מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אריזות קוסמטיקה

Clive

אריזות קוסמטיקה הרעיון של אריזות הקוסמטיקה של קלייב נולד להיות שונה. ג'ונתן לא סתם רצה ליצור עוד מותג קוסמטיקה עם מוצרים נפוצים. נחוש לחקור יותר רגישות וקצת יותר ממה שהוא מאמין במונחים של טיפול אישי, הוא מטפל במטרה אחת עיקרית. האיזון בין גוף לנפש. בעזרת עיצוב בהשראת הוואי, שילוב העלים הטרופיים, הטונליות של הים, והחוויה המישושית של החבילות מספקים תחושה של רגיעה ושלווה. שילוב זה מאפשר להביא את החוויה של אותו מקום לעיצוב.

משרד

Studio Atelier11

משרד המבנה התבסס על "משולש" עם הדימוי החזותי החזק ביותר של הצורה הגיאומטרית המקורית. אם אתה מסתכל למטה ממקום גבוה, אתה יכול לראות בסך הכל חמישה משולשים שונים השילוב של משולשים בגדלים שונים פירושו ש"אנושי "ו"טבע" ממלאים תפקיד כמקום בו הם נפגשים.

ספר וכרזת מושג

PLANTS TRADE

ספר וכרזת מושג PLANTS TRADE היא סדרה של צורה חדשנית ואמנותית של דגימות בוטניות, אשר פותחה כדי לבנות מערכת יחסים טובה יותר בין בני אדם לטבע ולא חומרים חינוכיים. ספר הרעיון לצמחים היה מוכן לעזור לכם להבין את המוצר היצירתי הזה. הספר, המעוצב באותו גודל בדיוק כמו המוצר, כולל לא רק תמונות טבע אלא גרפיקה ייחודית בהשראת חכמת הטבע. מעניין יותר, הגרפיקה מודפסת בקפידה על ידי letterpress כך שכל תמונה משתנה בצבע או במרקם שלה, ממש כמו צמחים טבעיים.

בית מגורים

Tei

בית מגורים העובדה שהחיים הנוחים אחרי הפרישה המפיקים את מרב האזור של צלע הגבעה מתממשים בעיצוב יציב בדרך הרגילה זכתה להערכה רבה. לצריכת סביבה עשירה. אך הפעם איננו אדריכלות וילות אלא דיור אישי. ראשית התחלנו ליצור מבנה שמתבסס על כך שהוא מסוגל לבלות את החיים הרגילים בנוחות ללא חוסר סבירות בכל התוכנית.

טבעת

Arch

טבעת המעצב מקבל השראה מצורת מבני קשת וקשת בענן. שני מוטיבים - צורת קשת וצורת טיפה, משולבים יחד ליצירת צורה תלת מימדית יחידה. על ידי שילוב קווים וצורות מינימליות ושימוש במוטיבים פשוטים ומשותפים, התוצאה היא טבעת פשוטה ואלגנטית העשויה נועזת ושובבה על ידי מתן מקום לזרם של אנרגיה וקצב. מזוויות שונות צורת הטבעת משתנה - צורת הצניחה מתבוננת מזווית קדמית, צורת קשת מתבוננת מזווית צד, וצלב צופה מהזווית העליונה. זה מספק גירוי עבור הלובש.

טבעת

Touch

טבעת בתנועה פשוטה, פעולת מגע מעבירה רגשות עשירים. באמצעות טבעת המגע, המעצב שואף להעביר תחושה חמימה וחסרת צורה זו עם מתכת קרה ומוצקה. 2 עקומות מחוברות ליצירת טבעת המציעה לשני אנשים אוחזים בידיים. הטבעת משנה את הצד שלה כשמיקומה מסתובב על האצבע ומתבונן מזוויות שונות. כאשר החלקים המחוברים ממוקמים בין האצבעות, הטבעת נראית צהובה או לבנה. כאשר החלקים המחוברים ממוקמים על האצבע, תוכלו ליהנות יחד מצבע צהוב ולבן יחד.