מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שעון מחובר

COOKOO

שעון מחובר COOKOO ™, שעון החכמים הראשון של המעצבים בעולם המשלב תנועה אנלוגית לתצוגה דיגיטלית. עם עיצוב איקוני עבור הקווים האולטרה-נקיים והפונקציונליות החכמה שלו, השעון מציג התראות מועדפות מהסמארטפון או ה- iPad. תודה למשתמשים ב- COOKOO ™ ™ להישאר בשליטה על חייהם המחוברים על ידי בחירת ההתראות וההתראות שהם רוצים לקבל ישירות על פרק כף היד. לחיצה על כפתור ה- COMMAND הניתן להתאמה אישית תאפשר להפעיל את המצלמה מרחוק, השמעת מוסיקה בשלט רחוק, ביצוע צ'ק-אין של כפתור אחד ואפשרויות רבות אחרות.

שם הפרוייקט : COOKOO, שם המעצבים : CONNECTEDEVICE Ltd, שם הלקוח : COOKOO, a new brand created 2012 by ConnecteDevice Limited..

COOKOO שעון מחובר

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.