מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בקבוק יין

Gabriel Meffre

בקבוק יין ארומה יוצרת את הזהות הגרפית לקערת האספנים גבריאל מפרה שחוגגת 80 שנה. עבדנו על עיצוב אופייני של שנות השלושים של אותה תקופה, שסמל באופן גרפי על ידי אישה עם כוס יין. לוחיות הצבעים המשמשות מבליטות על ידי הבלטות והטבעה של נייר כסף חם כדי להדגיש את הצד של האוסף של האוסף.

אריזות מזון

Chips BCBG

אריזות מזון האתגר למימוש אריזות השבבים של המותג BCBG כלל ביצוע סדרת אריזה בהתאמה ליקום הסימן. האריזות היו צריכות להיות מינימליסטיות ומודרניות גם יחד, תוך כדי מגע מלאכותי זה של פריכים ואותו הצד הנעים והסימפטי שמביא את הדמויות המצוירות בעט. האפריטיף הוא רגע משכנע שחייב להרגיש על האריזה.

גרם מדרגות

U Step

גרם מדרגות גרם מדרגות U נוצר על ידי שילוב של שני חלקי פרופיל תיבה מרובעים בצורת U בעלי מידות שונות. בדרך זו גרם המדרגות לתומך עצמי בתנאי שהמימדים אינם חורגים מסף. הכנה מראש של חלקים אלה מספקת נוחות הרכבה. האריזה וההובלה של חלקים ישרים אלו גם הם מפושטים מאוד.

גרם מדרגות

UVine

גרם מדרגות גרם מדרגות לולייני UVine נוצר על ידי שילוב פרופילי קופסא בצורת U ו- V בצורה לסירוגין. בדרך זו גרם המדרגות לתמיכה עצמית מכיוון שהוא אינו זקוק למוט מרכזי או לתמיכה היקפית. באמצעות המבנה המודולרי והמגוון שלו, העיצוב מביא לקלות לאורך ייצור, אריזה, הובלה והתקנה.

חדר הלבשה

Sopron Basket

חדר הלבשה שופרון סל היא קבוצת כדורסל נשים מקצועית שממוקמת בסופרון בהונגריה. מכיוון שהן אחת הקבוצות ההונגריות המצליחות ביותר עם 12 גביעי אליפות ארצית והשיגה במקום השני ביורוליג, הנהלת המועדון החליטה להשקיע במתחם חדרי הלבשה חדש שיהיה מתקן יוקרתי למדי בשם המועדון, כך שיתאים לצרכיו של השחקן. עדיף, להניע אותם ולקדם את אחדותם.

אופניים אלקטרוניים מעץ

wooden ebike

אופניים אלקטרוניים מעץ חברת ברצלונה Aceteam יצרה את האופנוע האלקטרוני הראשון מעץ, המשימה הייתה לבנות אותו בצורה ידידותית לסביבה. החיפוש אחר שותף לשיתוף פעולה מוסמך הצליח עם הפקולטה למדעי העץ והטכנולוגיה של אוניברסיטת אברסוואלדה לפיתוח בר-קיימא. הרעיון של מתיאס ברודה הפך למציאות, תוך שילוב טכנולוגיית CNC והידע בחומר עץ, E-Bike העץ נולד.