מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בקבוק

North Sea Spirits

בקבוק העיצוב של בקבוק הרוחות בצפון הים בהשראת הטבע הייחודי של סילט ומשלב את הטוהר והבהירות של אותה סביבה. בניגוד לבקבוקים אחרים, ספירט הים הצפוני מכוסה במלואו על ידי ציפוי פנים לא צבעוני. הלוגו מכיל את סטרנדדיסטל, פרח שקיים רק בקמפן / סילט. כל אחד מ -6 הטעמים מוגדרים על ידי צבע ספציפי אחד ואילו התוכן של 4 המשקאות המיקסים זהה לצבע הבקבוק. ציפוי המשטח מעניק תחושת יד רכה וחמה והמשקל מוסיף לתפיסת הערך.

תקליט ויניל

Tropical Lighthouse

תקליט ויניל ה- 9 האחרונים הוא בלוג מוזיקה ללא מגבלות ז'אנר; התכונה שלו היא כיסוי צורת טיפה וחיבור בין רכיב חזותי למוזיקה. 9 האחרונים מפיקים קומפילציות מוזיקליות, שכל אחת מהן מכילה נושא מוזיקלי עיקרי המשתקף בתפיסה הוויזואלית. המגדלור הטרופי הוא אוסף 15 לסדרה. הפרויקט נוצר בהשראת צלילי יער טרופי, וההשראה העיקרית בו היא המוסיקה של האמן והמוזיקאי Mtendere Mandowa. פרויקט זה עוצב כריכה, סרטון פרומו ואריזת דיסק ויניל.

ספריי בישול

Urban Cuisine

ספריי בישול מטבח הרחוב הוא מקום הטעמים, החומרים, האנחות והסודות. אבל גם של הפתעות, מושגים, צבעים וזיכרונות. זה אתר יצירה. תוכן איכותי הוא כבר לא הנחת היסוד ליצירת משיכה, כעת המפתח הוא להוסיף חוויה רגשית. בעזרת אריזה זו השף הופך ל"אמני גרפיטי "והלקוח הופך לצופה אמנות. חוויה רגשית מקורית ויצירתית חדשה: מטבח אורבני. למתכון אין נשמה, זה הטבח שחייב לתת נשמה למתכון.

זהות חזותית של מאפייה

Mangata Patisserie

זהות חזותית של מאפייה מנגאטה מדמיינת בשוודית כסצנה רומנטית, ההשתקפות הנוצצת, הדומה לכביש, של הירח יוצרת על הים הלילי. הסצינה מושכת חזותית ומיוחדת מספיק ליצירת תדמית המותג. לוח הצבעים, שחור וזהב, מחקה את אווירת הים הכהה, גם הוא נתן למותג נופך מסתורי ויוקרתי.

מיתוג ומשקאות אריזה

Jus Cold Pressed Juicery

מיתוג ומשקאות אריזה הלוגו והאריזה עוצבו על ידי המשרד המקומי M - N Associates. האריזה מייצרת איזון נכון בין צעירה לירכיים אך גם איכשהו נאה. הלוגו של מסך משי לבן נראה מנוגד כנגד התכנים הצבעוניים כשהכובע הלבן מבטא אותו. מבנה המשולש של הבקבוק משאיל את עצמו יפה ליצירת שלושה לוחות נפרדים, אחד ללוגו ושניים למידע, במיוחד המידע המפורט על פינות עגולות.

אריזת בירה

Okhota Strong

אריזת בירה הרעיון שעומד מאחורי תכנון מחדש זה הוא להציג את ה- ABV הגבוה של המוצר באמצעות חומר יציב שניתן לזהות אותו - מתכת גלי. הבלטות מתכת גלי הופכת למוטיב העיקרי לבקבוק הזכוכית תוך הפיכתו למישוש וקל לאחיזה. דפוס גרפי הדומה למתכת גלי מועבר לאלומיניום וניתן להשלים אותו עם לוגו של המותג האלכסוני המוגדל ודימוי מודרני של צייד שהופך עיצוב חדש לדינמי יותר. פיתרון גרפי לשני הבקבוקים וגם לפחית הוא פשוט וקל ליישום. צבעים נועזים ואלמנטים עיצוביים שמנמנים מושכים את קהל היעד ומגדילים את נראות המדף.