מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
קופסא מתנה

Jack Daniel's

קופסא מתנה קופסא מתנה יוקרתית לוויסקי של ג'ק דניאל טנסי היא לא רק קופסא רגילה הכוללת בקבוק בפנים. בניית חבילות ייחודית זו פותחה למאפיין עיצובי נהדר אך גם למסירת בקבוקים בטוחה בו זמנית. בזכות חלונות גדולים ופתוחים אנו יכולים לראות בכל התיבה. אור המגיע ישירות דרך הקופסה מדגיש את הצבע המקורי של הוויסקי ואת טוהר המוצר. למרות ששני צידי התיבה פתוחים, קשיחות פיתול מעולה. קופסת המתנה עשויה לחלוטין מקרטון והיא למינציה מלאה מט עם חותמות ובלטות חמות.

שידת מגירות

Labyrinth

שידת מגירות מבוך מאת ArteNemus הוא שידת מגירות אשר הופעתה האדריכלית מודגשת על ידי הנתיב המתפתל של פורנירו, המזכיר רחובות בעיר. התפיסה והמנגנון המופלא של המגירות משלימים את המתווה המאופק שלו. הצבעים המנוגדים של המייף והפורניר האבוני השחור, כמו גם האומנות המלאה והאיכותית, מדגישים את המראה הבלעדי של מבוך.

אמנות חזותית

Scarlet Ibis

אמנות חזותית הפרויקט הוא רצף של ציורים דיגיטליים של הסקרלט איביס וסביבתו הטבעית, עם דגש מיוחד על צבע וגווןם התוסס שמתעצם ככל שהציפור גדלה. העבודה מתפתחת בסביבה טבעית המשלבת אלמנטים אמיתיים ודמיוניים המספקים תכונות ייחודיות. ה- ibis הארגמן הוא ציפור ילידת דרום אמריקה שחיה על חופי וביצות צפון ונצואלה והצבע האדום התוסס מהווה מחזה חזותי עבור הצופה. עיצוב זה נועד להדגיש את המעוף החינני של ה- ibis הארגמן ואת הצבעים התוססים של החי הטרופי.

הלוגו

Wanlin Art Museum

הלוגו כאשר מוזיאון האמנות וואנלין נמצא בקמפוס של אוניברסיטת ווהאן, היצירתיות שלנו הייתה צריכה לשקף את המאפיינים הבאים: נקודת מפגש מרכזית לסטודנטים לכבד ולהעריך אמנות, תוך הצגת היבטים של גלריה לאמנות טיפוסית. זה גם היה צריך להיתקל כ'הומניסטי '. כאשר סטודנטים במכללה עומדים בקו הזינוק של חייהם, מוזיאון האמנות הזה משמש כפרק פתיחה להערכת האמנות של הסטודנטים, והאמנות תלווה אותם כל החיים.

הלוגו

Kaleido Mall

הלוגו קניון קלידו מספק מקומות בילוי רבים, כולל קניון, מדרחוב ומטוס. בתכנון זה, השתמשו המעצבים בתבניות של קליידוסקופ, עם חפצים צבעוניים רופפים כמו חרוזים או חלוקי נחל. הקליידוסקופ נגזר מ- καλός היוונית העתיקה (יפה, יופי) ו- εἶδος (זה שנראה). כתוצאה מכך, דפוסים מגוונים משקפים שירותים שונים. טפסים משתנים ללא הרף, ומראים כי הקניון שואף להפתיע ולרתק את המבקרים.

שידה

Black Labyrinth

שידה מבוך שחור מאת Eckhard Beger עבור ArteNemus הוא שידה אנכית עם 15 מגירות ששואבות את השראתן מארונות רפואה אסייתיים וסגנון הבאוהאוס. המראה האדריכלי האפלולי שלו מתעורר לחיים באמצעות קרני מרקם מוארות עם שלוש מוקדות המשתקפות סביב המבנה. התפיסה והמנגנון של המגירות האנכיות עם תא הסיבוב שלהם מעבירות את היצירה את המראה המסקרן שלה. מבנה העץ מכוסה פורניר צבוע שחור ואילו הברזל מיוצר במייפל בוער. פורניר משומן לקבלת גימור סאטן.