מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
פסלים עירוניים

Santander World

פסלים עירוניים העולם של סנטאנדר הוא אירוע אומנות ציבורי בו נכללת קבוצת פסלים החוגגים אמנות ועוטפת את העיר סנטאנדר (ספרד) לקראת אליפות השייט העולמית בסנטאנדר 2014. הפסלים גובהם 4.2 מטרים, עשויים פלדת גיליון וכל אחד מהם מהם מיוצרים על ידי אמנים חזותיים שונים. כל אחת מהקטעים מייצגת מבחינה רעיונית את התרבות של חמש היבשות. המשמעות היא לייצג את האהבה והכבוד למגוון התרבותי ככלי לשלום, דרך עיניהם של אמנים שונים, ולהראות שהחברה מברכת על המגוון בזרועות פתוחות.

שם הפרוייקט : Santander World, שם המעצבים : Jose Angel Cicero, שם הלקוח : Jose Angel Cicero SC..

Santander World פסלים עירוניים

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.