מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כסא

SERENAD

כסא אני מכבד את כל הכסאות. לדעתי אחד הדברים החשובים והקלאסיים והמיוחדים בעיצוב פנים הוא הכסא. הרעיון של כסא סרנד מקורו בברבור על המים שהסתובב והניח את פניה בין הכנפיים. אולי המשטח הזוהר והחלקלק בכסא סרנד עם עיצוב שונה ומיוחד הוא נעשה רק למקומות מאוד מיוחדים וייחודיים.

כורסה

The Monroe Chair

כורסה אלגנטיות בולטת, פשטות ברעיון, נוחה, מעוצבת תוך התחשבות בקיימות. כסא מונרו הוא ניסיון לפשט באופן דרסטי את תהליך הייצור הכרוך בייצור כורסא. היא מנצלת את הפוטנציאל הטכנולוגי של CNC לחתוך שוב ושוב אלמנט שטוח מ- MDF, ואז אלמנטים אלה מונחים סביב ציר מרכזי לעיצוב כורסה מפותלת ומורכבת. הרגל האחורית מתחלפת בהדרגה למשענת הגב ומשענת היד לרגל הקדמית, ויוצרת אסתטיקה מובחנת המוגדרת לחלוטין על ידי פשטות תהליך הייצור.

ספסל הפארק

Nessie

ספסל הפארק פרויקט זה מבוסס על רעיון הקונספט של "Drop & Forget", כלומר התקנה קלה באתר עם עלויות התקנה מינימליות ביחס למבני האינפרה-קיימים של סביבה עירונית. נוצר נוזל בטון חזק, מאוזן בקפידה, יוצר חווית ישיבה מחבקת ונוחה.

פטיפון Hi-Fi

Calliope

פטיפון Hi-Fi המטרה הסופית של שולחן תפנית Hi-Fi היא ליצור מחדש את הצלילים הטהורים והלא-מזוהמים; מהות הצליל הזו היא גם הטרמינל וגם הרעיון של עיצוב זה. מוצר בעל מבנה יפהפה זה הוא פסל של צליל המשחזר צליל. בתור פטיפון הוא נמנה עם אחד מהפטיפונים ההיי-פי עם הביצועים הטובים ביותר שקיימים, והביצועים שאין שני להם זה מסומן ומוגבר על ידי צורתו הייחודית והיבטי העיצוב; הצטרפות לצורה ולתפקוד באיחוד רוחני כדי לגלם את פטיפון הקליאוף.

כיור

Vortex

כיור מטרת עיצוב המערבולת היא למצוא צורה חדשה להשפיע על זרימת המים בכיורים כדי להגדיל את יעילותם, לתרום לחוויית המשתמש שלהם ולשפר את האיכויות האסתטיות והסמיוטיות שלהם. התוצאה היא מטאפורה, הנגזרת מצורת מערבולת אידיאלית המסמנת ניקוז וזרימת מים אשר מציינת חזותית את האובייקט כולו כיור מתפקד. טופס זה בשילוב עם הברז, מוביל את המים פנימה אל מסלול ספירלי המאפשר לאותה כמות מים לכסות יותר קרקע, מה שמביא לירידה בצריכת המים לניקוי.

החלקה לשלג רך וקשה

Snowskate

החלקה לשלג רך וקשה סקייט השלג המקורי מוצג כאן בעיצוב די חדש ופונקציונאלי - במהגוני עץ קשה ועם רצים מפלדת אל חלד. יתרון אחד הוא שניתן להשתמש במגפי עור מסורתיים עם עקב, וככאלה אין ביקוש למגפיים מיוחדים. המפתח לתרגול החלקה הוא טכניקת העניבה הקלה, שכן העיצוב והבנייה מותאמים בשילוב טוב לרוחב וגובה החלקה. גורם מכריע נוסף הוא רוחב הרצים המיטוב את החלקה ניהולית על שלג מוצק או קשה. הרצים מפלדת אל חלד ומותאמים לברגים שקועים.