואר עתיקים שתוכלו לראות על ציורים יפהפיים רבים של המאה ה- XVI והמאה ה- XVII. מאופיין בעיצוב עכשווי ומודרני, שמפשט את סגנון הראפסים האופייני ומנסה להפוך אותו למודרני ועכשווי. אפקט מתוחכם המעניק אלגנטיות לובש, תוך שימוש בצבעים שחור או לבן מאפשר ריבוי של שילובים עם עיצוב מודרני וטהור. שרשרת מקשה אחת, גמישה וקלילה. חומר לא יקר אבל עם עיצוב מרשים ואופנתי שהופך את הקולייר הזה לא רק לתכשיט אלא לקישוט גוף חדש.

תכשיטים-עגילים

Eclipse Hoop Earrings

תכשיטים-עגילים יש תופעות אחד שעוצר ללא הרף את התנהגותנו, עוצר אותנו מתים אחר עקבותינו. התופעה האסטרולוגית של ליקוי חמה הסקרנה אנשים מגילאים קדומים ביותר של האנושות. החל מההתכהות הפתאומית של השמים וההתפוצצות מהשמש הטיל צל ארוך של פחד, חשדנות ותהייה על הדמיונות אופיים המדהים של ליקויי חמה מותיר רושם מתמשך על כולנו. עגילי חישוק ליקוי חמה של יהלום לבן 18 קראט נוצרו בהשראת ליקוי חמה של 2012. העיצוב מנסה לתפוס את הטבע והמסתורי של השמש והירח.

נעלי יוקרה

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

נעלי יוקרה קו "סנדל / תכשיטים מעוצבים" של ג'אנלוקה טמבוריני, המכונה קונספירציה, נוסד בשנת 2010. נעלי קונספירציה משלבות ללא מאמץ טכנולוגיה ואסתטיקה. עקבים וסוליות עשויים מחומרים כמו אלומיניום קל וטיטניום, אשר יצוקים בצורות פיסוליות. לאחר מכן מודגשת צללית הנעליים על ידי אבנים יקרות למחצה ויתר קישוטים מפוארים. טכנולוגיה עילית וחומרים חדישים מהווים פסל מודרני, בעל צורה של סנדל, אך עדיין נראים המגע והניסיון של בעלי מלאכה איטלקים מיומנים.

סיכה

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

סיכה אופיו וצורתו החיצונית של נושא מאפשרים לשנות עיצוב חדש של קישוט. בטבע התוסס תקופה אחת משתנה לאחרת. האביב עוקב אחר החורף והבוקר מגיע אחרי הלילה. גם הצבעים משתנים כמו גם האווירה. עיקרון זה של החלפת תמונות, החלפת תמונות מובא לקישוטי "מטמורפוזה של אסיה", האוסף בו שתי מצבים שונים, שתי תמונות בלתי מוגבלות המשתקפות באובייקט אחד. אלמנטים מטלטלין של הבנייה מאפשרים לשנות את אופיו ואת מראהו של הקישוט.

שעון אנלוגי

Kaari

שעון אנלוגי עיצוב זה מבוסס על מנגנון אנלוגי 24 שעות ביממה (יד חצי שעה). עיצוב זה מסופק עם שני חתכים למות בצורת קשת. דרכם ניתן לראות את הידיים השעות והדקות המפנות. יד השעה (דיסק) מחולקת לשני מקטעים בצבעים שונים אשר מסתובבים מציינים זמן AM או PM בהתאם לצבע שמתחיל להראות. יד הדקה נראית דרך קשת הרדיוס הגדולה יותר וקובעת איזו משבצת דקה תואמת לחוגות 0-30 דקות (הממוקמת ברדיוס הפנימי של הקשת) ולחריץ 30-60 דקות (ממוקם ברדיוס החיצוני).