מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
ספר וכרזת מושג

PLANTS TRADE

ספר וכרזת מושג PLANTS TRADE היא סדרה של צורה חדשנית ואמנותית של דגימות בוטניות, אשר פותחה כדי לבנות מערכת יחסים טובה יותר בין בני אדם לטבע ולא חומרים חינוכיים. ספר הרעיון לצמחים היה מוכן לעזור לכם להבין את המוצר היצירתי הזה. הספר, המעוצב באותו גודל בדיוק כמו המוצר, כולל לא רק תמונות טבע אלא גרפיקה ייחודית בהשראת חכמת הטבע. מעניין יותר, הגרפיקה מודפסת בקפידה על ידי letterpress כך שכל תמונה משתנה בצבע או במרקם שלה, ממש כמו צמחים טבעיים.

הכרזה

Cells

הכרזה ב- 19 ביולי 2017 PIY בנה מבנה קטן במלבורן, אוסטרליה. זוהי טירה קטנה המורכבת מ- 761 רכיבים, והם כינו אותה "תאים". הצמתים מעוצבים כטון החוט המופנה ביד וטנון ישר, המסוכמים כ & quot; מזרח טנון & amp; West Mortise & quot;. תוכלו למצוא את המוצרים שלהם, כולל מדפים משתנים, מדפי לימוד ונעליים וכו ', שכולם מפורקים ומורכבים מחדש לאורגניזם. ואז, תרגישו את הרצון שלהם לצמוח בחופשיות.

חבילה לתה

Seven Tea House

חבילה לתה אולם התה של המותג, המצלם את הדימוי של שפיכה ופיזור תה בחופשיות ובנחת, הרעיון של תהליך חליטת התה, חזק או חלש, והופך באופן בלתי צפוי, כמרכיב של ציור התה בזמן טעימת התה. הקסם המזדמן של נטילת תה כדיו ושימוש באצבע כעט, משרטט את המוח המרחיב של משפחת אולם התה שחיה בנוף. עיצוב החבילה המקורי מעביר אווירה נעימה, ומבטא את הזמן הנעים לחיות את החיים בתה.

קידום מותג

Project Yellow

קידום מותג פרויקט צהוב הוא פרויקט אמנות מקיף הבונה את הרעיון הוויזואלי של הכל צהוב. על פי חזון המפתח, תוצגו תערוכות חיצוניות גדולות בערים שונות, ויוצגו סדרה של נגזרות תרבותיות ויצירתיות בו זמנית. כ- IP חזותי, ל- Project Yellow יש תמונה חזותית משכנעת וסכמת צבעים אנרגטית ליצירת חזון מפתח אחיד, מה שהופך אנשים לבלתי נשכחים. זה מתאים לקידום נרחב מקוון ומחובר לאינטרנט, והתפוקה של נגזרות חזותיות, זהו פרויקט עיצוב ייחודי.

עיצוב Ip חזותי

Project Yellow

עיצוב Ip חזותי פרויקט צהוב הוא פרויקט אמנות מקיף הבונה את הרעיון הוויזואלי של הכל צהוב. על פי חזון המפתח, תוצגו תערוכות חיצוניות גדולות בערים שונות, ויוצגו סדרה של נגזרות תרבותיות ויצירתיות בו זמנית. כ- IP חזותי, ל- Project Yellow יש תמונה חזותית משכנעת וסכמת צבעים אנרגטית ליצירת חזון מפתח אחיד, מה שהופך אנשים לבלתי נשכחים. זה מתאים לקידום נרחב מקוון ומחובר לאינטרנט, והתפוקה של נגזרות חזותיות, זהו פרויקט עיצוב ייחודי.

עיצוב מחדש של זהות המותג

InterBrasil

עיצוב מחדש של זהות המותג ההשראה לחשיבה מחדש ולעיצוב מחדש של המותג היו השינויים במודרניזציה ואינטגרציה בתרבות החברה. עיצוב הלב כבר לא יכול היה להיות חיצוני למותג, והעניק השראה לשותפות הן פנימית עם העובדים, אלא גם עם הלקוחות. איחוד משולב בין היתרונות, המחויבות ואיכות השירות. מהצורה לצבעים, העיצוב החדש שילב את הלב ל- B ואת צלב הבריאות ב- T. שתי המילים שהצטרפו באמצע גרמו ללוגו להיראות כמו מילה אחת, סמל אחד, המאחד את ה- R ו- B ב הלב.