מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
קסדת אופניים

Voronoi

קסדת אופניים הקסדה נוצרת בהשראת מבנה וורונוי תלת ממדי המופץ באופן נרחב בטבע. בשילוב של טכניקה פרמטרית וביוניקה, לקסדת האופניים מערכת מכנית חיצונית משופרת. זה שונה ממבנה ההגנה על הפתיתים המסורתי במערכת המכנית התלת-מימדית הביונית הלא-מגובשת שלה. כאשר הוא נפגע על ידי כוח חיצוני, מבנה זה מראה יציבות טובה יותר. באיזון הקלילות והבטיחות, הקסדה שמה לה למטרה לספק לאנשים קסדת אופניים להגנה אישית נוחה יותר, אופנתית ובטוחה יותר.

אוכל ועבודה

Eatime Space

אוכל ועבודה כל בני האדם זכאים להיות קשורים לזמן וזיכרון. המילה Eatime נשמעת כמו זמן בסינית. מרחב Eatime מציע מקומות לעודד אנשים לאכול, לעבוד ולהיזכר בשלווה. הרעיון של זמן מקיים אינטראקציה עם הסדנא באופן הדוק, שהיה עד לשינויים ככל שעובר הזמן. בהתבסס על סגנון הסדנה, העיצוב כולל מבנה תעשייתי והסביבה כאלמנטים בסיסיים לבניית חלל. Eatime נותן כבוד לצורת העיצוב הטהורה ביותר על ידי מיזוג עדין של האלמנטים המלווים את עצמם לעיצוב גולמי וגמור כאחד.

אמנות צילום

Forgotten Paris

אמנות צילום פריז שנשכחה הם תצלומים בשחור לבן של המחתרות הישנות של בירת צרפת. עיצוב זה הוא רפרטואר של מקומות שרק מעט אנשים מכירים מכיוון שהם לא חוקיים וקשים לגישה אליהם. מתיו בובייה חוקר את המקומות המסוכנים הללו מזה עשר שנים כדי לגלות את העבר הנשכח הזה.

תיק

Totepographic

תיק תיק מעצבים בהשראה טופוגרפית, שישמש כמעבדה נוחה, במיוחד באותם ימים עמוסים בקניות או בהפעלת סידורים. יכולת שקית ה- Tote דומה להר והיא יכולה להחזיק או לשאת דברים רבים. עצם האורקל מהווה את המבנה הכללי של התיק, וצורת המפה הטופוגרפית היא חומר משטח ממש כמו משטח לא אחיד.

חנות משקפיים

FVB

חנות משקפיים חנות המשקפיים מנסה ליצור חלל ייחודי. על ידי שימוש טוב ברשת מורחבת בגדלים שונים של חורים דרך קומבינציה ושכבה, והפעלתם מקיר ארכיטקטוני לתקרה פנים, מוצג המאפיין של עדשה קעורה - השפעות שונות של מרווח ועמימות. בעזרת יישום עדשה קעורה עם מגוון הזווית, מוצגים אפקטים מעוותים ומוטים של תמונות על עיצוב התקרה וארונות התצוגה. המאפיין של עדשה קמורה, המשנה את גודל האובייקטים כרצונו, בא לידי ביטוי על קיר התצוגה.

וילה

Shang Hai

וילה הווילה קיבלה השראה מהסרט "גטסבי הגדול", מכיוון שהבעלים הגברי נמצא גם בתעשייה הפיננסית, והמארחת אוהבת את הסגנון הישן של שנגחאי בסגנון ארט דקו של שנות השלושים. לאחר שהמעצבים בחנו את חזית הבניין, הם הבינו שיש בו גם סגנון ארט דקו. הם יצרו חלל ייחודי שמתאים לסגנון הארט דקו האהוב על שנות השלושים והוא תואם את אורח החיים העכשווי. על מנת לשמור על עקביות החלל, הם בחרו בכמה ריהוט, מנורות ואביזרים צרפתיים שתוכננו בשנות השלושים.