מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
זהות מותג

SATA | BIA - Blue Islands Açor

זהות מותג ה- BIA הוא סמל ציפור מקומית לשמיים האטלנטיים, שעף על מחשבות וחלומות על מדינות, טייס טבע המעביר אנשים, זיכרונות, עסקים וחברות. ב- SATA, BIA תמיד תסמל את האיחוד בין תשעת האיים של הארכיפלג באתגר אטלנטי אחד: קח את שם האיים האזוריים לעולם ותביא את העולם לאיים האזוריים. ה- BIA - Açor Islands Blue (Açor Islands - Blue Açor) - עוף המציא מחדש את האזור, ישר, בהשראת העתידנות של אבות טיפוס, הבנוי על קוד הגנטי הייחודי שלו, לא סימטרי, מובחן וצבעוני כמו תשעת האיים של האיים האזוריים.

שם הפרוייקט : SATA | BIA - Blue Islands Açor, שם המעצבים : SATA Airlines, שם הלקוח : SATA Airlines.

SATA | BIA - Blue Islands Açor זהות מותג

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

ראיון עיצובי של היום

ראיונות עם מעצבים מפורסמים בעולם.

קרא את הראיונות והשיחות האחרונים בנושא עיצוב, יצירתיות וחדשנות בין עיתונאי עיצוב למעצבים, אמנים ואדריכלים מפורסמים בעולם. צפו בפרויקטים העדכניים ביותר ועיצובים עטורי פרסים של מעצבים מפורסמים, אמנים, אדריכלים ומחדשים. גלה תובנות חדשות על יצירתיות, חדשנות, אומנויות, עיצוב ואדריכלות. למדו על תהליכי עיצוב של מעצבים גדולים.