מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עגילים וטבעת

Vivit Collection

עגילים וטבעת בהשראת צורות שנמצאות בטבע, אוסף Vivit יוצר תפיסה מעניינת וסקרנית על ידי הצורות המוארכות והקווים המסתחררים. חלקי ויויט מורכבים מיריעות זהב צהובות כפופות של 18 קראט עם ציפוי רודיום שחור על הפנים החיצוניות. העגילים בצורת העלים מקיפים את תנוכי האוזניים כך שהתנועות הטבעיות שלה יוצרות ריקוד מעניין בין השחור לזהב - מסתיר וחושף את הזהב הצהוב שמתחת. רמיזות הצורות והתכונות הארגונומיות של אוסף זה מציגות משחק מרתק של אור, צללים, בוהק והשתקפויות.

עגילים וטבעת

Mouvant Collection

עגילים וטבעת אוסף Mouvant נוצר בהשראת כמה היבטים של פוטוריזם, כמו רעיונות הדינמיות והתממשות הבלתי מוחשי שהוצג על ידי האמן האיטלקי אומברטו בוקציוני. העגילים והטבעת של קולקציית Mouvant כוללים כמה שברי זהב בגדלים שונים, מרותכים בצורה כזו שמשיג אשליה של תנועה ויוצר צורות רבות ושונות, תלוי בזווית שהיא מדמיינת.

טבעת

Moon Curve

טבעת עולם הטבע נמצא בתנועה מתמדת כשהוא מאזן בין סדר לכאוס. עיצוב טוב נוצר מאותו מתח. תכונותיו של חוזק, יופי ודינמיות נובעות מיכולתו של האמן להישאר פתוחים לניגודים אלה במהלך מעשה היצירה. היצירה המוגמרת היא סכום של אינספור בחירות שהאמן מבצע. כל מחשבה ושום תחושה לא תביא לעבודה נוקשה וקרה, ואילו כל תחושה ושום שליטה מניבה עבודה שלא מצליחה להתבטא. שזירת השניים תהיה ביטוי לריקוד החיים עצמם.

שמלה

Nyx's Arc

שמלה כאשר האור חודר דרך החלונות בגובה עדין, יפיק רמת תאורה אסתטית, תאורה להביא אנשים לחדר כאשר המוח מסתורי ושקט, כמו ה- Nyx עם מסתורי ושקט, השימוש בבדים למינציה ו פיתול לפרשנות כזו של היופי.

שרשרת

Extravaganza

שרשרת קולייר אלגנטי בהשראת ראפים, עיטורי צוואר עתיקים שתוכלו לראות על ציורים יפהפיים רבים של המאה ה- XVI והמאה ה- XVII. מאופיין בעיצוב עכשווי ומודרני, שמפשט את סגנון הראפסים האופייני ומנסה להפוך אותו למודרני ועכשווי. אפקט מתוחכם המעניק אלגנטיות לובש, תוך שימוש בצבעים שחור או לבן מאפשר ריבוי של שילובים עם עיצוב מודרני וטהור. שרשרת מקשה אחת, גמישה וקלילה. חומר לא יקר אבל עם עיצוב מרשים ואופנתי שהופך את הקולייר הזה לא רק לתכשיט אלא לקישוט גוף חדש.

תכשיטים-עגילים

Eclipse Hoop Earrings

תכשיטים-עגילים יש תופעות אחד שעוצר ללא הרף את התנהגותנו, עוצר אותנו מתים אחר עקבותינו. התופעה האסטרולוגית של ליקוי חמה הסקרנה אנשים מגילאים קדומים ביותר של האנושות. החל מההתכהות הפתאומית של השמים וההתפוצצות מהשמש הטיל צל ארוך של פחד, חשדנות ותהייה על הדמיונות אופיים המדהים של ליקויי חמה מותיר רושם מתמשך על כולנו. עגילי חישוק ליקוי חמה של יהלום לבן 18 קראט נוצרו בהשראת ליקוי חמה של 2012. העיצוב מנסה לתפוס את הטבע והמסתורי של השמש והירח.