מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזת פירות ים

PURE

אריזת פירות ים הרעיון של המוצר החדש הזה הוא "חופשי מ". במילים פשוטות, יצרנו עיצוב רגוע בצורה בלתי רגילה. בדרך כלל עבור פירות ים משומרים הם אריזות כהות ועמוסות, העיצוב שלנו הוא "חופשי" מכל נטל אופטי. מצד שני, הטווח מיועד גם לאנשים אלרגיים ורגישים למזון. כך שזה נראה כמעט במכוון סוג של רפואה. המכירה החלה בינואר 2013 והיא מוצלחת ביותר. המשוב של עסק הקמעונאות הוא: חיכינו הרבה זמן לקונספט טוב ומושקע. הלקוח יאהב את זה.

נייר מכתבים

commod – Feines in Holz

נייר מכתבים "קומוד" מתמחה בעבודות פנים. נאמן למוטו "סחורות עץ משובחות" החברה מבצעת פרויקטים מיוחדים במיוחד למגורים. המכתבים היו אמורים לענות על טענה זו. מתווה מצומצם אך שובב מומש באמצעות צבע מעורב במיוחד. המכתבים משקפים את סגנון המשרד כמו גם את האידיאולוגיה שלה להשתמש רק בחומר היקר ביותר: הנייר עשוי 100 אחוז כותנה, מעטפות פורניר עץ אמיתי. כרטיסי הביקור "מגלמים" את סיסמת החברות על ידי יצירת חדר תלת מימדי המכיל מוצרי עץ טיפוסיים.

ריהוט ופיסול אורגניים

pattern of tree

ריהוט ופיסול אורגניים הצעה של מחיצה המשתמשת בחלקים מחטניים בצורה לא יעילה; כלומר החלק החלק של החלק העליון של תא המטען והחלק השורש בצורתו לא סדירה. התייחסתי לטבעות השנה האורגניות. הדפוסים האורגניים החופפים של המחיצה יצרו קצב נוח במרחב האורגני. עם המוצרים שנולדו ממעגל זה של חומר, כיוון מרחבי אורגני הופך לאפשרות עבור הצרכן. יתר על כן, הייחודיות של כל מוצר מעניקה להם ערך הרבה יותר גבוה.

אוסף איפור

Kjaer Weis

אוסף איפור העיצוב של קו הקוסמטיקה Kjaer Weis מזקק את יסודות האיפור לנשים לשלושה תחומי היישום החיוניים: שפתיים, לחיים ועיניים. עיצבנו קומפקטים המעוצבים בכדי לשקף את התכונות בהן ישמשו כדי לשפר: רזים וארוכים לשפתיים, גדולים ומרובעים ללחיים, קטנים ועגולים לעיניים. באופן לא מקרי, הקומפקטיות מסתובבות בתנועה לרוחב חדשנית, המתפשטות כמו כנפי פרפר. ניתן לחזור למילוי מוחלט, הקומפקטים הללו שמורים בכוונה תחילה ולא ממוחזרים.

מיתוג מחקרי

Pain and Suffering

מיתוג מחקרי עיצוב זה בוחן סבל בשכבות שונות: פילוסופיות, חברתיות, רפואיות ומדעיות. מנקודת מבטי האישית כי סבל וכאב באים בפרצופים וצורות רבות, פילוסופיות ומדעיות, בחרתי בהומניזציה של סבל וכאב כבסיס. חקרתי את האנלוגיות שבין סימביוטיות בטבע לסימביוטיות ביחסי אנוש וממחקר זה יצרתי דמויות המייצגות באופן חזותי את היחסים הסימביוטיים בין הסובל לסובל ובין הכאב לזה שנמצא בכאב. עיצוב זה הוא ניסוי והצופה הוא הנושא.