מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בוטיק ואולם תצוגה

Risky Shop

בוטיק ואולם תצוגה חנות מסוכנת תוכננה ונוצרה על ידי smallna, סטודיו לעיצוב וגלריית וינטאג 'שהוקמה על ידי פיוטר פלושקי. המשימה הציבה אתגרים רבים, שכן הבוטיק ממוקם בקומה השנייה של בית דירות, חסר חלון ראווה ושטחו של 80 מ"ר בלבד. כאן עלה הרעיון להכפיל את השטח, על ידי ניצול הן של החלל בתקרה והן של שטח הרצפה. מושגת אווירה מסבירת פנים וביתית, למרות שהרהיטים תלויים למעשה על התקרה. חנות מסוכנת מעוצבת כנגד כל הכללים (היא אפילו מתריסת כוח המשיכה). זה משקף באופן מלא את רוח המותג.

עגילים וטבעת

Mouvant Collection

עגילים וטבעת אוסף Mouvant נוצר בהשראת כמה היבטים של פוטוריזם, כמו רעיונות הדינמיות והתממשות הבלתי מוחשי שהוצג על ידי האמן האיטלקי אומברטו בוקציוני. העגילים והטבעת של קולקציית Mouvant כוללים כמה שברי זהב בגדלים שונים, מרותכים בצורה כזו שמשיג אשליה של תנועה ויוצר צורות רבות ושונות, תלוי בזווית שהיא מדמיינת.

וודקה

Kasatka

וודקה "KASATKA" פותחה כוודקה מובחרת. העיצוב מינימליסטי, גם בצורת הבקבוק וגם בצבעים. בקבוק גלילי פשוט וטווח צבעים מצומצם (לבן, גווני אפור, שחור) מדגישים את טוהר הקריסטל של המוצר, ואת האלגנטיות והסגנון של גישה גרפית מינימליסטית.

החלקה לשלג רך וקשה

Snowskate

החלקה לשלג רך וקשה סקייט השלג המקורי מוצג כאן בעיצוב די חדש ופונקציונאלי - במהגוני עץ קשה ועם רצים מפלדת אל חלד. יתרון אחד הוא שניתן להשתמש במגפי עור מסורתיים עם עקב, וככאלה אין ביקוש למגפיים מיוחדים. המפתח לתרגול החלקה הוא טכניקת העניבה הקלה, שכן העיצוב והבנייה מותאמים בשילוב טוב לרוחב וגובה החלקה. גורם מכריע נוסף הוא רוחב הרצים המיטוב את החלקה ניהולית על שלג מוצק או קשה. הרצים מפלדת אל חלד ומותאמים לברגים שקועים.

אירוח באצטדיון

San Siro Stadium Sky Lounge

אירוח באצטדיון פרויקט טרקליני השמיים החדשים הוא רק השלב הראשון בתוכנית השיפוץ הענקית שמבצעים מילאן ו- FC Internazionale, יחד עם עיריית מילאנו, במטרה להפוך את אצטדיון סן סירו במתקן רב תכליתי המסוגל לארח את כל האירועים החשובים שעומדים בפני מילאנו במהלך ה- EXPO הקרוב 2015. בעקבות הצלחת פרויקט ה- Skybox, Ragazzi & Partners ביצעו את הרעיון ליצור קונספט חדש של חללי אירוח על גבי הדוכן הראשי של אצטדיון סן סירו.

מבנה תאורה

Tensegrity Space Frame

מבנה תאורה אור מסגרת החלל Tensegrity מנצל את העיקרון של 'RBFuller של' פחות עבור יותר 'כדי לייצר גוף תאורה באמצעות מקור האור והחוט החשמלי שלו בלבד. מתיחות הופכת לאמצעי המבני שבעזרתו שניהם עובדים הדדית בדחיסה ומתח כדי לייצר שדה אור בלתי-רציף לכאורה המוגדר רק על פי ההיגיון המבני שלו. מדרגיותו וכלכלת הייצור מדברים לסחורה של תצורה אינסופית שצורתם הזוהרת מתנגדת בחינניות למשיכת הכובד בפשטות המאשרת את הפרדיגמה של התקופה שלנו: להשיג יותר תוך שימוש בפחות.