מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
לוח השנה

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

לוח השנה לוח השנה לקידום מכירות של אתר הפורטל, goo (http://www.goo.ne.jp) הוא לוח שנה פונקציונלי עם הגיליון של כל חודש והופך לכיס המאפשר לשמור ולנהל את כרטיסי הביקור, השטרות והקבלות שלך. . הנושא הוא מחרוזת אדומה כדי להציג את הקשר בין גו למשתמשים שלה. שני קצוות הכיס מוחזקים למעשה על ידי תפרים אדומים שהופכים לגולת הכותרת של העיצוב. לוח שנה בצורה אקספרסיבית נעימה, הוא בדיוק מתאים לשנת 2014.

תוויות

Stumbras Vodka

תוויות קולקציית הוודקה הקלאסית של Stumbras מחיה את המסורת הוודאית הוותיקה. העיצוב הופך את המוצר המסורתי הישן לקרוב ורלוונטי לצרכן בימינו. בקבוק הזכוכית הירוקה, תאריכים חשובים לייצור הוודקה הליטאית, אגדות על סמך עובדות אמיתיות, ופרטים נעימים ומושכי עין - הטופס הגזור המעוגל ומזכיר תצלומים ישנים, הבר המלוכסן בתחתית המשלים את הקומפוזיציה הסימטרית הקלאסית, והגופנים והצבעים המשדרים את זהותו של כל תת-מותג - כולם הופכים את קולקציית הוודקה המסורתית לבלתי-מסורתית ומעניינת.

לוח השנה

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

לוח השנה אנחנו בונים איתך עיירות. ההודעה שמעביר NTT מזרח יפן קידום מכירות תאגידי מוצגת בלוח השולחן הזה. החלק העליון של גיליונות לוח השנה הוא חתוך מבניינים צבעוניים והיריעות החופפות מהוות עיירה שמחה אחת. זה לוח שנה שאפשר ליהנות ממנו לשנות את הנוף של קו הבניינים בכל חודש וממלא אתכם בתחושה להישאר מאושרים כל השנה.

לוח השנה

NTT COMWARE “Season Display”

לוח השנה זהו לוח שולחן שנעשה בעיצוב חתוך הכולל מוטיבים עונתיים עם הבלטות מעודנות. גולת הכותרת של העיצוב היא כשמוצגים, המוטיבים העונתיים מוגדרים בזווית של 30 מעלות לצפייה הטובה ביותר. צורה חדשה זו מבטאת את כשרון הרומן של NTT COMWARE ליצירת רעיונות חדשים. מחשבה לפונקציונליות של לוח השנה עם מרחב כתיבה ושורות שולטות. זה טוב לצפייה מהירה ונוח לשימוש, שופע מקוריות המבדיל אותו מלוחות שנה אחרים.

אגן ומטאטא

Ropo

אגן ומטאטא Ropo הוא מושג עצם ומטאטא המאזן באיזון עצמי, שלעולם לא נופל על הרצפה. הודות למשקלו הקטן של מיכל המים שנמצא בתא התחתון של מיכל האשפה, רופו שומר על עצמו מאוזן באופן טבעי. לאחר סוחף את האבק בקלות בעזרת שפתו הישרה של משטח האבק, המשתמשים יכולים להצמיד את המטאטא ואת בור האשפה זה לזה ולהניח אותו כיחידה אחת מבלי שהדאגה שהיא תיפול. הצורה האורגנית המודרנית שמה לה למטרה להביא פשטות לחללים הפנימיים ותכונת הנדנדה הנדנדה הרעה מתכוונת לבדר את המשתמשים בזמן ניקוי הרצפה.

תווית יין

5 Elemente

תווית יין העיצוב של "5 Elemente" הוא תוצאה של פרויקט, בו הלקוח סומך על סוכנות העיצוב בחופש הביטוי המלא. גולת הכותרת בעיצוב זה היא הדמות הרומית "V", המתארת את הרעיון העיקרי של המוצר - חמישה סוגים של יין השזורים בתערובת ייחודית. הנייר המיוחד המשמש לתווית וכן המיקום האסטרטגי של כל האלמנטים הגרפיים מעוררים את הצרכן הפוטנציאלי לקחת את הבקבוק ולסובב אותו בידיו, לגעת בו, מה שבוודאי עושה רושם עמוק יותר והופך את העיצוב לבלתי נשכח.