מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
סוכנות נדל"ן

The Float

סוכנות נדל"ן אנו מעצבים אדריכלות, פנים ונוף בפרויקט זה. המקרה הוא "סוכנות מקרקעין", שם הנדל"ן הוא [וילת שמיים], אז הגה את הרעיון עם שם המקרה לפיכך כנקודת מוצא. והפרויקט ממוקם במרכז העיר שיאמן, התנאים סביב הבסיס הם שלולים, יש דירות ישנות ואתר בנייה, ממול בית ספר, אין נוף מוקף. בסופו של דבר, עם המושג [Float], משוך את מרכז המכירות לגובה של 2F וצור נוף משלו, בריכה בגובה הערימה, כך שמרכז המכירות אוהב לצוף במים, והמבקרים עוברים שטח גדול של הבריכה, ועל פני קומת הקרקע של משרד המכירות, הולכים למדרגות האחוריות ועולים לאולם המכירות. הקונסטרוקציה היא מבנה פלדה, תכנון מבנים ועיצוב פנים מחפשים את השילוב והאחדות בטכניקה.

הבית

Geometry Space

הבית פרויקט זה הוא פרויקט וילה הממוקם [[SAC Beigan Hill International Arts Center] בפרברים של שנגחאי. יש מרכז לאמנויות בקהילה, המספק פעילויות תרבות רבות, וילה יכולה להיות משרד או סטודיו או בית. מרכז הקיימים בעיר יש שטח פנים גדול של אגם) , דגם זה נמצא ישירות לאורך האגם. המאפיינים המיוחדים של הבניין הם המרחב המקורה ללא עמודים כלשהם, המעניקים את השונות והיצירתיות הגדולה ביותר בעיצוב לחלל המקורה, אך גם בגלל החופש והשונות של החלל, המבנה הפנימי, טכניקת העיצוב משתנה יותר, הגיאומטריה הניתנת להרחבה. יוצר מרחב פנים, גם בקנה אחד עם הרעיונות היצירתיים שרדף [מרכז האמנות]. סוג מבנה מפוצל ברמה וחלל המדרגות הראשי נמצאים באמצע החלל הפנימי, ואילו הצד השמאלי והימני הם מדרגות מדרגות מפוצלות, כך שבסך הכל חמישה מדרגות מדרגות פנימיות שונות המחברות את החלל.

סוכנות נדל"ן

The Ribbon

סוכנות נדל"ן כמו "ריקוד הסרט", עם סולם מרחבי פתוח, החלל הכללי הוא לבן, עשו שימוש במושג הצבת רהיטים, עיצבו קשר שמתחבר לחלל, המיוחד ביותר הוא הקשר בין הקיר לארון, שלבו שולחן כתיבה עם תקרה ואדמה, פרש את החלק על ידי גיאומטריה לא סדירה במכוון, לא רק מכסה כמות מוגזמת של פגמים של הקורה אלא גם מראה את המושג האמיתי המודרני, מראה רעיון מופשט בסגנון עקומה של סרט דרך השתקפות האור.

מרכז מכירות נדל"ן

MIX C SALES CENTRE

מרכז מכירות נדל"ן זה מרכז מכירות נדל"ן. הצורה האדריכלית המקורית היא קופסה מרובעת מזכוכית. ניתן לראות את עיצוב הפנים הכללי מבחוץ הבניין ועיצוב הפנים משתקף לחלוטין מהגובה של הבניין. ישנם ארבעה אזורי פונקציה, אזור תצוגה מולטימדיה, אזור תצוגה מודל, אזור ספה במשא ומתן ואזור תצוגת חומר. ארבעת אזורי הפונקציה נראים מפוזרים ומבודדים. אז החלנו סרט כדי לחבר את החלל כולו כדי להשיג שני מושגי עיצוב: 1. חיבור אזורי הפונקציה 2. גיבוש גובה בנייה.

בניין משרדים

FLOW LINE

בניין משרדים החלל באתר אינו סדיר ועיקול בגלל הקיר החיצוני של הבניין. מכאן שהמעצב מיישם את הרעיון של קווי זרימה במקרה זה בתקווה ליצור תחושת זרימה והוסב לבסוף לקווים זורמים. ראשית, הרסנו את הקיר החיצוני הצמוד למסדרון הציבורי והחלנו שלושה אזורי פונקציה, השתמשנו בקו זרימה כדי להפיץ את שלושת האזורים וקו הזרימה הוא גם הכניסה לחוץ. החברה מחולקת לחמש מחלקות, ואנחנו משתמשים בחמש שורות כדי לייצג אותם.

תערוכת עיצוב / מכירות

dieForm

תערוכת עיצוב / מכירות זה גם העיצוב וגם הרעיון התפעולי הרומני שהופכים את תערוכת "dieForm" לחדשנית כל כך. כל מוצרי אולם התצוגה הווירטואלי מוצגים פיזית. המבקרים מוסחים מהמוצר לא על ידי פרסום או צוות מכירות. מידע נוסף על כל מוצר ניתן למצוא בתצוגות מולטימדיה או באמצעות קוד QR באולם התצוגה הווירטואלי (אפליקציה ואתר), שם ניתן להזמין את המוצרים גם במקום. הקונספט מאפשר להציג מגוון מוצרים מרגש תוך הדגשת המוצר ולא על המותג.