מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מיצב פיסול

Superegg

מיצב פיסול Superegg מייצג את ההכפלה המהירה של כמוסות קפה חד פעמיות, המסמלות את הנוחות האנושית ואת השפעתה על הסביבה. צורת המוח הגיאומטרית המרקמת, המתועדת על ידי המתמטיקאי גבריאל לאם, מופיעה המורחבת מעל פני האדמה, מנוקדת בכמוסות קפה מושלכות אקראיות המסודרות לקווים מושלמים. החוויה הוויזראלית מרתקת את הצופה מכל הזוויות והמרחקים. מעל 3000 כמוסות נאספו באמצעות קריאה לפעולה במדיה החברתית ובקהילה המקומית. Superegg מאפשר לצופה לעיין בפסולת ולעודד הרגלי מיחזור חדשים.

שם הפרוייקט : Superegg, שם המעצבים : Jaco Roeloffs, שם הלקוח : Jaco Roeloffs.

Superegg מיצב פיסול

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.