מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
חדר תצוגה

Origami Ark

חדר תצוגה ארון האוריגאמי או ביתן השמש לעור השמש הוא אולם תצוגה לייצור עור Sansho בהימג'י, יפן. האתגר היה ליצור חלל המסוגל להציג יותר מ- 3000 מוצרים באזור מאופק מאוד, ולגרום ללקוח להבין את המגוון העצום של המוצרים כשהוא מבקר באולם התצוגה. ארון האוריגמי משתמש ב 83 יחידות קטנות של 1.5x1.5x2 m3 המשולבות יחד באופן לא סדיר כדי ליצור מבוך תלת ממדי גדול ומספק למבקר וחוויה הדומה לחקר חדר כושר בג'ונגל.

בניין משרדים

The PolyCuboid

בניין משרדים ה- PolyCuboid הוא בניין המטה החדש של TIA, חברה המספקת שירותי ביטוח. הקומה הראשונה עוצבה על ידי גבולות האתר וצינור המים בקוטר 700 מ"מ שחוצה את האתר מתחת לאדמה שמגביל את שטח היסוד. המבנה המתכתי מתמוסס לגושים המגוונים של הקומפוזיציה. העמודים והקורות נעלמים מתחביר החלל, ומקרינים רושם של חפץ, ובמקביל מבטלים גם את הבניין. העיצוב הנפשי נכתב בהשראת הלוגו של TIA והפך את הבניין עצמו לאייקון המייצג את החברה.

בית הספר

Kawaii : Cute

בית הספר בית הספר המכינה לוויני טושין, מוקף בבתי ספר תיכוניים לבנות שכנות, מנצל את מיקומו האסטרטגי ברחוב קניות סואן כדי להציג עיצוב חינוכי ייחודי. נוחות תואמת ללימודים קשים ואווירה רגועה להנאה, העיצוב מקדם את האופי הנשי של המשתמשים בו ומציע התממשות אלטרנטיבית לקונספט המופשט של "קוואי" המשמש ברובו את תלמידות בית הספר. החדרים לקבוצות ושיעורים בבית הספר זה לובשים את צורתו של בית הגג המעורבב המתומן כפי שמודגם בספר התמונות של הילדים.

מרפאת אורולוגיה

The Panelarium

מרפאת אורולוגיה הפאנלריום הוא חלל המרפאה החדש של ד"ר מצובארה, אחד המנתחים הבודדים שהוסמכו להפעלת מערכות הניתוחים הרובוטיים של דה וינצ'י. העיצוב נוצר בהשראת העולם הדיגיטלי. רכיבי המערכת הבינארית 0 ו -1 חולקו בחלל הלבן והתגלמו על ידי לוחות היוצאים מהקירות והתקרה. הרצפה עוקבת אחר אותו פן עיצובי. הפאנלים למרות שהמראה האקראי שלהם פונקציונלי, הם הופכים לשלטים, ספסלים, דלפקים, מדפי ספרים ואפילו ידיות לדלתות, והכי חשוב מסנוור עיניים מבטיח מינימום פרטיות למטופלים.

מסעדת אודון וחנות

Inami Koro

מסעדת אודון וחנות איך אדריכלות יכולה לייצג מושג קולינרי? קצה העץ הוא ניסיון לענות לשאלה זו. אינאמי קורו ממציא מחדש את מנת האודון היפנית המסורתית תוך שמירה על הטכניקות הנפוצות להכנה. הבניין החדש משקף את גישתם על ידי ביקור חוזר במבני העץ היפניים המסורתיים. כל קווי המתאר המבטאים את צורת המבנה הופשטו. זה כולל את מסגרת הזכוכית החבויה בתוך עמודי העץ הדקים, נטיית הגג והתקרה מסתובבת, ושולי הקירות האנכיים באים לידי ביטוי בשורה אחת.

בית מרקחת

The Cutting Edge

בית מרקחת קצה החיתוך הוא בית מרקחת מחלק הקשור לבית החולים הכללי דאיייצ'י השכן בעיר הימג'י, יפן. בסוג זה של בתי מרקחת אין ללקוח גישה ישירה למוצרים כמו בסוג הקמעונאי; במקום זאת, התרופות שלו יוכנו בחצר האחורית על ידי רוקח לאחר הצגת מרשם רפואי. בניין חדש זה נועד לקדם את דמותו של בית החולים על ידי הצגת דימוי חד-הייטק בהתאם לטכנולוגיה רפואית מתקדמת. התוצאה היא חלל לבן מינימליסטי אך פונקציונלי לחלוטין.