מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מכונת קפה אוטומטית

F11

מכונת קפה אוטומטית קווים פשוטים ואלגנטיים, נקיים וגימור חומרים באיכות גבוהה הופכים את עיצוב ה- F11 לסביבות מקצועיות וביתיות. צג המגע המלא בגודל 7 אינץ 'קל לשימוש ואינטואיטיבי במיוחד. F11 היא מכונה "מגע אחד" בה תוכלו להתאים את המשקאות המועדפים עליכם לבחירה מהירה. הופר מוגדל שעועית, מיכל מים ומכל קרקע זמינים להתמודדות עם שעת השיא יחידת מבשלות פטנט יכולה להציע אספרסו בלחץ או קפה רגיל ללא לחץ והארומה מובטחת באמצעות להבים שטוחים מקרמיקה.

התקן אבטחה

G2 Face Recognition

התקן אבטחה איכות גבוהה של חומרים ופשטות עיצוב הופכים את מכשיר זיהוי הפנים הזה למפנק, מסוגנן וחזק. טכנולוגיה מתקדמת בפנים כדי להפוך אותה לאחת המהירות בעולם ומדויקת מאוד, אף אחד לא יכול לרמות את האלגוריתם שלה. מוצר אטום למים עם אווירה הוביל אור בצד האחורי ליצירת אווירה אווירה אפילו במשרד הקר ביותר. הגודל הקומפקטי גורם לו להתאים כמעט לכל מקום והצורה מאפשרת למקם אותו אופקית או אנכית.

רהיטים מתפתחים

dotdotdot.frame

רהיטים מתפתחים בתים הולכים וגדלים, ולכן הם זקוקים לרהיטים קלים ומשתנים. ה- Dotdotdot.Frame היא מערכת הרהיטים הניידת הראשונה הניתנת להתאמה אישית בשוק. יעיל וקומפקטי, ניתן לקבע את המסגרת לקיר או להישען נגדה כדי להניח בקלות בבית. וההתאמה האישית שלה מגיעה מתוך 96 החורים ומגוון האביזרים המתרחב לתיקון לתוכם. השתמש במערכת אחת או הצטרף למערכות מרובות יחד לפי הצורך - קיים שילוב אינסופי.

מערכת מיון פסולת למחזור

Spider Bin

מערכת מיון פסולת למחזור סל העכביש הוא פיתרון אוניברסאלי וחסכוני למיון חומרים הניתנים למחזור. קבוצה של פחים מוקפצים נוצרת לבית, למשרד או בחוץ. לפריט אחד שני חלקים בסיסיים: מסגרת ותיק. הוא מועבר בקלות ממקום למקום, נוח להובלה ולאחסון, מכיוון שהוא יכול להיות שטוח כאשר אינו בשימוש. קונים מזמינים פח עכביש באינטרנט, שם הם יכולים לבחור גודל, מספר פחי עכביש וסוג התיק בהתאם לצרכים שלהם.

רול קינמון עם דבש

Heaven Drop

רול קינמון עם דבש Heaven Drop הוא גליל קינמון במילוי דבש טהור שמשמש עם תה. הרעיון היה לשלב שני אוכלים המשמשים בנפרד ולהפוך מוצר חדש לגמרי. המעצבים קיבלו השראה ממבנה גליל הקינמון, הם השתמשו בצורת הגלילה שלו כמיכל לדבש וכדי לארוז את גלילי הקינמון הם השתמשו בשעוות דבורים לבידוד ואריזה של גלילי קינמון. יש בו דמויות מצריות המתוארות על פני השטח וזה בגלל שהמצרים הם האנשים הראשונים שהבינו את חשיבות הקינמון והשתמשו בדבש כאוצר! מוצר זה יכול להיות סמל לגן עדן בכוסות התה שלך.

מזון

Drink Beauty

מזון Drink Beauty הוא כמו תכשיט יפהפה שאפשר לשתות! עשינו שילוב של שני חפצים ששימשו בנפרד עם תה: סוכריות סלע ופרוסות לימון. עיצוב זה ניתן לאכילה לחלוטין. על ידי הוספת פרוסות לימון למבנה של סוכריות הסלע, טעמו משתפר להפליא וערכו של המזון עולה בגלל הוויטמינים של הלימון. המעצבים פשוט החליפו את המקלות שאליהם הוחזקו גבישי סוכריות רוק בפרוסת לימון מיובש. שתיית יופי היא דוגמה שלמה לעולם המודרני המפגיש יופי ויעילות יחד.

אגדת עיצוב של היום

מעצבים אגדיים ויצירותיהם עטורות הפרסים.

אגדות העיצוב הן מעצבים מפורסמים במיוחד שהופכים את העולם שלנו למקום טוב יותר עם העיצובים הטובים שלהם. גלה מעצבים אגדיים ואת עיצובי המוצר החדשניים שלהם, עבודות אמנות מקוריות, אדריכלות יוצרת, עיצובים אופנה מצטיינים ואסטרטגיות עיצוב. תהנו וחקרו עבודות עיצוב מקוריות של מעצבים, אמנים, אדריכלים, מחדשים ומותגים עטורי פרסים ברחבי העולם. קבל השראה מעיצובים יצירתיים.