מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מיתוג מכוני יופי

Silk Royalty

מיתוג מכוני יופי מטרת תהליך המיתוג היא למקם את המותג בקטגוריית ה- high-end על ידי מבט ותחושה של הסתגלות למגמות העולמיות בתחום האיפור וטיפוח העור. אלגנטי בחלקו הפנימי והחיצוני, ומציע ללקוחות מפלט מפואר לסגת לטיפול עצמי ועוזב מחודש. תקשורת בהצלחה לחוויה לצרכנים הוטמעה בתהליך העיצוב. לכן, סלון אלחריר פותח, המביע נשיות, אלמנטים חזותיים, צבעים מרקמים ומרקמים תוך הקפדה על הפרטים המשובחים בכדי להוסיף יותר ביטחון ונוחות.

אריזה

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

אריזה מים KRYSTAL מגלמים את מהות היוקרה והבריאות בבקבוק. מים עם KRYSTAL עם ערך pH בסיסי בין 8 ל 8.8 והרכב מינרלים ייחודי, מגיעים בבקבוק פריזמה שקוף מרובע ואייקוני הדומה לקריסטל נוצץ ואינו מתפשר על איכות וטוהר. לוגו המותג KRYSTAL מוצג בעדינות על הבקבוק, מה שמדגיש נופך נוסף של חווית היוקרה. בנוסף להשפעה הוויזואלית של הבקבוק, בקבוקי ה- PET והזכוכית בצורת ריבוע ניתנים למחזור, מה שמייעל את שטח האריזה והחומרים ובכך מוריד את טביעת הרגל הכוללת של הפחמן.

וודקה

Kasatka

וודקה "KASATKA" פותחה כוודקה מובחרת. העיצוב מינימליסטי, גם בצורת הבקבוק וגם בצבעים. בקבוק גלילי פשוט וטווח צבעים מצומצם (לבן, גווני אפור, שחור) מדגישים את טוהר הקריסטל של המוצר, ואת האלגנטיות והסגנון של גישה גרפית מינימליסטית.

התקנה אופטית

Opx2

התקנה אופטית Opx2 הוא התקנה אופטית הבוחנת קשר סימביוטי בין הטבע לטכנולוגיה. מערכת יחסים בה דפוסים, חזרה וקצב מתארים הן תצורות טבעיות והן פעולות של תהליכי מחשוב. הגיאומטריה הבלעדית של ההתקנות, אטימות רגעית ו / או צפיפות דומים לתופעה של נהיגה בשדה תירס או מוסברים בטכנולוגיה תוך התבוננות בקוד בינארי. Opx2 בונה גיאומטריה מורכבת ומאתגרת את תפיסת הנפח והחלל.

פריצת דרך בעיצוב גרפי

The Graphic Design in Media Conception

פריצת דרך בעיצוב גרפי ספר זה עוסק בעיצוב גרפי; זה מספק באופן מפורש, המבט המפורט על מבנה העיצוב כתהליך המשמש לתקשורת עם הקהל עם תרבויות שונות באמצעות שיטות תכנון כולל את המשמעות של עיצוב גרפי כתפקיד, תהליכי תכנון כטכניקות, עיצוב מיתוג כהקשר שוק, עיצוב אריזות עם הכין תבניות ומכיל יצירות של קריאייטיב רב דמיון המשמשות לציון עקרונות העיצוב.

גרפיקה לבית הנופש

SAKÀ

גרפיקה לבית הנופש סטודיו PRIM PRIM יצר זהות חזותית עבור בית ההארחה SAKÀ הכולל: עיצוב שם ולוגו, גרפיקה לכל חדר (עיצוב סמלים, דפוסי טפט, עיצובים לתמונות קיר, אפליקציות כריות וכו '), עיצוב אתר, גלויות, תגים, כרטיסי שם הזמנות. כל חדר בבית הארחה SAKÀ מציג אגדה שונה הקשורה לדרוסקינקאי (עיירת נופש בליטא בה ממוקם הבית) וסביבתו. לכל חדר יש סמל משלו כמילת מפתח מהאגדה. סמלים אלה מופיעים בגרפיקה פנים ובעצמים אחרים היוצרים את זהותה החזותית.