מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שולחן קפה

Cube

שולחן קפה העיצוב נוצר בהשראת הפסלים הגיאומטריים של יחס הזהב ומנגיארוטי. הטופס אינטראקטיבי, המציע למשתמשים שילובים שונים. העיצוב מורכב מארבעה שולחנות קפה בגדלים שונים ופוף מסודר סביב צורת הקוביה המהווה אלמנט תאורה. האלמנטים של העיצוב רב תכליתיים כדי לענות על צרכי המשתמש. המוצר מיוצר בחומר קוריאן ובדיקט.

התקנת אמנות

Pretty Little Things

התקנת אמנות הדברים הקטנים הקטנים בוחנים את עולם המחקר הרפואי ואת הדימויים המורכבים הנראים מתחת למיקרוסקופ, ומפרשים אותם מחדש לדפוסים מופשטים מודרניים דרך תקיעות לוח צבעים פלורו תוסס. באורך של יותר מ -250 מטרים, עם מעל 40 יצירות אמנות בודדות, מדובר במתקן בקנה מידה גדול המציג את יופיו של המחקר לעיני הציבור.

התקנה

The Reflection Room

התקנה בהשראת הצבע אדום, המסמל מזל טוב בתרבות הסינית, חדר ההשתקפות הוא חוויה מרחבית שנוצרה כולה מתוך מראות אדומות ליצירת מרחב אינסופי. בפנים, הטיפוגרפיה ממלאת את התפקיד של חיבור הקהל לכל אחד מהערכים העיקריים של ראש השנה הסיני ומבקש מאנשים להרהר בשנה שהייתה ושנה קדימה.

הפעלת אירועים

Home

הפעלת אירועים הבית מחבק את הנוסטלגיה של הבית האישי והוא שילוב של הישן והחדש. ציורי וינטג 'משנת 1960 מכסים את הקיר האחורי, מזכרות אישיות קטנות מפוזרות ברחבי התצוגה. יחד הדברים שזורים זה בזה בתוך מסה של מיתרים שמתגבשים יחד כסיפור אחד, כאשר תלוי במקום שהצופה עומד הוא מגלה מסר.

מיצב אמנות

The Future Sees You

מיצב אמנות העתיד רואה אותך מציג את היופי שבאופטימיות שאומץ על ידי הבוגר היצירתי הצעיר - הוגי העתיד, המחדשים, המעצבים והאמנים של עולמך. סיפור ויזואלי דינאמי, המוקרן דרך 30 חלונות על פני 5 מפלסים, העיניים בוערות בספקטרום צבעוני תוסס, ולעיתים נראה כי הוא עוקב אחר הקהל כשהם מסתכלים בביטחון אל תוך הלילה. מבעד לעיניים אלה הם רואים את העתיד, את ההוגה, המחדש, המעצב והאמן: הקריאייטיב של מחר שישנה את העולם.

עיצוב פנים מסחרי

KitKat

עיצוב פנים מסחרי ייצג את הקונספט ואת המותג הכללי בצורה חדשנית באמצעות עיצוב החנות, במיוחד עבור השוק הקנדי וקהל הלקוחות של יורקדייל. שימוש בחוויה של מוקפץ קודם ומיקומים בינלאומיים כדי לחדש ולחשוב מחדש את החוויה כולה. צרו חנות אולטרה פונקציונלית שתעבוד היטב עבור שטח מאוד מסובך בתנועה.

ראיון עיצובי של היום

ראיונות עם מעצבים מפורסמים בעולם.

קרא את הראיונות והשיחות האחרונים בנושא עיצוב, יצירתיות וחדשנות בין עיתונאי עיצוב למעצבים, אמנים ואדריכלים מפורסמים בעולם. צפו בפרויקטים העדכניים ביותר ועיצובים עטורי פרסים של מעצבים מפורסמים, אמנים, אדריכלים ומחדשים. גלה תובנות חדשות על יצירתיות, חדשנות, אומנויות, עיצוב ואדריכלות. למדו על תהליכי עיצוב של מעצבים גדולים.