מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בריכות שחייה

Termalija Family Wellness

בריכות שחייה הבריאות המשפחתית של טרמליה היא האחרונה בסדרת הפרויקטים שבנתה אנוטה בטרמה אולימיה בחמש עשרה השנים האחרונות ומסיימת את המהפך השלם של מתחם הספא. מרחוק, צורתם, צבעם וקנה המידה של מבנה מקובץ חדש של נפחים טטרדרליים הוא המשך לאשכול המבנים הכפריים שמסביב, ויזואלית המשתרעת בלב המתחם. הגג החדש פועל כגוון קיץ גדול ואינו פוגע באחד מהחלל החיצוני היקר.

עיצוב פנים

Eataly

עיצוב פנים אטלי טורונטו מותאמת לדקויות העיר הצומחת שלנו ונועדה לשפר ולהגביר את החילופים החברתיים באמצעות הזרז האוניברסלי של אוכל איטלקי נהדר. ראוי רק ש"ה passeggiata "המסורתי והמתמשך הוא ההשראה העומדת מאחורי העיצוב עבור אטלי טורונטו. הטקס הנצחי הזה רואה איטלקים בכל ערב יוצאים לרחוב הראשי והפיאצה, לטייל ולהתרועע ולעתים מדי פעם בברים וחנויות לאורך הדרך. סדרת החוויות הזו קוראת לסולם רחוב חדש ואינטימי בבלור ובמפרץ.

קפלה

Coast Whale

קפלה הצורה הביונית של הלוויתן הפכה לשפה של קפלה זו. לוויתן נטוע בחופי איסלנד. אדם יכול להיכנס לגופו דרך זנב דגים נמוך ולחוות את נקודת המבט של לוויתן המתבונן באוקיאנוס בו קל יותר לבני האדם להרהר על ההזנחה של השפלה סביבתית. המבנה התומך נופל על החוף כדי להבטיח נזק מינימלי לסביבה הטבעית. חומרים טבעיים וידידותיים לסביבה הופכים את הפרויקט ליעד תיירותי הקורא להגנת הסביבה.

פורטל אור עיר הרכבת העתידית

Light Portal

פורטל אור עיר הרכבת העתידית פורטל האור הוא תוכנית המופת של עיר הרכבות המהירה של יבין. רפורמה באורח החיים ממליצה לכל הגילאים כל השנה. בסמוך לתחנת הרכבת המהירה Yibin שפעלה מאז יוני 2019, מרכז גרין-ליין של יבין כולל 160 מגדלי תאומים לשימוש מעורב בגובה 160 מ 'ומשלבים ארכיטקטורה וטבע עם שדרת הנוף שאורכה 1 ק"מ. לייבין יש היסטוריה כבר למעלה מ- 4000 שנה, וצברה חוכמה ותרבות בדיוק כמו המשקעים בנהר סימנו את התפתחותו של יבין. מגדלי התאומים משמשים פורטל קל להדרכת המבקרים וכן נקודת ציון עבור התושבים להרכבה.

מרפאת שיניים

Clinique ii

מרפאת שיניים Clinique ii היא מרפאה אורתודונטית פרטית עבור מוביל דעה ומאורן המיישם ומחקר טכניקות וחומרים מתקדמים ביותר בתחום הדיסציפלינה שלו. האדריכלים דמיינו תפיסת השתלה המבוססת על שימוש טיפוסי אורתודונטי במכשירים רפואיים בעלי דיוק גבוה כעיקרון עיצובי במרחב. משטחי קיר וריהוט פנים מתמזגים בצורה חלקה לקליפה לבנה עם נתז של קוריאן צהוב בו מושתלים טכנולוגיות רפואיות חדישות.

המרכז התרבותי לחשוב מחדש מימי הביניים

Medieval Rethink

המרכז התרבותי לחשוב מחדש מימי הביניים רהינק מימי הביניים הייתה תגובה לוועדה פרטית להקים מרכז תרבותי לכפר קטן ולא מוסתר בפרובינציית גואנגדונג, שתחילתה 900 שנה לשושלת סונג. פיתוח בן 7 קומות, בן 7,000 מ"ר, מתרכז במבנה סלע עתיק המכונה אבן דינג צ'י, סמל למוצא הכפר. הרעיון העיצובי של הפרויקט מבוסס על הצגת ההיסטוריה והתרבות של הכפר העתיק תוך קישור בין הישן לחדש. המרכז התרבותי משמש כפרשנות מחודשת של כפר קדום והפיכתו לארכיטקטורה עכשווית.