מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזת שתייה קלה

Coca-Cola Tet 2014

אריזת שתייה קלה ליצור סדרה של פחיות קוקה קולה אשר הפיצו מיליוני מבקשים מכל רחבי הארץ. השתמשנו בסמל ה- Tết של קוקה קולה (ציפור הסנונית) כמכשיר ליצירת משאלות אלה. עבור כל פחית, מאות סנוניות רתומות ביד היו מסודרות וסודרות בקפידה סביב תסריט מותאם אישית, שמהוות יחד סדרה של משאלות וייטנאמיות משמעותיות. "אנ" פירושו שלום. "Tài" פירושו הצלחה, "Lộc" פירושו שגשוג. מילים אלה מוחלפות באופן נרחב לאורך כל החג, ומעטרות באופן מסורתי קישוטים לט.

סדרה מוגבלת של יינות בלעדיים

Echinoctius

סדרה מוגבלת של יינות בלעדיים פרויקט זה ייחודי במובנים רבים. העיצוב היה צריך לשקף את האופי הייחודי של המוצר המדובר - יין מחבר בלעדי. חוץ מזה הייתה דרישה להעביר את המשמעות העמוקה בשמו של המוצר - סופרלטיב, סוליסטריז, ניגודיות בין לילה ליום, שחור לבן, פתוח וערום. לעיצוב הייתה הכוונה לשקף את הסוד הנסתר בלילה: יופיו של שמי הלילה שמדהים אותנו כל כך ואת החידה המיסטית החבויה בקבוצות הכוכבים ובגלגל המזלות.

הספר

Brazilian Cliches

הספר "קלישאות ברזילאיות" נוצרה באמצעות תמונות מקטלוג ישן של קלישאות כיתוב ברזילאיות. אך הסיבה לכותרת שלה אינה נובעת רק מהקלישאות המשמשות להרכב האיורים שלה. בתורו של כל עמוד אנו נתקלים בסוגים אחרים של קלישאות ברזילאיות: היסטוריות, כמו הגעתם של הפורטוגזים, קאטצ'ינג של אינדיאנים ילידים, קפה ומחזורים כלכליים מזהב ... זה אפילו כולל קלישאות ברזילאיות עכשוויות, מלאות בפקקים, חובות, בתים משותפים סגורים וניכור - מוצג בסיפור חזותי עכשווי לא הוגן.

שמן זית אורגני

Epsilon

שמן זית אורגני שמן הזית אפסילון הוא מוצר במהדורה מוגבלת מטעי זיתים אורגניים. כל תהליך הייצור מתבצע ביד, בשיטות מסורתיות ושמן הזית מבוקבק ללא מסונן. עיצבנו חבילה זו מתוך רצון להבטיח כי הרכיבים הרגישים של מוצר מזין ביותר יתקבלו על ידי הצרכן מהטחנה ללא כל שינוי. אנו משתמשים בבקבוק Quadrotta המוגן על ידי ניילון, קשור על ידי עור ומונח בקופסת עץ בעבודת יד, אטומה בשעווה איטום. כך שהצרכנים יודעים שהמוצר הגיע ישירות מהטחנה ללא כל התערבות.

לוח השנה

calendar 2013 “Safari”

לוח השנה הספארי הוא לוח שנה של בעלי חיים מנייר. פשוט לחץ החוצה את החלקים, קפל ובטוח להשלמתם. הפוך את שנת 2011 למפגשי חיות הבר שלך! חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".