מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
וילה

One Jiyang Lake

וילה מדובר בוילה פרטית שנמצאת בדרום סין, שם מעצבים לוקחים בפועל את תיאוריית הזן-בודהיזם לביצוע העיצוב. על ידי נטישת המיותר והשימוש בחומרים טבעיים, אינטואיטיביים ושיטות עיצוב תמציתיות, יצרו המעצבים מרחב חיים אוריינטלי עכשווי פשוט, שקט ונוח. חלל המגורים המזרחי העכשווי הנוח משתמש באותה שפת עיצוב פשוטה כמו הריהוט האיטלקי המודרני והאיכותי לחלל הפנים.

מרפאת יופי רפואית

Chun Shi

מרפאת יופי רפואית הקונספט העיצובי שעומד מאחורי פרויקט זה הוא "מרפאה שלא כמו מרפאה" והיה בהשראת כמה גלריות אמנות קטנות אך יפות, והמעצבים מקווים שלמרפאה רפואית זו יש מזג גלריה. בדרך זו האורחים יכולים לחוש ביופי האלגנטי ובאווירה רגועה, ולא בסביבה קלינית מלחיצה. הם הוסיפו חופה בכניסה ובריכת קצה אינסוף. הבריכה מתחברת חזותית עם האגם ומשקפת את האדריכלות ואת אור היום, ומושכת אורחים.

תליון

Taq Kasra

תליון טאק קסרה, שפירושו קשת קאסרה, הוא המזכרת של ממלכת סאסני שנמצאת כיום בעירק. תליון זה בהשראת הגיאומטריה של טאק קסרה וגדולה של ריבונות לשעבר שהיה במבנה ובסובייקטיביות שלהם, שימש בשיטה אדריכלית זו לייצור אתוס זה. המאפיין החשוב ביותר הוא העיצוב המודרני שהפך אותו לחתיכה עם נוף מובהק כך שיוצרים את המראה הצדדי כמו מנהרה ומביא סובייקטיביזם ויוצרים את הנוף הקדמי שהוא עשה חלל מקושת.

שולחן קפה

Planck

שולחן קפה השולחן עשוי מחתיכות דיקט שונות המודבקות זו לזו בלחץ. המשטחים מצוירים בנייר זכוכית ומאוימים בלכה מט וחזקה מאוד. ישנן שתי מפלסים - מכיוון שחלק הפנימי של השולחן חלול - וזה מאוד פרקטי להצבת מגזינים או משובצים. מתחת לשולחן יש גלגלים מובנים. אז הפער בין הרצפה לשולחן קטן מאוד, אך יחד עם זאת, קל להזיז אותו. אופן השימוש בו דיקט (אנכי) הופך אותו לחזק מאוד.

טרקלין עסקים

Rublev

טרקלין עסקים עיצוב הטרקלין בהשראת הקונסטרוקטיביזם הרוסי, מגדל טטלין ותרבות רוסית. המגדלים בצורת האיחוד משמשים כמושכי עיניים בטרקלין, זה ליצירת חללים שונים באזור הטרקלין כסוג מסוים של יעוד. בגלל הכיפות המעוגלות, הטרקלין הוא אזור נוח עם אזורים שונים בהספק כולל של 460 מושבים. האזור נראה מקדימה עם מקומות ישיבה מסוג אחר, לסעודה; עובד; נוחות ומרגיעה. כיפות האור העגולות המוצבות בתקרה המיוצרת בגלי כוללות תאורה דינאמית המשתנה בשעות היום.

בית מגורים

SV Villa

בית מגורים הנחת המוצא של וילה SV היא לחיות בעיר עם הפריבילגיות של הכפר כמו גם העיצוב העכשווי. האתר, עם נוף מדהים של העיר ברצלונה, הר מונטז'ואיק והים התיכון ברקע, יוצר תנאי תאורה יוצאי דופן. הבית מתמקד בחומרים מקומיים ובשיטות ייצור מסורתיות תוך שמירה על רמה גבוהה מאוד של אסתטיקה. זהו בית שיש בו רגישות וכבוד לאתר שלו