מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
קולקציית בגדי נשים

The Hostess

קולקציית בגדי נשים אוסף הבוגרים של דריה ז'יליאבה עוסק בנשיות וגבריות, כוח ושבריריות. השראתו של האוסף מקורו באגדה ישנה מהספרות הרוסית. המארחת של הר הנחושת היא פטרונית קסומה של כורים מאגדה רוסית ישנה. באוסף זה תוכלו לראות את נישואיהם היפים של קווים ישרים, בהשראתם של מדי הכורה, ואת הכרכים החינניים של התלבושת הלאומית הרוסית. חברי הצוות: דריה ז'יליאבה (מעצבת), אנסטסיה ז'יליאבה (עוזרת המעצבת), יקטרינה אנזלובה (צלם)

תיק יד, תיק ערב

Tango Pouch

תיק יד, תיק ערב פאוץ 'הטנגו הוא תיק יוצא מן הכלל עם עיצוב חדשני באמת. זוהי פריט אמנות לביש שלובש ידית הזרוע והיא מאפשרת לך חופשיים בידיים. בפנים מספיק מקום ובניית סגירת המגנט המתקפלת מעניקה פתח בלתי צפוי ורחב רחבה. הפאוץ 'עשוי מעור עגל שעווה רך ושעווה למגע נעים להפליא של הידית ותוספות הצד הנפוחות, מנוגד בכוונה לגוף הראשי הבנוי יותר העשוי עור כביכול מזוגג.

מעיל שניתן להמרה

Eco Furs

מעיל שניתן להמרה המעיל שיכול להיות 7 ב -1 הוא בהשראת נשות הקריירה העמוסות אשר בוחרות במלתחה יומית ייחודית, אקולוגית ופונקציונאלית. בתוכה טקסטיל ה- Ria Rug הסקנדינבי הישן אך שוב הטרנדי, שנתפר ביד, מתפרש מחדש בצורה מודרנית שמביאה לבגדי צמר מצוידים הדומים לפרוות מבחינת הביצועים שלהם. ההבדל הוא בפירוט וידידותיות של בעלי חיים וסביבה. לאורך השנים פרוות האקו נבדקו באקלימי חורף אירופיים שונים שעזרו בפיתוח האיכויות של המעיל הזה ושל שאר היצירות האחרונות עד לשלמות.

בגדים

Bamboo lattice

בגדים בווייטנאם אנו רואים את טכניקת סריג הבמבוק במוצרים רבים כמו סירות, רהיטים, כלובי עוף, פנסים ... סריג הבמבוק הוא חזק, לא יקר וקל להכנה. החזון שלי הוא ליצור אופנת ללבוש נופש שהיא מרגשת וחיננית, מתוחכמת ומקסימה. מרחתי את פרט סריג הבמבוק על כמה מהאופנות שלי על ידי המרת הסריג הרגיל והגולמי והקשה לחומר רך. העיצובים שלי משלבים מסורת עם צורה מודרנית, קשיות דפוס הסריג ורכות חול של בדים משובחים. המוקד שלי הוא על צורה ופרטים, מביא קסם ונשיות ללבוש.

טבעת יהלום

The Great Goddess Isida

טבעת יהלום איסידה היא טבעת זהב 14 קראט המחליקה על האצבע שלך ליצירת מראה מקסים. חזית טבעת איזידה מקושטת באלמנטים ייחודיים כמו יהלומים, אמטיסטים, סיטרינות, צאבוריט, טופז ומשלימים בזהב לבן וצהוב. לכל יצירה יש חומר מוגדר משלה, מה שהופך אותו לאחד מסוגי. בנוסף, החזית הדומה לזכוכית שטוחה על אבני חן חתוכות משקפת קרני אור שונות בסביבות שונות, ומוסיפה אופי בלעדי לטבעת.

שרשרת

Scar is No More a Scar

שרשרת העיצוב מאחוריו סיפור כואב דרמטי. זה היה בהשראת הצלקת המביכה הבלתי נשכחת שלי על גופי שנשרפה על ידי זיקוקים חזקים כשהייתי בת 12. לאחר שניסה לכסות אותו בקעקוע, הקעקוע הזהיר אותי שיהיה יותר גרוע לכסות את הפחד. לכל אחד יש את הצלקת שלו, לכל אחד יש את הסיפור או ההיסטוריה הכואבים והבלתי נשכחים שלו, הפיתרון הטוב ביותר לריפוי הוא ללמוד להתמודד עם זה ולהתגבר עליו בחוזקה ולא לחפות או לנסות לברוח ממנו. לכן, אני מקווה שאנשים העונדים תכשיטים שלי יכולים להרגיש חזקים וחיוביים יותר.