מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזת מיצים

Pure

אריזת מיצים הבסיס למושג מיץ טהור הוא מרכיב רגשי. מושג השמות והעיצוב המפותחים מכוונים לתחושות ורגשות הלקוח, הם משרתים את המטרה לעצור את האדם ממש ליד המדף הדרוש ולגרום לו לבחור אותו מבין שלל המותגים האחרים. החבילה מבטאת את ההשפעות של תמציות פרי, הדפוסים הצבעוניים המודפסים ישירות על בקבוק זכוכית הדומה בצורת הפירות. זה מדגיש חזותית את הדימוי של מוצרים טבעיים.

התקנת אמנות

Pretty Little Things

התקנת אמנות הדברים הקטנים הקטנים בוחנים את עולם המחקר הרפואי ואת הדימויים המורכבים הנראים מתחת למיקרוסקופ, ומפרשים אותם מחדש לדפוסים מופשטים מודרניים דרך תקיעות לוח צבעים פלורו תוסס. באורך של יותר מ -250 מטרים, עם מעל 40 יצירות אמנות בודדות, מדובר במתקן בקנה מידה גדול המציג את יופיו של המחקר לעיני הציבור.

התקנה

The Reflection Room

התקנה בהשראת הצבע אדום, המסמל מזל טוב בתרבות הסינית, חדר ההשתקפות הוא חוויה מרחבית שנוצרה כולה מתוך מראות אדומות ליצירת מרחב אינסופי. בפנים, הטיפוגרפיה ממלאת את התפקיד של חיבור הקהל לכל אחד מהערכים העיקריים של ראש השנה הסיני ומבקש מאנשים להרהר בשנה שהייתה ושנה קדימה.

הפעלת אירועים

Home

הפעלת אירועים הבית מחבק את הנוסטלגיה של הבית האישי והוא שילוב של הישן והחדש. ציורי וינטג 'משנת 1960 מכסים את הקיר האחורי, מזכרות אישיות קטנות מפוזרות ברחבי התצוגה. יחד הדברים שזורים זה בזה בתוך מסה של מיתרים שמתגבשים יחד כסיפור אחד, כאשר תלוי במקום שהצופה עומד הוא מגלה מסר.

מיצב אמנות

The Future Sees You

מיצב אמנות העתיד רואה אותך מציג את היופי שבאופטימיות שאומץ על ידי הבוגר היצירתי הצעיר - הוגי העתיד, המחדשים, המעצבים והאמנים של עולמך. סיפור ויזואלי דינאמי, המוקרן דרך 30 חלונות על פני 5 מפלסים, העיניים בוערות בספקטרום צבעוני תוסס, ולעיתים נראה כי הוא עוקב אחר הקהל כשהם מסתכלים בביטחון אל תוך הלילה. מבעד לעיניים אלה הם רואים את העתיד, את ההוגה, המחדש, המעצב והאמן: הקריאייטיב של מחר שישנה את העולם.

מסנן סיגריות

X alarm

מסנן סיגריות מעורר X, הוא מעורר עבור מעשנים לגרום להם להבין מה הם עושים לעצמם בזמן שהם עושים זאת. עיצוב זה הוא דור חדש של פילטרים לסיגריות. עיצוב זה יכול להוות תחליף טוב לפרסומות יקרות נגד עישון ויש לו השפעה רבה יותר על דעתם של המעשנים מאשר כל פרסום שלילי אחר. יש לו מבנה פשוט מאוד, המסננים מוטבעים בדיו בלתי נראה המכסה את האזור השלילי של השרטוט עם כל נשיפה הסקיצה תיראה ברורה יותר כך שעם כל נפיחה תראה שהלב שלך מתכהה ואתה יודע מה קורה לך.