מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
תיבת ה- Dvd

Paths of Light

תיבת ה- Dvd הדרך הטובה ביותר לקיים את האנימציה הקצרה Paths of Light מאת זינה קרמלו הייתה להבטיח כי ל- DVD יש מקרה יפה להתאים. האריזה למעשה נראית כאילו נקטפה מהיער ועוצבה ליצירת תקליטור. מבחוץ נראים קווים שונים, כמעט ונראים כעצים קטנים הגדלים בצד התיק. חיצוני העץ עוזר גם להעניק לו מראה נטורליסטי במיוחד. Paths of Light הוא עדכון קיצוני מהמקרים שרבים ראו לתקליטורים בשנות התשעים, אשר כלל בדרך כלל מפלסטיק בסיסי עם אריזת נייר כדי להסביר את התוכן בפנים. (טקסט מאת JD Munro)

שם הפרוייקט : Paths of Light , שם המעצבים : Francisco Elias & Nelson Fernandes, שם הלקוח : Francisco Elias & Nelson Fernandes.

Paths of Light  תיבת ה- Dvd

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.