מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בית מגורים

Tei

בית מגורים העובדה שהחיים הנוחים אחרי הפרישה המפיקים את מרב האזור של צלע הגבעה מתממשים בעיצוב יציב בדרך הרגילה זכתה להערכה רבה. לצריכת סביבה עשירה. אך הפעם איננו אדריכלות וילות אלא דיור אישי. ראשית התחלנו ליצור מבנה שמתבסס על כך שהוא מסוגל לבלות את החיים הרגילים בנוחות ללא חוסר סבירות בכל התוכנית.

טבעת

Arch

טבעת המעצב מקבל השראה מצורת מבני קשת וקשת בענן. שני מוטיבים - צורת קשת וצורת טיפה, משולבים יחד ליצירת צורה תלת מימדית יחידה. על ידי שילוב קווים וצורות מינימליות ושימוש במוטיבים פשוטים ומשותפים, התוצאה היא טבעת פשוטה ואלגנטית העשויה נועזת ושובבה על ידי מתן מקום לזרם של אנרגיה וקצב. מזוויות שונות צורת הטבעת משתנה - צורת הצניחה מתבוננת מזווית קדמית, צורת קשת מתבוננת מזווית צד, וצלב צופה מהזווית העליונה. זה מספק גירוי עבור הלובש.

טבעת

Touch

טבעת בתנועה פשוטה, פעולת מגע מעבירה רגשות עשירים. באמצעות טבעת המגע, המעצב שואף להעביר תחושה חמימה וחסרת צורה זו עם מתכת קרה ומוצקה. 2 עקומות מחוברות ליצירת טבעת המציעה לשני אנשים אוחזים בידיים. הטבעת משנה את הצד שלה כשמיקומה מסתובב על האצבע ומתבונן מזוויות שונות. כאשר החלקים המחוברים ממוקמים בין האצבעות, הטבעת נראית צהובה או לבנה. כאשר החלקים המחוברים ממוקמים על האצבע, תוכלו ליהנות יחד מצבע צהוב ולבן יחד.

אזורים משותפים פנים

Highpark Suites

אזורים משותפים פנים האזורים המשותפים של Highpark Suites חוקר את ההשתלבות החלקה של אורח חיים Gen-Y עירוני עם חיים ירוקים, עסקים, פנאי וקהילה. החל משדולות מקווי וואו ועד למגרשי שמיים פיסוליים, אולמות פונקציה וחדרי ישיבות פאנקי, אזורי הנוחות הללו מיועדים לתושבים לשימוש כשלוחה של בתיהם. בהשראת חיים חיצוניים מקורה, גמישות, רגעים אינטראקטיביים ופלטת צבעים וטקסטורות אורבניות, MIL Design דחף את הגבולות ליצירת קהילה ייחודית, בר-קיימא והוליסטית בה כל חלל כולל את התושבים והסביבה הטרופית.

חנות ספרים, קניון

Jiuwu Culture City , Shenyang

חנות ספרים, קניון ג'טו דיזיין הוטל על הפיכת חנות ספרים מסורתית לחלל דינאמי רב-שימושי - להיות לא רק קניון, אלא גם מרכז תרבותי לאירועים בהשראת ספרים ועוד. האזור המרכזי הוא חלל ה"גיבור "בו מבקרים עוברים לסביבה מעוטרת עץ בהירה יותר המשופרת בעיצובים דרמטיים. פקעות דמויי פנס תלויים מהתקרה בעוד שבמדרגות משמשות חללים קהילתיים המעודדים את המבקרים להשתהות ולקרוא בזמן שהם יושבים על המדרגות.

הכרזה

Cells

הכרזה ב- 19 ביולי 2017 PIY בנה מבנה קטן במלבורן, אוסטרליה. זוהי טירה קטנה המורכבת מ- 761 רכיבים, והם כינו אותה "תאים". הצמתים מעוצבים כטון החוט המופנה ביד וטנון ישר, המסוכמים כ & quot; מזרח טנון & amp; West Mortise & quot;. תוכלו למצוא את המוצרים שלהם, כולל מדפים משתנים, מדפי לימוד ונעליים וכו ', שכולם מפורקים ומורכבים מחדש לאורגניזם. ואז, תרגישו את הרצון שלהם לצמוח בחופשיות.

צוות עיצוב של היום

צוותי העיצוב הגדולים בעולם.

לפעמים אתה זקוק לצוות גדול מאוד של מעצבים מוכשרים שיביא עיצובים נהדרים באמת. כל יום אנו מציגים צוות עיצוב חדשני ויצירתי עטור פרסים. חקור וגלה ארכיטקטורה מקורית ויצירתית, עיצוב טוב, אופנה, עיצוב גרפי ופרויקטים של אסטרטגיות עיצוב מצוותי עיצוב ברחבי העולם. קבל השראה מהעבודות המקוריות של מעצבי אדון גדולים.