מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מרחב מסחרי רב

La Moitie

מרחב מסחרי רב שמו של הפרויקט La Moitie מקורו בתרגום הצרפתי לחצי, והעיצוב משקף זאת בצורה נאותה על ידי האיזון שנוצר בין אלמנטים מנוגדים: ריבוע ומעגל, אור וחושך. בהתחשב במרחב המצומצם, הצוות ביקש להקים גם חיבור וגם חלוקה בין שני אזורי הקמעונאות הנפרדים באמצעות יישום שני צבעים מנוגדים. אמנם הגבול בין החללים הוורודים לשחורים ברור אך עם זאת גם מטושטש בפרספקטיבות שונות. גרם מדרגות לולייני, חצי ורוד וחצי שחור, ממוקם במרכז החנות ומספק.

מרכז יופי רפואי

LaPuro

מרכז יופי רפואי עיצוב הוא יותר מאסתטיקה טובה. זו הדרך בה משתמשים בחלל. המרכז הרפואי משלב צורה ותפקוד כאחד. הבנת הדרישות של המשתמשים והעניק להם חוויה של כל הנגיעות העדינות בסביבה שמסביבה שמרגישות הקלה ואכפתיות אמיתית. תכנון ומערכת טכנולוגיה חדשה מספקים פתרונות למשתמש וקל לניהול. בהתחשב בבריאות, רווחה ורפואה, המרכז אימץ חומרים בר קיימא לסביבה ועוקב אחר תהליך הבנייה. כל האלמנטים משולבים בעיצוב במקום שמתאים באמת למשתמשים.

עיצוב אדריכלות ביתית

Bienville

עיצוב אדריכלות ביתית הלוגיסטיקה של משפחה עובדת זו חייבה אותם להיות בבית בתוך תקופות ארוכות, שבנוסף לעבודה ולבית הספר הפכו לשיבושים במצב הבריאותי שלהם. הם החלו להתלבט, כמו משפחות רבות, האם היה צורך לעבור לפרברים, להחליף קרבה עם מתקני העיר לחצר אחורית גדולה יותר כדי להגדיל את הגישה לחוץ. במקום לנוע רחוק, הם החליטו לבנות בית חדש שישקול מחדש את המגבלות של חיי בית מקורה על מגרש עירוני קטן. העיקרון המארגן של הפרויקט היה ליצור גישה כמה שיותר חיצונית מאזורים קהילתיים.

קפלה לחתונה

Cloud of Luster

קפלה לחתונה ענן הברק הוא קפלה לחתונה שנמצאת בתוך אולם טקסי חתונה בעיר הימג'י, יפן. העיצוב מנסה לתרגם את רוח טקס החתונה המודרני למרחב פיזי. הקפלה לבנה כולה, צורת ענן עטופה כמעט כולה בזכוכית מעוקלת הפותחת אותה לגינה וסביבתה. העמודים ממוקמים בבירה היפרבולית כמו ראשים המחברים אותם בצורה חלקה לתקרה המינימליסטית. סמל הקפלה בצד האגן הוא עקומה היפרבולית המאפשרת למבנה כולו להראות כאילו הוא צף על המים ולהדגיש את קלילותו.

חלוקת בית מרקחת

The Cutting Edge

חלוקת בית מרקחת קצה החיתוך הוא בית מרקחת מחלק הקשור לבית החולים הכללי דאיייצ'י השכן בעיר הימג'י, יפן. בסוג זה של בתי מרקחת אין ללקוח גישה ישירה למוצרים כמו בסוג הקמעונאי; במקום זאת, התרופות שלו יוכנו בחצר האחורית על ידי רוקח לאחר הצגת מרשם רפואי. בניין חדש זה נועד לקדם את דמותו של בית החולים על ידי הצגת דימוי חד-הייטק בהתאם לטכנולוגיה רפואית מתקדמת. התוצאה היא חלל לבן מינימליסטי אך פונקציונלי לחלוטין.

חנות הדגל

WADA Sports

חנות הדגל כדי לחגוג 30 שנה להיווצרותה, WADA Sports עוברת לגור במטה וחנות הדגלים שהוקמה לאחרונה. בחלק הפנימי של החנות מבנה מתכתי אליפטי ענק התומך בבניין. מאחז במבנה האליפטי, ומוצרי המחבט מיושרים בגוף מתוכנן במיוחד. המחבטים מסודרים בסדרות ומקלים לקחת אותם ביד אחת. מעל, הצורה האליפטית משמשת כתצוגה של מחבטי וינטאג 'ומודרניים יקרי ערך שונים שנאספו מכל רחבי הארץ והופכת את פנים החנות למוזיאון של מחבט.