מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כסא מטאלי חיצוני

Tomeo

כסא מטאלי חיצוני במהלך שנות ה -60 פיתחו מעצבי חזון את ריהוט הפלסטיק הראשון. הכישרון של המעצבים בשילוב עם הרבגוניות של החומר הביא לחיוניותו. גם מעצבים וגם צרכנים התמכרו לזה. כיום אנו מכירים את הסכנות הסביבתיות שלה. ובכל זאת טרסות למסעדה נשארות מלאות בכסאות פלסטיק. הסיבה לכך היא שהשוק מציע מעט אלטרנטיבה. עולם העיצוב נותר מאוכלס בדלילות ביצרנים של ריהוט פלדה, ואפילו לעיתים מפרסם מחדש עיצובים מסוף המאה ה -19 ... הנה מגיע לידתו של טומאו: כסא פלדה מודרני, קל וערום.

חלל אמנות

Surely

חלל אמנות זהו אומנות, סתמי וקמעוני שמשתלבים יחד בחלל אחד. מאז האדריכלות שהיא מפעל לוואי צד וו. הבניין כולו שומר על מרקם מנומר של הקיר, כמרקם שכבתי של החלל, יוצר ניגודיות שונה עם החוץ, יוצר גם חווית חלל. לנטוש קישוט קשה מדי, השתמש בכמה קישוטים רכים לתצוגה שיצרו תחושה מרגיעה. הניגוד בין יצירה לשלב מוקדם גמיש יותר לפיתוח בר-קיימא בעתיד.

זהות מותג

Pride

זהות מותג כדי ליצור את העיצוב של המותג Pride, הצוות השתמש במחקר של קהל היעד בכמה אופנים. כאשר הצוות עשה את עיצוב הלוגו והזהות התאגידית, הוא לקח בחשבון את כללי הפסיכו-גאומטריה - השפעת צורות גיאומטריות על סוגים פסיכולוגיים מסוימים של אנשים ועל בחירתם. כמו כן, העיצוב היה צריך לגרום לרגשות מסוימים בקרב הקהל. על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, הצוות השתמש בכללי השפעת הצבע על האדם. באופן כללי, התוצאה השפיעה על העיצוב של כל מוצרי החברה.

מרכז מכירות

Shuimolanting

מרכז מכירות הסגנון הסיני של המקרה הזה מאמצ את אבן האדמה הקפה הכהה הקיימת בשוק ואת ריק התאורה הטבעית של חלון הרצפה, ויוצר ניגודיות בין האור והצל, הוירטואלי והממשי. סורגי העץ הווירטואליים והאלומיניום, חתיכות העלים של נחושת על לוטוס במקום הנופי, ואמנות ההתקנה של מבנה הדמות הסינית באזור המנוחה היא נקודת החצר & quot; סחלב דיו & quot; מקרה. בפרט, השימוש בחומרים חדשים של אבעבועות שחורות, בהבלגה הרגילה יוצא דופן, אך גם מוריד בצורה גאונית את עלות המשטח.

אולם תצוגה של חדרי אמבטיה

Agape

אולם תצוגה של חדרי אמבטיה כדי להבדיל מחלל תצוגה רגיל, אנו מגדירים מרחב זה כרקע שיכול להדגיש את היופי של הסחורה. בהגדרה זו אנו רוצים ליצור שלב זמן שהסחורה יכולה להאיר את עצמה באופן ספונטני. אנו גם יוצרים ציר זמן כדי להציג כל מוצר שהראה במרחב זה נוצר מתקופה שונה.

עיצוב Ui

Moulin Rouge

עיצוב Ui פרויקט זה מיועד לאנשים שרוצים לקשט את הטלפון הסלולרי שלהם עם נושא Moulin Rouge למרות שהם מעולם לא ביקרו במולין רוז 'בפריס. המטרה העיקרית היא להציע חוויה דיגיטלית משופרת וכל הגורמים העיצוביים הם לדמיין את מצב הרוח של מולן רוז '. צרכנים יכולים להתאים אישית הגדרות קבועות מראש וסמלים במועדפים שלהם באמצעות ברז פשוט על המסך.

אגדת עיצוב של היום

מעצבים אגדיים ויצירותיהם עטורות הפרסים.

אגדות העיצוב הן מעצבים מפורסמים במיוחד שהופכים את העולם שלנו למקום טוב יותר עם העיצובים הטובים שלהם. גלה מעצבים אגדיים ואת עיצובי המוצר החדשניים שלהם, עבודות אמנות מקוריות, אדריכלות יוצרת, עיצובים אופנה מצטיינים ואסטרטגיות עיצוב. תהנו וחקרו עבודות עיצוב מקוריות של מעצבים, אמנים, אדריכלים, מחדשים ומותגים עטורי פרסים ברחבי העולם. קבל השראה מעיצובים יצירתיים.