מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שולחן הניתן להרחבה

Lido

שולחן הניתן להרחבה הלידו מתקפל לתיבה מלבנית קטנה. כשהוא מקופל, הוא משמש כתיבת אחסון לפריטים קטנים. אם הם מרימים את הלוחות הצדדיים, רגלי המפרק מתקרבות החוצה מהארגז ולידו הופכת לשולחן תה או לשולחן קטן. באופן דומה, אם הם פורשים לחלוטין את הלוחות הצדדיים משני הצדדים, זה הופך לשולחן גדול, כאשר הצלחת העליונה רוחבה של 75 ס"מ. שולחן זה יכול לשמש כשולחן אוכל, במיוחד בקוריאה וביפן, שם ישיבה על הרצפה בזמן האוכל היא תרבות נפוצה.

מגורים בסוף השבוע

Cliff House

מגורים בסוף השבוע זוהי בקתת דייגים עם נוף להר, על גדת נהר השמים ('טנקווה' ביפנית). העשוי מבטון מזוין, הצורה היא צינור פשוט, באורך שישה מטרים. קצה הצינור בצד הדרך משוקלל נגדי ומעוגן עמוק באדמה, כך שהוא משתרע אופקית מהגדה ומסתובב מעל המים. העיצוב פשוט, הפנים מרווח, וסיפון הנהר פתוח לשמים, להרים ולנהר. בנוי מתחת למפלס הכביש, רק גג הבקתה נראה, מהצד הדרך, כך שהקונסטרוקציה לא חוסמת את הנוף.

אריזות מתנה לעוגות

Marais

אריזות מתנה לעוגות אריזות מתנה לעוגות (פיננסי). בתמונה מוצגת הקופסה בגודל 15 עוגות (שתי אוקטבות). בדרך כלל, קופסאות מתנה פשוט מיישרות את כל העוגות בצורה מסודרת. עם זאת, קופסאות העוגות עטופות בנפרד שונות זו מזו. הם קיצצו בעלויות על ידי התמקדות בעיצוב אחד בלבד, ובעזרת השימוש בששת המשטחים הם הצליחו ליצור מחדש כל סוג של מקלדת. בעזרת עיצוב זה הם יכולים ליצור כל גודל של מקלדת, החל ממקלדות קטנות, וכלה בפסנתרים גדולים של 88 מקשים ואף גדולים יותר. לדוגמה, באוקטבה אחת של 13 מפתחות משתמשים 8 עוגות. ופסנתר כנף בן 88 מקשים יהיה קופסא מתנה של 52 עוגות.

זהות מותג

SioZEN

זהות מותג Siozen מציגה מערכת היגיינה מהפכנית חדשה ברמה גבוהה, שהופכת את משטחי החלל, הידיים והאוויר שלך באופן ייחודי למערכת הגנה חזקה / מיקרוביאלית / רעילה. שיטות בנייה מודרניות נהדרות לספק לנו יעילות אנרגיה טובה יותר ונוחות, אך זה מגיע במחיר. בניינים הדוקים ונטולי טיוטות תורמים לבניית אינספור מזהמים. גם אם מערכת האוורור של הבניין מעוצבת ומתוחזקת כראוי, זיהום מקורה נותר נושא רציני. יש צורך בגישות חדשות.

אריזה

The Fruits Toilet Paper

אריזה חברות וחנויות רבות ברחבי יפן מעניקות גליל נייר טואלט ללקוחות במתנה חידוש כדי להראות את הערכתם. נייר הטואלט של הפירות תוכנן כדי וואו לקוחות עם הסגנון החמוד שלו, מושלם לאירועים כאלה. ישנם 4 עיצובים לבחירתם של קיווי, תות, אבטיח ותפוז. מאז ההכרזה על תכנון ושחרור המוצר הוא הוצג בלמעלה מ -50 כלי תקשורת, כולל תחנות טלוויזיה, מגזינים ואתרי אינטרנט, ב -23 ערים ב -19 מדינות.

מגדל טיפוס

Wisdom Path

מגדל טיפוס הנהלת הסדנא החליטה על מגדל המים הלא מתפקד לשחזר ולהפוך לקיר טיפוס. בהיותו הנקודה הגבוהה ביותר סביבו נראה היטב מחוץ לסדנה. יש לו נוף נופי לאגם סאנזה, שטח הסדנה ויער האורנים מסביב. עם סיום לימודיהם התלמידים משתתפים בטיפוס טקסי לראש המגדל שהוא נקודת תצפית. תנועת ספירלה סביב המגדל היא סמל לתהליך צבר ניסיון. והנקודה הגבוהה ביותר היא סמל לחוויית חיים שהופכת בסופו של דבר לאבן החוכמה.

אגדת עיצוב של היום

מעצבים אגדיים ויצירותיהם עטורות הפרסים.

אגדות העיצוב הן מעצבים מפורסמים במיוחד שהופכים את העולם שלנו למקום טוב יותר עם העיצובים הטובים שלהם. גלה מעצבים אגדיים ואת עיצובי המוצר החדשניים שלהם, עבודות אמנות מקוריות, אדריכלות יוצרת, עיצובים אופנה מצטיינים ואסטרטגיות עיצוב. תהנו וחקרו עבודות עיצוב מקוריות של מעצבים, אמנים, אדריכלים, מחדשים ומותגים עטורי פרסים ברחבי העולם. קבל השראה מעיצובים יצירתיים.