מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
הפעלה אנרגטית של גשרי רגליים

Solar Skywalks

הפעלה אנרגטית של גשרי רגליים במטרופולינים בעולם - כמו בייג'ינג - יש מספר גדול של גשרי רגליים העוברים על צירי תנועה עמוסים. לעתים קרובות הם לא מושכים, ומדרדרים את הרושם העירוני הכללי. הרעיון של מעצבי החיפוי של הגשרים ברכיבי מודולים PV אסתטיים, המייצרים חשמל והפיכתם למקומות עיר אטרקטיביים, אינו רק בר קיימא, אלא יוצר מגוון פיסולי ההופך לוכד עיניים בנוף העיר. תחנות טעינה לרכב אלקטרוני או לאופניים אלקטרוניים מתחת לגשר הרגלים מנצלות את האנרגיה הסולארית ישירות באתר.

שם הפרוייקט : Solar Skywalks, שם המעצבים : Peter Kuczia, שם הלקוח : Avancis GmbH.

Solar Skywalks הפעלה אנרגטית של גשרי רגליים

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.