מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
סוכנות נדל"ן

The Float

סוכנות נדל"ן אנו מעצבים אדריכלות, פנים ונוף בפרויקט זה. המקרה הוא "סוכנות מקרקעין", שם הנדל"ן הוא [וילת שמיים], אז הגה את הרעיון עם שם המקרה לפיכך כנקודת מוצא. והפרויקט ממוקם במרכז העיר שיאמן, התנאים סביב הבסיס הם שלולים, יש דירות ישנות ואתר בנייה, ממול בית ספר, אין נוף מוקף. בסופו של דבר, עם המושג [Float], משוך את מרכז המכירות לגובה של 2F וצור נוף משלו, בריכה בגובה הערימה, כך שמרכז המכירות אוהב לצוף במים, והמבקרים עוברים שטח גדול של הבריכה, ועל פני קומת הקרקע של משרד המכירות, הולכים למדרגות האחוריות ועולים לאולם המכירות. הקונסטרוקציה היא מבנה פלדה, תכנון מבנים ועיצוב פנים מחפשים את השילוב והאחדות בטכניקה.

שם הפרוייקט : The Float, שם המעצבים : Kris Lin, שם הלקוח : YONG NIAN Real Estate Development Company Limited.

The Float סוכנות נדל"ן

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.