מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מגורים פרטיים

City Point

מגורים פרטיים המעצב חיפש השראות מהנוף האורבני. נוף המרחב העירוני הקדחתני "מורחב" בכך לחלל המגורים, ואפיין את הפרויקט לפי נושא המטרופוליטן. צבעים כהים הודגשו על ידי האור כדי ליצור אפקטים חזותיים ואווירה נהדרים. באמצעות אימוץ פסיפס, ציורים והדפסים דיגיטליים עם בניינים רבי קומות, הוכנס פנימה רושם של עיר מודרנית. המעצב השקיע מאמץ רב בתכנון מרחבי, והתמקד במיוחד בפונקציונליות. התוצאה הייתה בית מסוגנן ומפנק שהיה מרווח מספיק כדי לשרת 7 אנשים.

אמנות ההתקנה

Inorganic Mineral

אמנות ההתקנה לי צ'י, בהשראת רגשות עמוקים כלפי הטבע והחוויה כאדריכל, מתמקד ביצירת מתקני אמנות בוטניים ייחודיים. על ידי מחשבה על אופי האמנות וחקר טכניקות יצירה, לי הופך אירועי חיים ליצירות אמנות פורמליות. הנושא של סדרת עבודות זו הוא לחקור את טיב החומרים וכיצד ניתן לשחזר חומרים על ידי המערכת האסתטית ונקודת מבט חדשה. לי מאמין גם כי הגדרה מחדש ושחזור של צמחים וחומרים מלאכותיים אחרים עשויים לגרום לנוף הטבעי להשפיע רגשית על אנשים.

כסא

Haleiwa

כסא הלייווה שוזר ראטן בר-קיימא לעיקולים גורפים ומטיל צללית מובהקת. החומרים הטבעיים הוקרים למסורת האומנותית בפיליפינים, שהוחלפו בימינו. גמישות העיצוב גורמת לכיסוי זה להתאים לסגנונות שונים, או שזווגו או משמש כיצירה אמירה. יצירת האיזון בין צורה ופונקציה, חן וכוח, ארכיטקטורה ועיצוב, ההייליווה נוחה כמו שהיא יפה.

מיתוג מחדש של החברה

Astra Make-up

מיתוג מחדש של החברה כוחו של המותג טמון לא רק ביכולתו ובחזון שלו, אלא גם בתקשורת. קטלוג קל לשימוש ומלא בצילום מוצרים חזק; אתר מכוון ומושך צרכני המספק שירותי און-ליין סקירה כללית על מוצרי המותגים. פיתחנו גם שפה חזותית בייצוג תחושת המותג עם סגנון צילום אופנתי ושורה של תקשורת רעננה במדיה החברתית, כוננות דיאלוג בין החברה לצרכן.

עיצוב גופן

Monk Font

עיצוב גופן הנזיר מחפש איזון בין הפתיחות והקריאות של סרטי הסנס ההומניסטי לבין אופי מסודר יותר של הסאניף המרובע. למרות שתוכנן במקור כגופן לטיני, הוחלט מוקדם כי הוא זקוק לדיאלוג רחב יותר כדי לכלול גרסה ערבית. גם הלטינית וגם הערבית מעצבים לנו את אותו הרציונל ואת הרעיון של גיאומטריה משותפת. חוזק תהליך העיצוב המקביל מאפשר לשתי השפות הרמוניה וחינון מאוזנים. הן הערבית והן הלטינית פועלות בצורה חלקה יחד עם דלפקים משותפים, עובי הגבעול וצורות מעוקלות.

מנורת משימות

Pluto

מנורת משימות פלוטו שומר על המיקוד בחוזקה על סגנון. הגליל הקומפקטי והאווירודינמי שלו מסלול על ידי ידית אלגנטית המונחת על בסיס חצובה זוויתית, ומקלה על מיקום זה עם האור הרך אך הממוקד ובדיוק. צורתו נוצרה בהשראת טלסקופים, אך במקום זאת היא מבקשת להתמקד בכדור הארץ במקום בכוכבים. הוא מיוצר עם הדפסת תלת מימד תוך שימוש בפלסטיק מבוסס תירס, והוא ייחודי, לא רק לשימוש במדפסות תלת מימד בצורה תעשייתית, אלא גם ידידותית לסביבה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.