מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כורסה

Baralho

כורסה כורסת Baralho בעלת עיצוב עכשווי בולט המורכב מצורות טהורות וקווים ישרים. כורסה זו, עשויה מקפלים וריתוכים על לוח האלומיניום המוברש, בולטת בהתאמה נועזת המאתגרת את חוזק החומר. הוא מסוגל להפגיש, באלמנט אחד, יופי, קלילות ודיוק של קווים וזוויות.

מערכת כלי שולחן פתוחה

Osoro

מערכת כלי שולחן פתוחה אופיו החדשני של OSORO הוא לשלב את איכות החרסינה העשויה מזכוכית גבוהה עם עור מבריק בצבע שנהב עם הפונקציה המתאימה לשימור מזון במקרר או במקפיא ולבישול בתנור אדים או במיקרוגל. ניתן לערום את הצורה הפשוטה, המודולרית עם האלמנטים השונים שלה בכדי לחסוך מקום, לשלב ולגמיש גמישות בעזרת אוטם סיליקון רב צבעוני או O-Connector כך שהאוכל יישאר אטום היטב. ניתן להשתמש ב- OSORO באופן אוניברסלי, תוך ביטול הצורך בחיי היומיום שלנו.

ברזים

Electra

ברזים אלקטרה שאין לה ידית נפרדת מושכת את כולם בגלל האלגנטיות שלה והמראה החכם שלה מכריע להיות ייחודי למטבחים. מיקסר הכיור הדיגיטלי משוך מספק למשתמשים חופש תנועה במטבחים תוך שהוא מציע אפשרויות של שתי פונקציות זרימה שונות. באזור הקדמי של אלקטרה, כרית אלקטרונית מאפשרת לך גישה לכל הפונקציות, אם כאשר התרסיס מותקן בזרבובית או בידך בעזרת קצה האצבע בלבד אתה יכול לשלוט.

ברזים

Electra

ברזים אלקטרה הנחשבת כמייצגת השימוש הדיגיטלי במגזר הצבאות משלבת את הטכנולוגיה עם העיצוב כדי להדגיש את העיצוב העידן הדיגיטלי. הברזים שאין להם ידית נפרדת מושכים את כולם בגלל האלגנטיות והמראה החכם שלה מכריע להיות ייחודי באזור הרטוב. כפתורי תצוגת המגע של אלקטרה מציעים למשתמשים פתרון ארגונומי יותר. "Eco Mind" של הברזים מספקים למשתמש יעילות מקסימאלית בחיסכון. תכונה זו מוסיפה במיוחד ערך לדורות הבאים

ספסל רחוב

Ola

ספסל רחוב ספסל זה, שתוכנן בעקבות אסטרטגיות עיצוב אקולוגיות, לוקח ריהוט רחוב לרמה חדשה. באותה מידה בבית בסביבה עירונית או טבעית, קווי הנוזלים יוצרים מגוון אפשרויות ישיבה בספסל אחד. החומרים המשמשים הם אלומיניום ממוחזר לבסיס ופלדה למושב, שנבחרו בגלל סגולותיהם הניתנות למחזור ועמיד; יש לו גימור מצופה אבקה בהיר ועמיד, אידיאלי לשימוש חיצוני בכל הכריכות. עוצב במקסיקו סיטי על ידי דניאל אולברה, הירושי איקנאגה, אליס פגמן וקרימה טוסקה.

ברז

Amphora

ברז סדרת אמפורה מיועדת לחבר בין עבר לעתיד ונותנת הזדמנות לחוות את הצורות הבסיסיות והפונקציונליות של ימי קדם. לא היה קל כמו היום להפוך את מי מקור החיים שלנו לאותם ימים. צורתו הלא שגרתית של הברז מגיעה מאות שנים לפני היום, אך המחסנית החוסכת במים שלה מביאה מחר. ברז רטרו מעוצב ממזרקות רחוב מימי קדם ומביא אסתטי לחדרי האמבטיה שלכם.