מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שולחן כניסה

organica

שולחן כניסה אורגניקה היא התיאור הפילוסופי של פבריציו של כל מערכת אורגנית בה כל החלקים קשורים זה בזה כדי ליצור קיום. העיצוב התבסס על המורכבות של גוף האדם והתפיסה הקדם האנושית. הצופה מוביל למסע נשגב. הפתח לטיול זה הן שתי צורות עץ מאסיביות הנתפסות כריאות, ואז פיר אלומיניום עם מחברים הדומים לעמוד שדרה. הצופה יכול למצוא מוטות מפותלים שנראים כמו עורקים, צורה שאפשר לפרש אותה כאיבר והפינאלה היא זכוכית תבנית יפה, חזקה אך שברירית, ממש כמו עור האדם.

לוח השנה

calendar 2013 “Farm”

לוח השנה החווה היא לוח שנה של בעלי חיים מקרטון. מורכב לחלוטין זה הופך את החווה המיניאטורית המענגת להשלים עם שש חיות שונות. חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".

לוח השנה

calendar 2013 “Rocking Chair”

לוח השנה כסא הנדנדה הוא לוח שנה שולחן עבודה בודד בצורת כסא מיניאטורי. עקוב אחר המדריך להרכבת כסא נדנדה המתנדנד קדימה ואחורה ממש כמו אחד אמיתי. הצג את החודש הנוכחי על גב הכסא, ואת החודש הבא על המושב. חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".

לוח השנה

calendar 2013 “Town”

לוח השנה העיירה היא ערכת מלאכה מנייר עם חלקים הניתנים להרכבה חופשית בלוח השנה. הרכיבו בניינים בצורות שונות ותיהנו ליצור עיר קטנה משלכם. חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".

לוח השנה

calendar 2013 “Module”

לוח השנה המודול הוא לוח שנה שימושי לשלושה חודשים עם חלקים נפרדים העשויים לשלב כשלושה מודולי ערמה בצורת קובייה, כך שתוכלו להרכיב אותם בחופשיות, בזמן שנוח לכם. חיים עם עיצוב: לעיצובים איכותיים יש את הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים באמצעות המושג "חיים עם עיצוב".

יישומי שטח שעונים

genuse

יישומי שטח שעונים Tritime, Fortime, Timegrid, Timinus, Timechart, Timenine הם סדרות של יישומי שעון שהומצאו במיוחד עבור מכשיר ה- I Watch. האפליקציות הינן מקוריות, פשוטות ואסתטיות בעיצוב, החל ממוצא אתני עתידי דרך סגנון מדע בדיוני ועד עסק דיגיטלי. כל הגרפיקה של שטחי השעון זמינה בתשעה צבעים - מתאימה לקולקט הצבעים של אני שעון. עכשיו הוא רגע נהדר לדרך חדשה להראות, לקרוא ולהבין את תקופתנו. www.genuse.eu