מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזת עוגות מקל שחמט

K & Q

אריזת עוגות מקל שחמט זהו עיצוב אריזה למוצרי מאפה (עוגות מקל, בעלי הון). ביחס אורך לרוחב של 8: 1, צידי שרוולים אלה ארוכים במיוחד ומכוסים בתבנית לוח דמקה. התבנית ממשיכה לחזית, הכוללת גם חלון במיקום מרכזי דרכו ניתן לראות את תוכן השרוול. כאשר כל שמונת השרוולים הכלולים בסט מתנה זו מיושרים, נחשפת התבנית המשובצת היפה של לוח השחמט. K & amp; Q הופך את האירוע המיוחד שלך לאלגנטי כמו זמן התה של מלך ומלכה.

עיצוב פנים של הספריה

Veranda on a Roof

עיצוב פנים של הספריה Kalpak Shah מבית סטודיו קורס שיפץ את המפלס העליון של דירת פנטהאוז בפונה, מערב הודו, ויצר תערובת של חדרים פנימיים וחיצוניים המקיפים גינה על הגג. הסטודיו המקומי, שבסיסו אף הוא בפונה, נועד להפוך את הקומה העליונה המנוצלת של הבית לאזור הדומה למרפסת הבית ההודי המסורתי.

כלי נגינה

DrumString

כלי נגינה שילוב של שני כלים יחד זה אומר ללדת צליל חדש, פונקציה חדשה בשימוש בכלי נגינה, דרך חדשה לנגן כלי, מראה חדש. גם סולמות הערות לתופים הם כמו D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 וסולם הערות של המיתרים מעוצבים במערכת EADGBE. ה- DrumString הוא קליל ויש לו רצועה מהודקת מעל הכתפיים והמותניים ולכן השימוש והחזקת הכלי יהיה קל וזה יעניק לך את היכולת להשתמש בשתי ידיים.

אריזת עוגות רקיק

Miyabi Monaka

אריזת עוגות רקיק זהו עיצוב אריזה לעוגת רקיק במילוי ריבת שעועית. החבילות מעוצבות במוטיבים טטאמי כדי לעורר חדר יפני. בנוסף הם קיבלו עיצוב חבילות בסגנון שרוול בנוסף לחבילות. זה איפשר (1) להציג אח מסורתי, תכונה ייחודית של חדר תה, ו (2) ליצור חדרי תה בגודל 2-mat, 3-mat, 4.5-mat, 18-mat, ובגדלים אחרים. גבם של החבילות מעוטר בעיצובים שאינם מוטיב הטטאמי כך שניתן למכור אותם בנפרד.

מלון

Shang Ju

מלון עם יופיו של הטבע ויופיו של האנושות, ההגדרה של מלון אתר הנופש סיטי, ברור שהוא שונה ממלונות מקומיים. בשילוב תרבות מקומית והרגלי חיים, הוסיפו אלגנטיות וחרוז לחדרי האירוח וספקו חוויות מגורים שונות. עבודת החופשה הנינוחה והקפדנית, מלאת אלגנטיות, חיים נקיים ורכים. חשפו את מצב הנפש שמסתיר את הנפש, ואפשרו לאורחים לטייל בשלווה של העיר.

עיצוב פנים של בית הארחה

The MeetNi

עיצוב פנים של בית הארחה מבחינת אלמנטים עיצוביים, זה לא נועד להיות מסובך או מינימליסטי. זה לוקח צבע סיני פשוט כבסיס, אך משתמש בצבע מרקם כדי להשאיר את החלל ריק, המהווה את התפיסה האמנותית המזרחית בקנה אחד עם האסתטיקה המודרנית. ריהוט בית מודרני והומניסטי וקישוטים מסורתיים עם סיפורים היסטוריים נראה כי הם דיאלוגים עתיקים ומודרניים הזורמים בחלל, עם קסם עתיק ונינוח.

ראיון עיצובי של היום

ראיונות עם מעצבים מפורסמים בעולם.

קרא את הראיונות והשיחות האחרונים בנושא עיצוב, יצירתיות וחדשנות בין עיתונאי עיצוב למעצבים, אמנים ואדריכלים מפורסמים בעולם. צפו בפרויקטים העדכניים ביותר ועיצובים עטורי פרסים של מעצבים מפורסמים, אמנים, אדריכלים ומחדשים. גלה תובנות חדשות על יצירתיות, חדשנות, אומנויות, עיצוב ואדריכלות. למדו על תהליכי עיצוב של מעצבים גדולים.